хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиХоккей в УкраинеПішов з життя перший головний тренер в історії збірної України Олександр Фадєєв

09-03-2021 10:39 Геныч

На 76 році життя не стало екс-тренера «Сокола» та національної збірної України


З сумом повідомляємо, що напередодні не стало Олександра Михайловича Фадєєва, видатної постаті в українському хокеї. Весь життєвий шлях Олександр Михайлович присвятив хокею, пройшовши усі сходинки спортивного життя: від дитячо-юнацької спортивної школи до виступів у команді майстрів та успішної тренерської кар’єри. Виступав у нападі клубів СКА МВО (Калінін), «Кристал» (Саратов) і «Дніпроспецсталь» (Запоріжжя). Майстер спорту СРСР.

З другої половини 70-х і до 1987 року працював помічником старшого тренера київського «Сокола» Анатолія Богданова. За третє місце в чемпіонаті 1984/85 заслужив почесне звання «Заслужений тренер УРСР».

1991 року повернувся в команду як головний тренер. Під його керівництвом «Сокіл» брав участь у чемпіонаті СНД і турнірах Міжнаціональної хокейної ліги. В 1993–1994 роках очолював збірну України.

Прощання з першим тренером національної збірної України Олександром Фадєєвим відбудеться завтра, 10 березня о 10:00, у Києві біля СК «Авангард» (вул. Мельникова, 46).

Відео з Олександром Фадєєвим (на 01:20):Прощание с тренером:

Вот что хочу сказать по этому поводу...


вот и серега любитель 69 появился

В память о Фадееве! Есть немного видео с ЧМ-1994 в Словакии


Josh,

Suomi-Suomi, не так много у нас хоккейных личностей в истории, а уж тренеров уровня Фадеева подавно. Я, например, сентиментально отношусь к тем временам, и новость лично для меня не проходная.

я с ним не знаком. я даже впервые о нем услышал)))

Добавил сюжет XSport.

Suomi-Suomi, не так много у нас хоккейных личностей в истории, а уж тренеров уровня Фадеева подавно. Я, например, сентиментально отношусь к тем временам, и новость лично для меня не проходная.

да и хрен с ним. умер и умер.это не сайт похоронного бюро

Прощання з першим тренером національної збірної України Олександром Фадєєвім відбудеться завтра, 10 березня о 10:00, у Києві біля СК «Авангард» (вул. Мельникова, 46)