хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиХоккей в УкраинеПішов з життя Віталій Федянін

30-10-2018 09:55 Геныч

На 59-року життя трагічно піщов від нас Віталій Федянін, відомий спортивний діяч Броварського краю та України.
Народився він в Росії, в місті Куйбишев у 1960 році. З дев’яти років розпочинає займатись хокеєм у секції при ХК СКА. Став майстром спорту Радянського Союзу. За свою професійну кар’єру гравця виступав за команди «Сокіл» (місто Красноярськ), СКА (місто Новосибірськ), «Горняк» (місто Дальногорськ) та інші. Амплуа воротар. Був кандидатом до молодіжної збірної Росії. Разом з рідними переїжджає до України, де оселяється в місті Бровари.
При броварському деревообробному комбінаті створює хокейну секцію. Декілька разів разом з командою буває у Франції, де вони приймають участь в міжнародних турнірах. В 1992 році юні броварчани стають його переможцями. В 2004 році з ініціативи Віталія Федяніна створюється хокейний клуб «Беркут», який представляє в чемпіонаті України Броварський район. Потім він кілька разів змінював назву – “Барс” і “Білий Барс”. Був одним із засновників ХК «Вовки» (Бровари). Більше двадцяти років очолював спорт на Броварщині. Багато років був очільником Київського обласного осередку ФХУ тощо. Останніми роками він хворів, але не зважаючи на це продовжував працювати. Світла память Віталію Миколайовичу.
Співчуваємо горю, яке відчувають його рідні та знайомі!!! Ти назажди залишишся в наших серцях!Наше місто Бровари

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Вечная память,соболезнования родным и близким.