МатчіЧемпіонат УкраїниСокіл — Легіон 5:2

Начало: 19-11-2022 14:00

«Сокіл» (Київ) – «Легіон» (Калуш) – 5:2 (0:1, 3:0, 2:1)

Шайби
: 0:1 – Ромащенко (Луговий), 10:25. 1:1 – Говорушко (Качан), 27:56. 2:1 – Бабинець (Чердак), 32:53. 3:1 – Мазур (Бабинець, Чердак), 38:32. 4:1 – Качан (Бабинець, – більш.), 44:38. 5:1 – Качан (Слюсар), 45:01. Захаров (Ромащенко, Кугут), 58:05

«Сокіл»: Сердюк; Гайдук – Григор’єв, Чердак – Мазур – Бабинець; Вол. Алексюк – Євсейчик, Благий – Вал. Алексюк – Янішевський; Полоницький – Горлушко, Говорушко – Качан – Костромітін; Жеребко, Слюсар. Тренер – Костянтин Сімчук; асистент – Артем Бондарєв

«Легіон»: Аріпов (В. Попережай, 45:01); Кугут – Таран, Луговий – Захаров – Ромащенко; Бабчук – Явний, Дурдиєв – Халін – Пойманов; Крайник – Філімонов, Собченко – Кривоножкін – Олійник; Терешко, Когут, О. Васильєв. Тренер – Альберт Шафіков; асистент – Сергій Вітер

19 листопада. Київ. Палац спорту. Без глядачів

Важко сказати, чи то на хокеїстів «Сокола» заспокійливо подіяла безвольна поразка суперників у суботньому матчі проти «Києва», чи господарі погано увійшли в гру з якихось інших причин, але в першому періоді колектив з Калуша виглядав гострішим і цілеспрямованішим. Шайба у виконанні Руслана Ромащенка стала винагородою за такі дії. Крім того, гості втратили ще два непоганих шанси, щоб закинути вдруге.

Зрештою, після перерви хокеїсти «Сокола» змогли зібратися і після тривалого тиску на Олексія Аріпова таки зламали опір «Легіона». Почалося все з ефектної шайби Євгена Говорушка. Молодий нападник кістьовим кидком влучив під поперечину воріт суперників. А потім настав час Сергія Бабинця, котрий спершу з передачі Володимира Чердака закинув у порожні ворота і став лідером серед бомбардирів в історії українських чемпіонатів, а потім набрав своє 468-ме очко, асистувавши Вадимові Мазуру.

Ще один пам’ятний епізод матчу трапився наприкінці другого періоду, коли Василь-Юрій Качан ефектним силовим прийомом зустрів лідера гостей Віктора Захарова. Вочевидь нападника «Сокола» ця дія так надихнула, що в заключному періоді він закинув відразу двічі – спершу з передачі того ж Бабинця, а потім – Ігоря Слюсаря, участь якого в грі залишалася під запитанням до останнього у зв’язку з проблемами зі спиною.