МатчіЧемпіонат УкраїниБерсерки — Сокіл 2:4

Начало: 29-10-2022 18:00

«Харківські Берсерки» – «Сокіл» (Київ) – 2:4 (0:1, 1:3, 1:0)

Шайби:
0:1 – Вол. Алексюк (Благий, Г. Сімчук), 10:41. 0:2 – Бабинець (Чердак, Мазур, – більш.), 26:33. 0:3 – Благий (Вол. Алексюк, Янішевський, – більш.), 34:29. 0:4 – Вал. Алексюк (Благий, – 4х3), 37:22. 1:4 – Матвієнко (В. Мурин, Абаджян, – менш.), 38:47. 2:4 – Кашевко (Безуглий), 54:09

«Харківські Берсерки»: Дьяченко; Матвієнко – Горбунов, Абаджян – В. Мурин – Безуглий; Кленов – Д. Мельник, Кашевко – Мельников – Бондарцев; Пруський, Осадчий – Соляник – Д. Мазур. Тренер – Павло Легачев; асистент – Ігор Шаманський

«Сокіл»: Сердюк; Горлушко – Сисак, Бабинець – В. Мазур – Чердак; Євсейчик – Вол. Алексюк, Г. Сімчук – Німенко – Благий; Полоницький – Воронін, Янішевський – Вал. Алексюк – Жеребко; Гайдук, Говорушко, Костромітін. Тренер – Костянтин Сімчук; асистент – Артем Бондарєв

Кидки: (3 + 5 +) – (7 + 12 +)

Штраф: (2 + 12 +) – (4 + 8 +)

29 жовтня. Кременчук. Арена «Айсберг». Без глядачів

Загроза зриву і відповідно перенесення цього поєдинку була дуже великою. Повітряна тривога над Кременчуком і Україною загалом пролунала о 17:39, тобто за 21 хвилину до початку зустрічі, коли команди якраз завершували передматчеву розминку. Згідно з регламентом змагань, у разі, якщо пауза через повітряну тривогу затягується на годину, рішення про проведення матчу обидві команди мають приймати спільно. «Сокіл», який прибув до Кременчука за дві з половиною години до початку зустрічі, провівши понад шість годин в автобусі, в разі пізнього початку гри з «Берсерками» ризикував не отримати часу на відновлення до завтрашнього поєдинку з господарями льоду. Враховуючи принциповість протистояння «Кременчука» і «Сокола», тренери киян були готові відмовитися від пізнього початку зустрічі з харків’янами. Але відбій повітряної тривоги пролунав о 19:05 і команди таки вийшли на лід.

«Сокіл» довів, що наразі є сильнішим за «Берсерків», але перемоги малою кров’ю, якщо кияни на таку розраховували, не вийшло. Черговий прекрасний матч у воротах слобожанців провів Богдан Дьяченко. Створивши в першому періоді немалу кількість небезпечних моментів, фаворити відзначилися лише раз, коли на добиванні вдало зіграв Володимир Алексюк, для якого то був перший гол після повернення у «Сокіл».

На початку другого періоду харків’яни взагалі отримали змогу розіграти подвійну більшість, але скористатися нагодою зрівняти рахунок не змогли. Натомість «Сокіл» невдовзі саме завдяки грі в нерівних складах вирішив долю матчу на свою користь. Три поспіль шайби в більшості забезпечили номінальним гостям комфортну перевагу на рештку поєдинку. А що розслаблятися суперникам не варто, «Берсерки» нагадали наприкінці другого періоду, коли змогли провести контратаку, яку завершив Філіп Матвієнко, в меншості.

Сергій Бабинець, закинувши після чітко розіграної комбінації другу шайбу в зустрічі, став співлідером в історичних перегонах снайперів українського чемпіонату. Відтепер у Сергія ті самі 192 голи, що й у Микити Буценка, Наступний гол Бабинця зробить його абсолютним рекордсменом.