хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

МатчиЧемпионат Украины«Беркут» — «Сокол» 1:2 ОТ

Начало: 24-01-2012 18:00 Киев. Дворец Спорта

«Беркут» (Киев) — «Сокол» (Киев) 1:2 ОТ (0:0; 0:0; 1:1; 0:1)
24.01.2012. Киев. Дворец Спорта. 5000 зрителей
Судьи: А. Кича, М. Урда, В. Мельничук, О. Серебряков
«Беркут»: Федоров; Заводовский – Жилинский, Катулис – Сенкерик, Дворецкий – Кениг; Сальников – Гниденко – Грибанов, Волчек – Капуш – Михайлов, Валуй – Блиновс – Брызгалов, Малов – Караульщук – Бега
«Сокол»: Симчук; Бахриддинов – Тимченко, Скороход – Рябенко, Катрич – Лясковский; Касянчук – Николишин – Матвийчук, Литвиненко – Шахрайчук – Черненко, Яковенко – Олецкий – Харченко, Кириченко – Шаманский – Юшков, Захаров
Шайбы:
43:50 Черненко (Бахриддинов, 0:1), 46:17 Капуш (Кениг, Сальников,1:1 — больш.), 62:39 Шахрайчук (Бахриддинов, Касянчук, 1:2 — больш.)
Штраф: 10 – 24
Броски: 25 (5+13+6+1) – 21 (7+4+6+4)
24.01.2012
«Белый Барс» — «Компаньон-Нафтогаз» 1:8 (0:5; 1:1; 0:2)

25.01.2012
«Акулы» —«Гайдамаки» 6:1 (3:1; 0:0; 3:0)
«Донбасс» — «Львы» 3:1 (3:0; 0:1; 0:0)

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Гость
Все правильно, тому що команда пролітає, в плей-офф не попасти. Треба було робити ставку на молодь і догравати сезон.
«Desperado» <span lang=«UK» style="«font-size:11.0pt;line-height:">Не знаюхто такий RBK, але я згоден з тим що він виклав. З тобою погоджуюсь в тому щоселекція у вас ніяка і краще дати шанс попробувати своїм українцям, даже тим щоти назвав « Долинін, Дикий, Караульщук, Захаров, Ромащенко, можна того жЛадигіна» і тд., думаю що вони своєю грою «обідню не спортять». ЛЕГІОНЕРПОВИНЕН БУТИ НА ГОЛОВУ ВИЩЕ СВОГО ВИХОВАНЦЯ не за рахунок своїх антропометричнихданих, а за рахунок своєї гри…

Fleury якби в мене були ті гроші що у Сокола я б зібрав не гіршу команду))

у тебе теж багато кумів та дружбанів грають в хокей саме по такому принципу сформовано нинішній склад Сокола

а з грошима, кажуть,кепсько

Fleury: а «дуже сильно» — це як порівняно з ким- з 1-ю ланкою Сокола?

При чому тут Сокіл? Це Найкраща ланка у нас, яка в основному і закидає. Пономарьов і Гнитько мають принести ще користь Львівському Хокею. Але нічого дивного в цьому немає, хлопці зрілі і досвід в них величезний як і майстерність.
Fleury якби в мене були ті гроші що у Сокола я б зібрав не гіршу команду)) В Хокеї багато що вирішують гроші. Зауваж що в Леви переходять як правило хокеїсти або молоді або ті українці які без клубу. Я наприклад хотів би бачити у Левах тих хокеїстів гру яких є добре знаю, маю на увазі українців: Долинін, Дикий, Караульщук, Захаров, Ромащенко, можна того ж Ладигіна попробувати, і взяти декілька легів з Чемпіонату Казахстану з мого улюбленого Аристану наприклад. І ще з Легів, варто Долгих підписати!
Гость 10.45
Помилка дійсно дитяча але інших хоків наразі немає. Взагалі проблема Левів на мою думку в селекції, на даний момент в команді дефіцит гравців. Мені цікаво хто такий RBK, що він знає все про Леви, я наприклад ходжу на всі домашні матчі Левів і можу дати характеристику кожному гравцю, а RBK на основі 2 матчів робить висновок про гравця, невже цей вболівальник такий профі?
В мене немає великих претензій до гравців, адже команда існує неповний 1 рік, тому одразу досягти результату нереально, але хокеїсти Левів перш за все роблять свято для вболівальників, тому результат буде але треба пройти шлях, і я не розумію тих вболівальників які ниють і говорять що Леви погано грають чи у команді погані гравці, а ви подивіться що команда з нуля створена і подивіться на Львіський Хокей. В команді в найближчі роки будуть грати одні легіонери плюс деякі українці., тому треба вчитись на помилках і робити висновки. І я перше раджу подивитись на склад Донбасу і порівняти з нашим складом!
«Desperado«поки у вас будуть такі легіонери, цитую із iSport.ua вислови «rbk» зякими, той хто дивився цю гру, думаюпогодиться <<<Первый период это жесть! То как насрал Мошкарев за своимиворотами — об этом пишут в учебниках,в главе — " как не надо играть вхоккей». За такие ошибки садят в запас и надолго. Просто из за своих воротвыдал шайбу на пятак чужому и гол... >>>, і гра з Компаньйонам в його виконанніпрактично була такою ж. Такі гравці, це не підсилення команди, а баласт.

Ланка Пономарьова просто бомба)))Їх треба зберегти на наступний сезон))Дуже сильно виглядають))Наша 1 ланка рулить. Нехватає стабільності поки 2 і 3 ланці. особливо 3.

а «дуже сильно» — це як порівняно з ким- з 1-ю ланкою Сокола?
чи,мо, брати вище...
KR
шутка хорошая
Сан-Хосе — Виннипег 6:1!
http://hockey.sport.ua/news/146826 — обзор матча «Харьковские Акулы» — «Винницкие Гайдамаки»
джино, да ладно, юз-тв нормально как для инет-трансляции.
Акулы — Гайдамаки, с каким счетом закончили ?
джино,
Ну так, город — чисто хоккейный
KR
это была бы Winter Classic
залить лед на стадионе Украина!!!
ну я на компе глянул)))))
Канала всмысле?
джино, а «Хоккея» нету?
юз тв качество-кошмар
Ланка Пономарьова просто бомба)))Їх треба зберегти на наступний сезон))Дуже сильно виглядають))Наша 1 ланка рулить. Нехватає стабільності поки 2 і 3 ланці. особливо 3.
sanyk,
Ага, на 20000
Если Львов такой супер-мега-пупер-хоккейный город, тогда уже на стадионе «Украина» стоит играть. Все равно он, без дела стоит.
sanyk,
Нехай Боря з Чуркіном будують. Арена буде, але це буде не скоріше 2014-2015 р.
Desperado,
Проблеми iз захистом, то хе.ня!
Арену на 10000, тре будувати. I дитячу академiю створити.
А ти про якийсь дрiб«язок говориш
У Левів проблема із Захистом, у кожному матчі захисники грають дуже невпевнено.
Левам важко але вони ведуть боротьбу.
Гость, Лускань, ти?
Кича еще на нормальном уровне. Не зря в Ванкувер ездил.
УРДА НАУЧИСЬ КАТАТЬСЯ НА КОНЬКАХ!!! ПОЗОР В УКРАИНЕ КРОМЕ ЛУСКАНЯ И СУДИТЬ ТО НИ КТО НЕ УМЕЕТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

кхл уже есть в HD


к плей-офф обещали запустить канал КХЛ-HD
буль — буль,
Акулы 5-1!
Следующие
Загрузка...