хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиСоколГосподарський суд вчергове відхилив позов до ХК «Сокіл» щодо повернення земельних ділянок

05-08-2016 19:26 Геныч

Господарський суд Києва на своєму засіданні 25 липня 2016 року розглянув позовну заяву Заступника прокурора міста Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю «Хокейний клуб «Сокіл Київ» про розірвання договору оренди та повернення Київській міській раді земельних ділянок розташованих на вул. Міській в Оболонському районі Києва.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, Господарський суд встановив що 27 грудня 2007 року рішенням Київради №1587/4420 ТОВ ХК «Сокіл Київ» було передано у довгострокову оренду на 15 років земельні ділянки загальною площею 28,59 га для будівництва спортивно-оздоровчого комплексу з льодовим стадіоном і адміністративною будівлею на вул. Міській в Оболонському районі. 20 червня 2008 року був укладений договір оренди, а 2 липня того ж року був підписаний акт приймання-передачі земельних ділянок. Згідно умов договору передбачено, що орендар зобов'язаний своєчасно вносити орендну плату, встановлену у розмірі 3% від її нормативно-грошової оцінки. Також у договорі визначено, що договір може бути розірваний в односторонньому порядку за ініціативою орендодавця в разі, коли орендар використовує земельні ділянки не за призначенням, систематично не сплачує орендну плату (протягом півроку), порушує строки завершення забудови.
Як зазначає заступник прокурора у своєму позові, відповідач неналежним чином виконує свої зобов'язання за договором в частині внесення орендної плати, у зв'язку з чим за ТОВ «ХК «Сокіл Київ» утворилась заборгованість у розмірі 1 млн. 505 тис. 978 грн. та 35 коп. Крім того, прокурор повідомляє, що відповідач не вперше допускається порушення умов договору оренди в частині систематичної несплати орендної плати. Зокрема, Рішенням Господарського суду міста Києва від 12 червня 2014 року залишеним без змінпостановою Вищого господарського суду України від 27 листопада 2014 року у задоволенні позову відмовлено повністю, у зв'язку зі сплатою ТОВ «ХК «Сокіл Київ» заборгованості з орендної плати у повному обсязі під час розгляду вказаної справи.
Разом з тим, з долученого до матеріалів справи листа ДПІ в Оболонському районі від 15 квітня 2016 року, вбачається, що ТОВ «ХК «Сокіл Київ» станом на 13 квітня 2016 року мало податковий борг по сплаті орендної плати за землю у сумі 1 млн. 505 тис. 978 грн. 35 коп.
Оцінюючи подані докази та наведені обґрунтування за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності, суд вважає, що позовні вимоги не підлягають задоволенню, виходячи з наступного.
З матеріалів справи вбачається, що після порушення провадження у справі відповідач провів оплату заборгованості по орендній платі у розмірі 2 млн. 597 тис. 799 грн. 89 коп., що підтверджується платіжним дорученням від 13 липня 2016 року у розмірі 995 тис. 216 грн. 63 коп., у сумі 600 тис. грн. (також від 13 липня 2016 року) та від 14 липня 2016 року у розмірі 1 млн. 2 тис. 582 грн. 26 коп.. Крім того, у матеріалах справи наявний лист ДПІ в Оболонському від 20 липня 2016 року, відповідно до якого, борг за ТОВ «Хокейний клуб «Сокіл Київ» станом на цю дату відсутній. Отже, суд не отримав доказів, що внаслідок тимчасової затримки внесення орендної плати Київська міська рада значною мірою була позбавлена того, на що вона розраховувала при укладенні договору.
Враховуюче те, що погашення ТОВ «Хокейний клуб «Сокіл Київ» заборгованості з орендної плати саме під час провадження у даній справі, відповідно суд покладає судовий збір, сплачений прокурором, на ТОВ «Хокейний клуб «Сокіл Київ».
Виходячи з вищевикладеного Господарський суд міста Києва вирішив:
1. У задоволенні позову заступника прокурора міста Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради відмовити.
2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Хокейний клуб «Сокіл Київ» на користь Прокуратури міста Києва 2 тис. 756 грн. судового збору.
Відповідно до ст. 85 Господарського процесуального кодексу України рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним господарським судом.

Джерело: Судова влада України та mournhockey.com.ua

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Господа модераторы ко мне приходят личные сообщения с опозданием на 2 недели
1-1 суоми суоми!!!
чешска курва зибила
КОКЕЙНЕ ПСИХ, насправді структура власності там дуже хитра і непрозора. цікаво, цей ХК «Сокіл Київ» має відношення до ДЮСШ Сокіл чи це окремі структури?
Sobotka, дякую пізнавально , коли розумієш схеми , картина стає більш ясною !
до питання про власників Сокола:

Хокейний клуб «Сокіл Київ» зареєстрований на Благодійний фонд сприяння розвитку фізичної культури і спорту «Славутич», закритий інвестфонд «Східно-Європейський інвестиційний фонд», ТОВ «Олімпік-Інвест», компанію Arrowcrest Limited (Кіпр).
Відомо, що кіпрська Arrowcrest Limited володіє часткою у ТОВ «Футбольний клуб «Металург», акціонером якого є Тарута.
До 2010 року серед засновників БФ «Славутич» значився Вадим Сисюк, екс-замміністра молоді та спорту в уряді Миколи Азарова, у 2006-2007 рр. радник віце-прем’єр міністра і першого віце-прем’єр міністра. Раніше був парламентським помічником Миколи Азарова і Андрія Клюєва.
Коли Сисюк вийшов із засновників БФ «Славутич», одним із засновників став Гліб Лєшков, який обіймав керівні посади в компаніях будівельної групи «Розвиток» Олексія Азарова, сина екс-прем’єр-міністра. Саме на Лєшкова біглий Микола Азаров виписав довіреність, намагаючись продати свій будинок у Києві.
«Олімпік-Інвест» оформлено на «Гамбіт Холдінг, Інк» (США, штат Делавер) і кіпрську компанію «Гурілесс Трейдінг ЛТД».
Хокейний клуб «Сокіл Київ» також володіє частиною ТОВ «Укрсоцбудінвест», яке купило обєкт незавершеного будівництва – криту спортивну арену у Києві на проспекті Ак.Глушкова,9.