хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиХоккей в УкраинеВНИМАНИЮ ВСЕХ НЕБЕЗРАЗЛИЧНЫХ!!!

15-05-2014 09:38 Геныч

15 мая 2014 года в зале КИЕВСКОГО АПЕЛЛЯЦИОННОГО Суда, находящегося по адресу:

г. Киев, ул. Шолуденко 1, зал 2 в 12-00 состоится заседание по вопросу ЛД «АВАНГАРД».

Собираемся возле здания суда в 11-30.

Напоминаем:

До Київського апеляційного господарського суду надійшли скарги Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» та Підприємства «Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва «Авангард» на рішення господарського суду міста Києва від 17 березня 2014 року за позовом заступника прокурора міста Києва в інтересах держави в особі Фонду державного майна України до Київської міськпрофради за участю третіх осіб: ДЮУСЦП «Авангард», ТОВ «Деміс Груп», та Міністерства молоді та спорту України про визнання права власності.

Рішенням господарського суду міста Києва від 17 березня 2014 року позов було задоволено повністю. Не погоджуючись із прийнятим рішенням судом першої інстанції Київська міська рада профспілок та Підприємство ДЮУСЦП «Авангард» звернулись до Київського апеляційного господарського суду з апеляційними скаргами, в яких просять скасувати рішення господарського суду міста Києва від 17.03.2014 та прийняти нове, яким в задоволенні позовних вимог відмовити в повному обсязі. Враховуючи викладене, суд визнав подані матеріали достатніми для порушення апеляційного провадження та ухвалив: прийняти скарги до провадження та призначив їх розгляд на 15 травня 2014 року об 12 годині в приміщенні Київського апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1, зал №2.

Хокейна спільнота України

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Очень верим в наше гнездышко!

Что-то дальше по «Аве» решили еще ?!!
Неужели «Сокол» вернется с свое гнездо?
УРА! КИЕВСКИЙ АПЕЛЛЯЦИОННЫЙ Суд отклонил апелляцию профсоюзов по вопросу ЛД «АВАНГАРД»!
по какому поводу собираться? уважаемый Геныч будьте так любезны сообщите болельщикам