хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиСоколПішов з життя лікар Володимир Трошихін

13-10-2017 12:44 Геныч

Сьогодні вночі після тривалої хвороби пішов з життя багаторічний лікар київських «Сокола» та «Беркута», а також збірних команд України, кандидат медичних наук 71-річний Володимир Володимирович Трошихін.


Завдяки роботі Володимира Трошихіна, якого спортсмени та колеги завжди з повагою називали ВВ, українські хокеїсти підходили до вирішальних матчів здоровими та у хорошому функціональному стані. Унікальні наукові методики Володимира Трошихіна щодо відбору талановитих спортсменів застосовуються й сьогодні не лише у спорті і в роботі спецслужб. А про його почуття гумору та вміння передбачати результати матчів досі ходять легенди.

Загалом у системі українського хокею Володимир Володимирович працював з 1980 року, завоювавши із «Соколом» бронзові нагороди чемпіонату СРСР 1985 року, а з національною збірною командою України пройшов шлях від кваліфікації до Дивізіону С до зимових Олімпійських Ігор. Востаннє Володимир Володимирович працював у складі збірних команд України на молодіжному чемпіонаті світу 2010 року у французькому Межеві.

Колектив Федерації хокею України висловлює щирі співчуття рідним та близьким Володимира Трошихіна.

Прощання із Володимиром Володимировичем відбудеться 14 жовтня поблизу крематорію Байкового кладовища о 13:00.

ФХУ

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Очень жаль, что ушел из жизни прекрасный специалист, Человек, с большой буквы. Искренние соболезнования его семье.
Вечная память земля пухом...Работал в команде «Сокол»,юношеской сборной Украины...
По улице моей который годЗвучат шаги, мои друзья уходят.Друзей моих бессмысленный уходТой темноте за окнами угоден.