МатчіЧемпіонат УкраїниСокіл — Берсерки 2:1

Начало: 04-12-2022 15:00

«Сокіл» (Київ) – «Харківські Берсерки» – 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)

Шайби:
1:0 – Благий (Янішевський) 44:01. 1:1 – Абаджян (менш.), 48:51. 2:1 – Бондарєв (Євсейчик, Благий), 58:13

«Сокіл»: Сердюк; Полоницький – Сисак, Чердак – В. Мазур – Говорушко; Вол. Алексюк – Євсейчик, Благий – Качан – Янішевський; Горлушко – Вал. Алексюк, Жеребко – Бондарєв – Котромітін, Утукін. Тренер – Костянтин Сімчук; асистент – Артем Бондарєв

«Берсерки»: Дьяченко; Матвієнко – Горбунов, Абаджян – В. Мурин – Омельчук; Мельников – Д. Мельник, Дерев’янко – Осадчий – Безуглий; Кленов – Пруський, Бондарцев – Д. Мазур – Соляник. Тренер – Павло Легачев; асистент – Ігор Шаманський

Кидки: 52 (23 + 17 + 12) – 7 (2 + 3 + 2)

Штраф: 6 (0 + 4 + 2) – 8 (2 + 2 + 8)

4 грудня. Київ. Палац спорту

«Сокіл» домінував з перших секунд зустрічі, проте попри божевільну перевагу за кількістю кидків (23:2) в першому періоді розпечатати ворота Богдана Дьяченка підопічним Костянтина Сімчука так і не вдалося. А в самому дебюті другої третини гості взагалі могли виходити вперед, проте Євген Абаджян кидком з п’ятака влучив у стійку. Загалом же картина на льоду не змінилася. У другому періоді «Сокіл» знову сидів на воротах суперників, знову наніс набагато більшу кількість кидків (17:3), але рахунок на табло не змінився. Богдан Дьяченко грав у воротах «Берсерків» бездоганно. Хоча варто також відзначити, що якихось надзвичайних труднощів опоненти для нього не створили.

Коли у перерві між періодами оборонець «Сокола» Володимир Алексюк ішов на флеш-інтерв’ю, голова суддівського комітету Федерації хокею поставив перше питання від себе: «Володю, коли будуть голи? Ви вже 60 разів кидали». Досвідчений захисник лише знизав плечима.

Врешті, доля гри вирішилася в третьому періоді. Дяченка на 44-й хвилині розпечатав, отримавши зручну передачу від Олексія Янішевського, Роман Благий. Та цей гол подіяв на «Сокіл» заспокійливо. Настільки, що в господарі пропустили в меншості. Підхопивши шайбу на власній половині, Євген Абаджян втік від оборонців киян і майстерно реалізував буллітну спробу – 1:1. Для найкращого снайпера поточного чемпіонату України це 11 шайба в сезоні.

А вирішальний гол провів у ту мить, коли команди подумки почали готуватися до овертайму, провів граючий тренер «Сокола» Артем Бондарєв. Отримавши передачу від Романа Благого, Артем Михайлович бездоганним кістьовим кидком влучив у кут воріт Дьяченка – 2:1.