МатчіМолодіжна збірна U20Італія U20 — Україна U20 0:4

Начало: 11-12-2022 21:00

Збірна Італії (U20) – Збірна України (U20) – 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)

Шайби:
0:1 – Панасенко (Царьковський), 30:23. 0:2 – Сидоренко (Ковальчук, Шамардін), 30:55. 0:3 – Трахт (Коржелецький, Дахновський, – більш.), 33:40. 0:4 – Ковальчук (Сидоренко), 46:31.

Італія: Клара; Колли – Ларчер, Ф.Рігоні – Баумгартнер, Ф.Лачеделли – Матонті, Горгоне; Жірарді – Галімберті – Рігоні, Лобіс – Гшляйссер – Сегафредо, Еггер – Вейслер – Месснер, Зандегякомо – Помпанін – Дж.Лачеделлі. Тренер – Джорджіо де Беттін.

Україна: Сердюк; Атаманчук – Дахновський, Трошкін – Волков, Шамардін – Сушков, Портной ­– Кісельов; Коржилецький – Белік – Трахт, Грабовецький – Царьковський (2) – Панасенко, Ковальчук (2) – Дубський – Сидоренко, Красножон – Садовіков (2) – Сібілевич (2), Ковальчук. Тренер – Олександр Бобкін.

Кидки: 11 (3+5+3) – 35 (10+17+8).

Штраф: 10 – 8.

11 грудня. Битом. Палац «Битом Арена». 120 глядачів.

Перший період вийшов досить нервовим, але наш воротар Савва Сердюк зумів виконати кілька ефектних сейвів. А вже після перерви українці втілили свою велику перевагу у голи. Все почалося з виграного вкидання Царьковського в чужій зоні та шикарної передачі на п’ятачок на Панасенка, який відкрив рахунок голам збірної України на ЧС-2022. А через якихось півхвилини напругу в грі зняв Микита Сидоренко, який вправно підставив ключку під дальній кидок Івана Шамардіна – 2:0.

Поки італійці у воротах з голкіпером-гігантом Дам’яном Кларою приходили до тями, «синьо-жовті» відправили і третю шайбу у ворота «апеннинців»: тут шикарний кидок з ходу вдався Данилу Трахту, після чого українці на «автопілоті» довели зустріч до перемоги, а гравець матчу Савва Сердюк оформив зі старту «сухий» матч на молодіжному чемпіонаті світу.