хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииНациональная сборнаяЗбірна України & Euro Challenge

08-11-2013 08:32 Грубый

З 8 по 10 листопада національна збірна України зіграє на першому етапі «Єврочелендж» в сезоні-2013/14. Пропонуємо до вашої уваги 10 фактів з життя нашої збірної і самого турніру, які важливо знати.

Офіційна прем'єра Назарова

Зрозуміло, що не можна обійти увагою прем'єрний турнір збірної України під керівництвом Андрія Назарова. У серпні українці спарингувалися з Францією, але то були товариські матчі, а зараз офіційний турнір. Напевно, сьомому тренеру «синьо-жовтих» за шість останніх років не терпиться вперше перемогти на тренерському містку. Так само, як і його асистентам: Костянтину Сімчуку, Сергію Вітеру і Олександру Годинюку.

Аналізуючи склад з 25-ти українських збірників, які вирушили до Угорщини, хочеться звернути увагу на відсутність представників колись базового клубу збірної — київського «Сокола». Вперше за роки незалежності! Ось що сказав з цього приводу головний тренер киян та екс-тренер збірної України Сергій Лубнін: «Гадаю, це тимчасове явище. На даному етапі все закономірно, оскільки наша команда пізно сформувалася і не проходила передсезонну підготовку. Однак у майбутньому, сподіваюся, все зміниться. Наприклад, потенціал воротаря Михайла Балабана дозволяє розраховувати на його повернення в головну команду країни».

Підживлення з МХЛ

З різних причин зараз до збірної України не приїхали Руслан Федотенко, Олексій Понікаровський, Костянтин Касянчук, Віталій Люткевич, Олександр Побєдоносцев, Андрій Міхнов, Олег Тимченко та його тезка Шафаренко. Але це все перевірені бійці, а зараз Андрій Назаров дасть можливість проявити себе молодим гравцям і тим, хто має небагато ігрового часу в клубах.

Якщо не брати до уваги Єгора Морозова (18 років), який останній місяць виступав за «Донбас» у КХЛ, то з Молодіжної хокейної ліги захищати честь збірної України вирушили 6 хокеїстів — Михайло Шевчук (19 років), Данило Скрипець (19), Віктор Захаров (19), Максим Мартишко (19), Євген Нікіфоров (20) і Владислав Шалімов (20).

Олександр Годинюк так прокоментував експериментальний склад на «Єврочелендж»: «Перш за все, цей турнір є першим «офіційним знайомством«всіх членів і кандидатів у збірну України. Але, як озвучив головний тренер, буде два завдання — хокеїстам зігратися і досягти при цьому кінцевого результату у вигляді перемоги».

14 квітня 2013 р. на ЧС-2013 (дивізіон I, група B) в Донецьку підопічні Олекс.... Шайбу престижу у суперника закинув уродженець Києва Євген Писаренко. Однак побоюватися Писаренка нашим воротарям нині не доведеться — новий головний тренер не викликав його до складу, запросивши до збірної переважно гравців у віці до 21 року.

«У румунському хокеї, точніше у федерації, зараз безлад. У канадського наставника Тома Скіннера завершився п'ятирічний контракт, а новий з ним не продовжили, хоча прогрес був. Зараз у румунському хокеї очікують перевиборів голови федерації, а нова влада запросила на тренерський місток шведа Грега Ліндквіста, який і повіз команду до Будапешту. Чемпіонат Румунії досі не стартував (сподіваюся, в грудні розпочнемо,) і нас рятує міжнародна MOL-ліга, де з угорськими і однією словацькою командами беруть участь два румунських клуби з Брашова і Меркурі-Чук. Саме на базі цих клубів і сформована нині збірна. З гравців, які подають надії, можу назвати захисника Борша Хуба («Чіксереда») і нападника Гліга Роберто («Брашов»)", — розповів Євген Писаренко.

Чи зуміє Румунія вперше в історії відібрати очки у збірної України, дізнаємося 8 листопада.

команда Ігоря Захаркіна захоче поквитатися, в тому числі і за квітневу поразку у Донецьку. Тоді, нагадаємо, поляки вели в рахунку 2:0, але програли (3:4) і на третій рік залишилися в групі B першого дивізіону. Хто ж переможе в дуелі старих знайомих: Захаркін чи Назаров?

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Minimum Standards to participate inIIHF Ice Hockey Men’s World Championship

Only Member National Associations fulfillingthe Minimum Participation Standards as specified below are eligible toparticipate in the IIHF Ice Hockey Men’s World Championship Program.

To enter a team in an IIHF IceHockey World Championship the MemberNational Association has to submit proofto the IIHF office that the followingminimum standards are fulfilled:

1. To qualify for entry into IIHFSenior Men’s and U20 Men’s Championships, all

Member National Associations mustcomply with all of the following minimum standards within their

own Associations and only withintheir own country, which will be controlled if necessary by the

IIHF.

·

One permanent operational artificialindoor ice rink meeting the standards as stated in the IIHF Rule Book includinga permanent seating capacity of notless than 500 spectators.

·

Players must play on an indoor icerink meeting or exceeding theIIHFdesignated minimum size

·

Not less than 60 participatingplayers in the category in which they have applied to participate, each of whommust be registered on official association registration cards (which may be requestedby the IIHF with application for entry)and must be playing on the IIHFdesignated minimum size ice rink

·

Not less than four teamsparticipating in league competition in their own country in the category in whichthey have applied to participate. A ‘League’ shall be defined as not less thanfour teams. A ‘League Competition’ shall be defined as a schedule of gamesnumbering not less than fifteen for each league member team.
smslava, минимум 4

Чемпіонат Румунії досі не стартував (сподіваюся, в грудні розпочнемо,)

О!!!! Не дни мы такие дураки. И никто , главное, не вопит, что сборную Румынии снимут с ЧМ. (НУ нет такого правила в ИИХФ, чтобы играло минимум 6 команд.)
Цыгане не отстают от нас (или мы от цыган)
Собралась толпа «штирлицев»...
,а ты почему?
знайка, а почему ты назло нерегистрируешься? На тк хоккей хоть зарегистрован?
джино, я ж тебе подсказываю место темы где можно освещать свои наблюдения за играми ЧУ.А ты вместо спасибо опять обзываешся.
джино, на вот- http://bighockey.ua/news/phl
читай про ЧУ и пиши свои умозаключения хоть под каждой новость.И не» гони беса» как говорит Ричи!
Только зарегистрируйся!
украинский чемпионат скудно освещают, если Донбарс не играет...

Подарунок від «XSPORT»

Нарешті, важливо знати і ще про одну подію у житті «Euro Challenge» — це прямі трансляції на телеканалі «XSPORT». В історії українського телебачення виїзні матчі нашої команди на «Єврочеленджі», який проводиться з 2002 року, показували тільки одного разу, коли Білорусія в турнірі Кубок «Полісся» у фіналі розгромила нашу збірну з рахунком 7:2. Тоді, у грудні 2008 року, Перший національний вів лише одну трансляцію з Гомеля. І все. А зараз ми побачимо відразу три поєдинки з Будапешта, причому в прямому ефірі. При цьому з місця подій буде працювати новинна бригада телеканалу «XSPORT».

Молодцы !!!