хоккей, hockey, сокол киев, сокіл київ, sokol kiev kiew, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей

Хокейні новиниСокілСокіл повернув свою торгову марку

14-04-2021 20:50 Стало відомо, за скільки Сокіл викупив свій бренд у Тарути Josh

Напередодні матчів фінальної серії плей-оф УХЛ ХК Сокіл зробив приємний сюрприз своїм фанам. Віцепрезидент киян В’ячеслав Лецкан провів успішні переговори з командою попереднього власника клубу Сергія Тарути щодо повернення Соколу його торгової марки.

«Це були важкі переговори, які тривали близько двох місяців. Не маю права розголошувати суму, яку ми сплатили за повернення бренду Сокола, адже ми підписали угоду про конфіденційність. Але хочу подякувати попередньому власнику за те, що ми знайшли спільну мову.

Цей сезон, який Сокіл починав фактично під маркою молодіжної команди, виявився досить вдалим для нас. В дебютній після відродження клубу першості УХЛ команда відразу вийшла до фіналу серії плей-оф. Враховуючи такі результати, ми просто повинні були зайнятися поверненням торгової марки клубу. Тепер можу стверджувати, що ми вже по всім параметрам той самий Сокіл, який був і є однієї з візитних карток Києва. Який був і є символом українського клубного хокею. Який десятиріччями радував українських фанів своєї іскрометною грою. І, не маю сумнівів, буде радувати і надалі. Вже цього тижня команді грати виїзні матчі фінальної серії у Дружківці. Сподіваюсь, що той позитивний фон, який ми зараз маємо, допоможе Соколу в цих дуже важливих матчах», — зізнався Чемпіону В’ячеслав Лецкан.

По інформації Чемпіона, за повернення бренду попереднім власникам торгової марки Сокіл Київ було сплачено понад 500 тис гривень.

Нагадаємо, матчі фінальної серії плей-оф УХЛ між Донбасом і Соколом відбудуться 16 та 18 квітня в Дружківці, 21 та 23 квітня в Києві. Трансляцію поєдинків можна буде побачити на телеканалі XSPORT. Фінальна серія плей-оф буде продовжуватися до 4 перемог однієї з команд. У разі потреби, вирішальні матчі будуть зіграні 26, 28 та 30-го квітня.

Champion.com.ua

Ось що хочу сказати з цього приводу...


Где Имас пропал ?
дрібниця але приємно !!!
Очень даже не дорого прикупили.
джино,

можно поиграться-например с зеленым каштановым листом как на плечах

на белом фоне! зачетно смотреться будет и наоборот
Еще бы сделать комплект ретро формы или альтернативной, в других цветах
можно поиграться-например с зеленым каштановым листом как на плечах
хорошая новость. но нужны толковые менеджеры соколу чтобы он вышел на прибыль