МатчіЧемпіонат УкраїниКиїв — Сокіл 1:6

Начало: 05-11-2022 02:03

«Київ» – «Сокіл» (Київ) – 1:6 (0:1, 1:1, 0:4)

Шайби:
0:1 – Бабинець (Чердак, – більш.), 05:53. 0:2 – Горлушко (Чердак, – більш.), 27:41. 1:2 – Куцевич (Хонін), 28:18. 1:3 – Чердак (Мазур), 43:31. 1:4 – Бабинець (Мазур, Благий), 47:15. 1:5 – Чердак (Німенко, Бабинець), 51:10. 1:6 – Качан (Слюсар), 58:52

«Київ»: Вязовов; Хонін – Попович, Бондаренко – Куцевич – Черемнов; Щербатюк – Горбунов, Зик – Швачка – Шилкін; М. Васильєв – Стоцький, Істомінов – Невєров – Назарага; Гаврилюк – Лаврик, Древаль – Яценко – Плесовський. Тренер – Дмитро Підгурський

«Сокіл»: Кубрицький; Гайдук – Горлушко, Чердак – Мазур – Бабинець; Вол. Алексюк – Сисак, Благий – Вал. Алексюк – Німенко, Полоницький – Євсейчик, Говорушко – Качан – Янішевський; Жеребко – Cлюсар – Костромітін. Тренер – Костянтин Сімчук; асистент – Артем Бондарєв

3 листопада. Київ. Палац спорту. Без глядачів

«Сокіл» зумів зламати опір земляків лише в третьому періоді, а перша 20-хвилинка склалася таким чином, що «Київ» навіть володів перевагою і діяв гостріше. Проте матеріалізувати якість у голи не вдалося. Натомість «Сокіл одного разу забив, причому ця шайба стала історичною. Сергій Бабинець, вразивши порожні ворота після передачі Володимира Чердака, провів свій 193 гол у чемпіонатах України і обійшов тим самим Микиту Буценка в історичному реєстрі снайперів, очоливши рейтинг. Урочисту мить підкреслив рефері Андрій Кіча, піднісши рекордсменові шайбу, яка щойно побувала у воротах.

Пізніше Бабинець ще по разу віддав і забив, наздогнавши тим самим того ж Буценка в лідерській історичній суперечці за системою «гол + пас». Тепер в обох – по 466 очок. Тож у наступному матчі від Сергія вочевидь можна чекати нового рекорду.

Також цей матч є особливим і для оборонця «Сокола» Івана Сисака, котрий на офіційному рівні провів 100-й поєдинок.

Зрештою, попри впевнену за рахунком перемогу в тренерів «Сокола» за підсумками цього матчу залишилося до команди чимало запитань. Впродовж двох періодів «Київ», який у дев’яти матчах ще не здобував перемог, створював чинним чемпіонам чимало проблем. Під час другої перерви в роздягальні «Сокола» відбулася розмова на підвищених тонах. Вона, мабуть, і збадьорила команду перед заключним періодом. А «Київ», провівши найкращий матч з часу заснування клубу, показав, що здобуття першої перемоги – питання часу. Тільки станеться ця подія вже після міжнародної паузи, пов’язаної зі зборами збірної України.