хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

МатчиНациональная сборнаяУкраина — Румыния 3:0

Начало: 11-02-2016 07:30

Украина — Румыния 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
11.02.2016. Japan. Sapporo. Olympic Qualification Preliminary Round 2
Судьи:
О. Раводин (Россия), П. Гебей (Венгрия), С. Каваи (Япония), Я. Песонен (Финляндия)
Украина: Захарченко; Петрухно – Толстушко, Романенко – Исаєнко, Алексюк – Таран, Победоносцев – Андрейкив; Бабинец – Карпенко – Захаров, Кича – Гниденко – Петранговский, Луговий – Кузьмик – Бойков, Михнов, Бондарев.
Шайбы:
1:0. Луговий (Кузьмік, Міхнов, 29:32), 2:0. Міхнов (Бондарєв, 38:19), 3:0. Гніденко (Ісаєнко, Кіча, 54:35)
Нереализованний буллит:
Захаров (30:09 – голкипер)
Штраф:
22 – 10
Броски:
48 – 27
Вбрасывания:
23 – 33

Хорватия — Япония 0:3

Вот что хочу сказать по этому поводу...


ГРУППА «F» (Войенс, Дания): Дания, БЕЛАРУСЬ , Словения , Украина.Вполне могут повториться теже соперники, как и в 2012 году.
Если выигрывают в своих группах венгры и итальянцы, что вполне реально, а Украина надерет япошек то же реально, то поедут в Минск, благо рядом.
Вот тут подробней, стрелочкой на Q6, Q5, Q4
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%BE%D0%BA%D0%BA%D0%B5%D0%B9_%D0%BD%D0%...
Группы финальной квалификации Олимпийских игр-2018:

Группа «D»:
Беларусь, Словения, Дания, Q6.
Группа «Е»: Латвия, Германия, Австрия, Q5.
Группа «F»: Норвегия, Франция, Казахстан, Q4.

Q4-Q6
— победители так называемой предквалификации, которая пройдет в два этапа (5-8.11.2015 и 11-14.02.2016). В ней будут участвовать команды, имеющие низкий рейтинг в классификации ИИХФ (не вошедшие в топ-16).
Как мне объясняли, то зависит от рейтинга ИИХФ сборных пробившихся в финальную олимпийскую квалификацию. http://www.iihf.com/home-of-hockey/championships/world-ranking/mens-world-ran...

То есть в распределении одно дело если пройдет в группе G например Италия #18, и совсем другое если британцы #23. А как оно дальше не понятно. Могли бы упростить все(

Olympic Qualification Preliminary Round 2 (11-14 February 2016)
Group G: Italy (1, Great Britain (23), Netherlands (24), Serbia (29). In Cortina, Italy.
Group H: Hungary (19), Poland (22), Lithuania (25), Estonia (2. In Budapest, Hungary.
Group J: Japan (20), Ukraine (21), Croatia (26)

я оце про що подумав — як що дасть Бог і здійсниться чудо, і ці хлопці витягнуть Україну на Олімпіаду. То із цього складу дай бог щот хоч третина попала до складу на Олімпіаду. Бо позьїзжаються до складу всі наші двох і трьох-паспортні звездиі АХЛоНХЛовські .

До ОИ еще как до Луны пешком.
Final Olympic Qualification (1-4 September 2016)
Group D: Belarus (9), Slovenia (14), Denmark (15), Qualifier 6. In Minsk, Belarus.
Group E: Latvia (10), Germany (13), Austria (16), Qualifier 5. In Riga, Latvia.
Group F: Norway (11), France (12), Kazakhstan (17), Qualifier 4. In Norway.

Если Украина обыграет япошек, в какую группу она попадает.
головне:
-Захарченко відстояв на нуль;
-гравці трохи притерлись;
-відчули турнір, лід, атмосферу;
-є непогані ходи в атаці;
-оборона зіграла непогано як для такого супротивника, але є один мінус (з пятака треба прибирати чужих хоків одразу як вони ідуть на добивання, Срюбко та Татаренко таке роблять завжди)
Подивився огляд, траплялися провали, але що ви хотіли від такого молодого колективу?
Зазвичай, середній вік успішної команди мусить бути 25-28 років, найбільш зрілий вік хокеїстів, а це 1987-91 рр.н. І у нас там ледь не суцільний морок (і по юніорах погано грали, і по молоді). Переживаємо наслідки того безладу, що панував як в українській державі, так і хокеї 15-20 років тому. Але це і є наше дно, далі — поступове, однак зростання. Оскільки є цілих 12 гравців 20-23 років. І хоча 4 ветеранів піднімають вік нашої команди аж до 25,5, але ми все рівно «молодші» від самураїв, макаронів, бритів, мадярів та навіть румунів. Звідси і провали, і нестабільність, і невпевненість.
grizzly, Безумовно, це їх окрилить.
для того щоб вони побачили і зіграли краще
Мрак, дно — це саме те що треба сказати збірній після перемоги у досить тяжкому двобої.... Супер......Ні хріна не розумію, що вібувається.... Піду я нафіг поки....
Мда.
Индивидуальное мастерство — мрак полнейший.Зато знают как пас отдать. Это прогресс.
grizzly, Подивився відео. У захисті є помилки, але кричущими б їх не назвав, хоча працювати є над чим. Але маю і крамолу: якраз гра Захарченка дуже насторожила. Дуже його поважаю, але грав він нервово, часто без причин відбиваючи шайбу перед собою, що створювало паніку , і робило можливими помилки у захисті. Дай Бог ,Захарченку впевненості, а збірній перемог!!
Security Я згоден! Я стараюся зажди називати речі своїми іменами
grizzly, дуже вдячний, друже. Тільки не ображайтесь на мене. Ми будемо з Вами представляти два крила вболівальницьких позицій. Ви- технократ, а я емоціоналіст))))
файно грали
grizzly, якщо воротар має можливість підчищати помилки оборони — то це ж сила збірної. А захисники в цей час більше допоможуть нападу))))) Можна ж і так поміркувати....Чи краще про дно? Чи не достатньо було константації фактів помилок? Обов'язково ці епітети про " дно»?
grizzly, За посилання на відео був би вдячний. Його навіть у Швеції від мене вимагають))))
Посмотрел видео игры — защитники дно! Бросать дают, добивать дают, выходы два в одного... и это с румынами!
Эдика только похвалить можно.
Гость, я спробував пожартувати)))))
Гость, Бидлота.....Для мене- однозначно. Я б таких лише за спробу наблизитись до розташування збірної ганяв би , як диких псів. Це як донецькі «брати». Пенсія у Києві, а автомат — у динири. Вихидить, що " негри» мають пахати, а ці суки на білому коні собі дорожчі контракти заробляти будуть за рахунок збірної? Зрадивший один раз — зрадить ще. Та і костьми не ляже за Батьківщину на полі.

кщо в день відпочинку по гейшах не повіються, не понапиваються, не загубляться в наркотичному угарі , не просадять ковзани і інші обладунки за валюту- то усе буде ВІДМІННО)))))))

Security, Ті що дурний?Що ти мелеш?Та там таких немаємо!
Security, я оце про що подумав — як що дасть Бог і здійсниться чудо, і ці хлопці витягнуть Україну на Олімпіаду. То із цього складу дай бог щот хоч третина попала до складу на Олімпіаду. Бо позьїзжаються до складу всі наші двох і трьох-паспортні звездиі АХЛоНХЛовські .Не взірая ні на травми ,ні на вік ні на умови своїх клубів От бидлота.Правда?
Гость, Якщо в день відпочинку по гейшах не повіються, не понапиваються, не загубляться в наркотичному угарі , не просадять ковзани і інші обладунки за валюту- то усе буде ВІДМІННО)))))))
Security, Ну ,так,по наростаючі,вжеж трохи притерлися по грі,а ті —хто помилок наробили ,втикачки отримають .Вже нормально відпочинуть,підсиляться . День відпочинку завтра.
Гость, згоден, але зовсім не впевнений, що гра з хорватами буде прохідна...Хорвати посильніше можуть бути румун. Хоча вигравати мусим))))))
Гра так і закінчилась перемогою японців 3:0. По кидках 43:8. Але у 3 періоді японці кинули всього 10 разів, а закинули дві шайби. Буде тяжко , але все по силах нам))))
Security, а як на мене, то й добре що не видно що там робиться зара на льоду з руминами і хорватами. В моїй уяві це як два серйозні спаринги перед головною відбірковою грою. Бо якщо й є в цій кваліфікації справжній хоккей то це единий матч за право вийти з цього дна. Аце, як раз і буде Японія-Україна.
От її,і побачимо, і зацінимо якість гри цього експерементального складу Нац.СбУ. Тим більше що в суботу ще і Благий приеднаеться до команди. А поки що хай ще за кимось із молодняка «Рояль потягають», мо ще зьявиться хто — на кого в вірішальному матчі цього безобразія можна буде опиратися в складні моменти!
3:0. За 20 секунд два голи хорвати пустили.
Следующие
Загрузка...