«Сокол» (Киев) – «Кременчук» – 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)

«Сокол»:
Кубрицкий; Мажуга – Алексеев, Хайруллов – Рыбалко, Герцик – Летов, Сысак; Благой – Нименко – Андрущенко, Рубан – Кузьменко – Михнов, Елисеенко – Смирнов – Павленко, Коржилецкий – М. Симчук – Гончаренко, Давыдов. Тренер – Олег Шафаренко; ассистент – Константин Симчук.

«Кременчук»: Мустафин; Тимофеев – Григорян, Серанов – Толстушко, Горлушко – Т. Савицкий, Матусевич; Казьянин – Дубинин – Денискин, Гриценко – Хришпенц – Ворона, Грицких – Баснев – Забавин, Созонов – Савченко – Сеник, Сибилевич. Тренер – Александр Савицкий; ассистент – Дмитрий Сумец.

Шайбы: 1:0 – Рубан (Михнов), 04:50. 2:0 — Елисеенко (Кузьменко, — бол.), 21:02. 3:0 – Михнов (Кузьменко), 41:14. 4:0 – Рубан (Кузьменко), 49:46. 4:1 – Казьянин (Денискин), 53:09.

Сокол во второй раз выиграл Кубок Украины!

Моменты матча

ФХУ

Ось що хочу сказати з цього приводу...

Товариський матч з трьома повними періодами та 5-хвилинною грою в форматі овертайм.ХК «Кременчук» — ХК «Дніпро» — 6:2
Федерація хокею України провела жеребкування групового етапу Кубка України. У турнірі зіграють шість команд: Сокіл, Кременчук, Дніпро, Харківські Берсерки, Київ Кепіталз та новачок сезону Тризуб.

Група A: Сокіл, Дніпро, Тризуб.
Група Б: Кременчук, Київ Кепіталз, Харківські Берсерки.

Переможці груп зіграють між собою у фіналі.
Матчі відбудуться з 13 по 16 вересня.
Артем Гребеник відзначився першою шайбою в складі «Кеттеря» з Іматри. На початку другого періоду товариського матчу проти «Йокеріта» українець провів другий гол своєї команди. Ця шайба виявилася переможною. «Кеттеря» перемогла — 2:1.
Гребеник провів матч у третій парі оборонців у дуеті з Аапо Сареллом.
Сьогодні, 7 вересня, «Кеттеря» починаючи з 18:30 проведе ще один товариський матч. Суперник — «К-Вантаа». А сезон у лізі Mestis стартує 22 вересня. Цього дня команда Гребеника зіграє з «К'єкко-Поятом»
Офіційно: київський «Тризуб» — шостий учасник чемпіонату і Кубка України сезону-2023/2024.
Новий хокейний клуб «Тризуб» з Києва подав заявку на участь у чемпіонаті і Кубку України сезону-2023/2024.
Клубний сезон-2023/2024 в українському хокеї відкриється розіграшем третього національного Кубка. Змагання відбудуться 13-16 вересня на кризі кременчуцького «Айсберга», — повідомляє офіційна сторінка Федерації хокею України у соцмережах.

За інформацією участь у турнірі підтвердило п’ять колективів: київський «Сокіл», «Київ Кепіталз», «Кременчук», херсонський «Дніпро» та «Харківські Берсерки».

Переможцем двох попередніх розіграшів Кубка України – у 2007-му і 2022-му – був київський «Сокіл».