хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиХоккей в УкраинеУ Запоріжжі розгортаються пристрасті навколо реконструкції ПС «Юність»

05-10-2015 10:33 Геныч

ТОВ “Буд Енерго Стандарт” під час реконструкції Палацу спорту “Юність” зависило вартість холодильного обладнання для льодового поля на 1,8 млн. грн., отримало за нього бюджетні кошти та залишило його невстановленим на збереженні у Києві. Про йдеться в ухвалі Мелітопольського міськрайонного суду від 15 вересня на вилучення устаткування з метою експертизи.

За матеріалами провадження, у грудні 2013 року ТОВ “Буд-Енерго-Стандарт” передало міському Управлінню капітального будівництва технологічне обладнання льодового поля. До цього устаткування входили два охолоджувачі гліколю виробництва “Refrion” (Італія), один блок осушування повітря виробництва “Dehu Tech” (Швеція) і одна кліматична припливно-витяжна установка зони льодового поля зовнішнього використання з калорифером та повітроохолоджувачем виробництва “Novenco” (Данія).

За рахунок бюджетних коштів вартість цього обладнання була виплачена на банківський рахунок ТОВ “Буд-Енерго-Стандарт”. Відтак, устаткування належить Управлінню капітального будівництва, яке є замовником робіт.

Вартість усього обладнання становила 4,54 млн. грн. Та за висновками ревізії Державної фінансової інспекції, яка проходила на початку 2014-го року, вартість обладнання була завищена на 1,85 млн. грн.

У березні 2015-го року слідча група провела огляд будівельного майданчика та встановила фактичну відсутність придбаного обладнання. Відповідно до свідчень службових осіб КП та “Буд-Енерго-Стандарту”, вже через тиждень після офіційної передачі устаткування було прийняте рішення щодо його демонтажу. За документами, його передали на зберігання до Києва на площах ТОВ “WM-Україна”, яке професійно займається облаштуванням катків. Слідчі встановили, що апаратура для льодового поля досі зберігається в будинку №16 по бульвару Івана Лепсе в Києві.

Слідство встановило, що фактична поставка охолоджувачів, блоку осушування та кліматичної установки до Запоріжжя, з їх подальшим встановленням, не відбувалась. На думку слідства, після отримання у грудні 2013 року від КП “Управління капітального будівництва” бюджетних коштів, керівники “Буд Енерго Стандарту” перерахували їх через ТОВ “WM-Україна” на банківські рахунки підприємств з ознаками фіктивності. До цих фіктивних фірм віднесли ТОВ “Пірол СКФ”, ТОВ “Нолас-Нолас 2011”, ТОВ “Грандплит”, ТОВ “ТФМ “Сиурат-2011”, ТОВ “Компанія “Топ Трейд”, через які бюджетні кошти перевели в готівку та розподілили між учасниками схеми.

Досудове розслідування встановило, що низка цих підприємств з ознаками “фіктивності”, у т.ч. ТОВ “Пірол СКФ”, ТОВ “Нолас-Нолас”, ТОВ “Грандпліт”, фактично створені з метою прикриття конвертаційної діяльності. Зазначене підтверджується свідченнями Олександра Маміна, який є засновником, колишнім директором та бухгалтером ТОВ “Пірол СКФ”, директора й засновника ТОВ “ТФМ “Сиурат-2011” Костянтина Плакиди та директором й засновника ТОВ “Компанія “Топ Трейд” Володимира Шаповала.

Нагадаємо, договір вартістю 93 млн. грн. на реконструкцію Палацу спорту “Юність” КП “Управління капітального будівництва” уклало з ТОВ “Буд Енерго Стандарт” в жовтні 2012 року. Улітку 2014-го року прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо розкрадання коштів на реконструкції через завищення обсягів виконаних робіт на два мільйони.

ТОВ “Буд-енерго-стандарт” фігурує у справі про фіктивне підприємництво та діяльність конвертаційного центру, завдяки якому його контрагенти ухилилися від сплати податків на 28,05 млн. грн.Наші Гроші. Запоріжжя та mournhockey

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Витязи и Дженералы тоже усиляются и сбрасывают свой малоопытный молодняк в свои «овшоры»

А на игры ветеранов и детей предварительно написавших и подавших в ФХУ отказы от компенсации за увечия без слез не взглянешь .Тем более на их игру.Вот народ и бесплатно не ходит.
И никакие приписки посещаемости не спасут ситуацию.Надо усиляться иностранными мастерами ,возвращать на родину всех сборников из Казахстана,России и Европпы или хотя бы хотя бы из Румынии и Польши.

Это было пять лет назад,и это была игра за выход в финал.И играли за Сокол все именитые сборники Украины равных которым на тот момент в Украине небыло.
Когда в киевском ДС встречались Беркут и Донбасс или Сборная Украины принимала соперников международного уровня трибуны были забиты до потолка.
Но это были единичные случаи.

«Сокол» (Киев, Украина) — «Юность» (Минск, Беларусь) 0:1 ОТ (0:0, 0:0, 0:0, 0:1).
Плей-офф. 1/2 финала. Матч №3. 16 марта 2010.
Бровары. ЛА ТРЦ «Терминал».
1 300 зрителей (вмещает 1 387).

http://www.sokol.kiev.ua/page-id-3826.html

Причем вход был платный

Да что вы ерунду пишите. Вспомните матч молодежного чемпионата мира в Терминале Украина — Словения — более 1500 было, фото попробуют найти. На матче Сокол — Крылья Советов было тоже больше 1200

вот и все ответы, НУ НЕ ЛЮБЯТ У НАС ХОККЕЙ, гандбол им ближе

Геныч,

Ну и что приятно в ВХІД ВІЛЬНИЙ

даже при таком же спонсоре,даже при свободном входе на хоккейный матч не соберут даже 1000.
В ДС за 20 гр. никто не ходит,а в ТЭРМИНАЛ еще и за дорогу платить надо.

Геныч, атмосфера была просто супер, и не припомню даже такой в Броварах, разве что плей-офф когда в вышке играли... да и то вряд ли. Да и запорожцы молодцы, шоу делают достойное. Приходите не пожалеете, следующая игра 24.10. Ну и что приятно в ВХІД ВІЛЬНИЙ

ritchie, не унывай, вон ДС отвоевали. Мне знакомый рассказывал, что с ним сидел мужик (7 лет), который украл у соседской собаки (крутелы какого-то) алюминиевую мыску и сдал на металлолом. А тут миллионы воруют и хоть бы что

Пишут, что было 1050 зрителей

Да, хочу попасть, но из-за хоккея никак пока

Геныч, ritchie, за то ,что вместо Запорожья ,в Броварах домашние игры проводят?

Геныч, никогда... Уже даже надежды нет...

А тем временем вчера на игре Лиги Чемпионов запорожский Мотор собрал Броварах более 1000 зрителей. Когда этих г. сажать начнут? http://www.handball.motorsich.com/news-1465.html