МатчіЧемпіонат УкраїниСокіл — Київ 7:0

Начало: 25-11-2022 18:00

«Сокіл» (Київ) – «Київ» – 7:0 (2:0, 2:0, 3:0)

Шайби:
1:0 – Сисак (Благий), 17:12. 2:0 – Бабинець (Чердак, – подв. більш.), 19:31. 3:0 – Полоницький, 22:59. 4:0 – Мазур (Бабинець, Чердак, – більш.), 28:08. 5:0 – Вал. Алексюк (Вол. Алексюк, Благий, – більш.), 41:18. 6:0 – Качан (Мазур, Бабинець, – подв. більш.), 47:34. 7:0 – Благий (Янішевський), 50:45

«Сокіл»: Сердюк; Гайдук – Григор’єв, Чердак – Мазур – Бабинець; Вол. Алексюк – Євсейчик, Благий – Вал. Алексюк – Янішевський; Полоницький – Горлушко, Костромітін – Качан – Говорушко; Сисак, Жеребко, Слюсар. Тренер – Костянтин Сімчук; асистент – Артем Бондарєв

«Київ»: Вязовов (Безхлібний, 28:08); Попович – Вол. Гаврилюк, Бондаренко – Куцевич – Є. Тимченко; Щербатюк – Хонін, Бега – Дворецький – Віт. Гаврилюк; М. Васильєв – Стоцький, Шилкін – Швачка – Люлюк; Лаврик – Горбунов, Істомінов – Невєров – Зик. Тренер – Дмитро Підгурський

25 листопада. Київ. Палац спорту

«Сокіл» виграв матч без особливих проблем. «Київ» зумів протриматися з фаворитами на рівних трохи більше, ніж пів першого періоду. А надалі підопічні Костянтина Сімчука поступово почали розвивати свою перевагу і врешті повели в рахунку після того, як дальнім кидком відзначився Іван Сисак. Іван загалом забиває вкрай рідко. Особливо несподіваним є його гол зараз, адже сьогоднішній матч оборонець проводив у захисній масці, до того пропустивши тиждень через перелом носа. Тренери ще перед матчем вирішили, що Іван з’являтиметься на льоду епізодично, щоб повертати форму поступово.

Ще до першої перерви Сергій Бабинець, реалізувавши подвійну більшість, збільшив перевагу «Сокола». Хоча більшої уваги заслуговують дві, зроблених у наступних періодах, результативних передачі Сергія. Після них він вийшов в одноосібні лідери за історію українських чемпіонатів за кількістю асистів. Відтепер у Буби їх 276. Як тут не згадати, що до матчу Сергій отримав з рук президента ФХУ Георгія Зубка індивідуальну нагороду за інший історичний рекорд – раніше він став найрезультативнішим в історії українських чемпіонатів за системою «гол + пас».

Серед інших голів «Сокола» варто виділити також шайбу Микити Полоницького, першу для молодого оборонця в чемпіонатах України.