хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииИгрокиІгор Мережко: «Основними нашими конкурентами на чемпіонаті світу є збірні Польщі та Японії»

20-04-2022 22:31 Josh

Оборонець збірної України – про розгром Хорватії, гру у візорі, рідний Харків та перспективи нашої команди на чемпіонаті світу.

– Хорватію переграли несподівано переконливо – 11:0. Як так вийшло, зважаючи, що ще три роки тому цьому ж супернику на чемпіонаті світу програвали?

– Я тоді не грав. Не можу сказати, що за команда грала. Цього разу ми бачимо, що команда Хорватії залучає здебільшого молодих гравців, тому й рахунок такий.

– У таких матчах усі хочуть забити. Ви теж намагалися?

– Я не намагався забити. Залишу свої голи на чемпіонат світу (сміється).

– У парі з Віталієм Андрейківим раніше доводилося грати? Якщо так, то коли і наскільки легко знаходите порозуміння?

– У нас ще йде пошук нових поєднань. Усі ігри шукаємо, з ким зручніше. Перший поєдинок проти угорців грав з Іваном Литвиновим, другий – з Віталієм Андрійківим. Подивимося, з ким гратиму наступну гру.

– Сьогодні – ще один матч проти Хорватії. Вчорашній результат не заважає налаштуватися?

– Звичайний настрій на звичайну гру. В нас свої завдання. Намагаємося знайти гру свою, награємо зв’язки.

– До збірної ви приєдналися пізніше більшості хокеїстів через те, що отримали перелом щелепи. Чи відчуваєте ще наслідки травми? Чи відчували дискомфорт, граючи у візорі?

– Так, невеликий дискомфорт – грати в такому візорі. Але краще так, ніж зараз знову влучать в обличчя.

– Можете згадати, як отримали цю травму? Знаю, що перебуваючи в лікарні, ви навіть не могли нормально говорити, не те що їсти…

– Я їхав на підбір за шайбою. Мене одна людина підштовхнула, друга вдарила. Дурна травма. Справді, не міг розмовляти. Мені наклали шини, в яких проходив три тижні. Їв лише все збите в блендері.

– Травма вивела вас з ладу на тривалий час. За словами тренерів, трапилася вона в матчі, який мав для вас бути останнім у складі тюменського «Рубіна». Після цієї гри ви начебто мали переходити в клуб з Казахстану…

– Пропустив трохи більше місяця, хоча спершу говорили, що повинен був пропустити набагато більше. Пощастило, що добре зрослося. А стосовно Казахстану? Ні, я не знаю, звідки це пішло. Я не збирався підписувати контракту в Казахстані.

– Раз так, то де збираєтеся продовжувати кар’єру?

– Зараз агент займається питанням пошуку команди. Думаю, десь у Європі знайду собі команду.

– Варіант з продовженням кар’єри у Росії виключений?

– Там без варіантів.

– Два матчі плей-оф вищої ліги чемпіонату РФ ви провели вже в той час, коли Росія напала на Україну. Що відчували, знаходячись у цей час в Росії? Що вам говорили партнери за командою, керівництво клубу? Що говорили їм ви?

– Дуже важно збагнути, що насправді відбувається знаходячись за межами України. Лише у розмовах з близькими розумієш наскільки все погано в країні та як страждають українські люди. Всі партнери по команді висловлювали підтримку та занепокоєння.

– Ви родом з Харкова, міста, яке постраждало від війни чи не найбільше. Ваші родичі зараз цілі?

– Я українець, народився в Харкові моє серце було є і залишиться в Україні. Це жахливо, що трапилося з таким гарним містом. Слава Богу, мої родичі та друзі цілі. Вся моя родина пов’язує майбутнє з Україною та рідним містом, яке зараз зруйновано російськими окупантами.

– Який виступ будете вважати успішним на чемпіонаті світу? Кого вважаєте головними суперниками збірної України?

– У нас є чітке завдання від тренерського штабу виходити та вигравати в кожному матчі. Також ми розуміємо, що основними нашими конкурентами є збірної Польщі та Японії.

ФХУ

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Комментариев нет