МатчіЧемпіонат УкраїниСокіл — Дніпро 5:1

Начало: 20-12-2022 14:00

«Сокіл» (Київ) – «Дніпро» (Херсон) – 5:1 (0:1, 2:0, 3:0)

Шайби:
0:1 – Гребеник (Бородай), 00:48. 1:1 – Чердак (Мазур), 26:48. 2:1 – Бондарєв (Янішевський, Благий, – більш.), 35:45. 3:1 – Янішевський (Качан, – більш.), 42:24. 4:1 – Бондарєв (Благий, – більш.), 43:59. 5:1 – Бондарєв (Благий, – подв. більш.), 55:52

«Сокіл»: Сердюк; Горлушко – Григор’єв, Чердак – Мазур – Бабинець; Вол. Алексюк – Полоницький, Благий – Вал. Алексюк – Янішевський; Сисак – Євсейчик, Качан – Бондарєв – Говорушко; Жеребко – Утукін – Костромітін. Тренер – Костянтин Сімчук; асистенти – Артем Бондарєв, В’ячеслав Тимченко

«Дніпро»: Захарченко (Сулютін, 51:19); Ратушний – Р. Бойко, Д. Попережай – М. Дворник – Целогородцев; Гребеник – Лесников, Щербак – Кобильник – Бородай; Портний – Панков, Койда – Тищенко – Ревука; Сичинський, А. Олійник, Цюра. Тренер – Олександр Бобкін; асистент – Руслан Борисенко

Кидки: 35 (11 + 10 + 14) – 18 (8 + 4 + 6)

Штраф: 8 (2 + 2 + 4) – 27 (2 + 8 + 17)

20 грудня. Київ. Палац спорту

«Щуки» відкрили рахунок майже блискавично, можна було б сказати, що на відкладеному штрафі, однак Артем Гребеник вразив ворота Савви Сердюка ще до того, як Едуард Захарченко покинув ворота. Швидко відкривши рахунок, гості тим самим спонукали «Сокіл» до активних дій з самого дебюту. Проте в першому періоді попри перевагу вирівняти становище киянам не вдавалося. Хоча й шанси були: не використав чистий вихід «один в нуль» Євген Говорушко, з близької відстані промахнувся Володимир Чердак.

Херсонці запропонували суперникам жорсткий хокей з великою кількістю силових єдиноборств. Який був ефективним рівно до тієї миті, поки «Соколу» не вдалося зрівняти рахунок. Гол вийшов, можливо, не зовсім властивим для його автора: Чердак влучно кинув сходу з середньої відстані відразу після того, як Вадим Мазур виграв вкидання.

З цієї миті перевага «Сокола» була відчутною. А підсилювали її три поспіль вилучення, зароблених гравцями «Дніпра». Після одного з них – за порушення чисельного складу – Олександр Бобкін не приховував своєї люті, гучно вичитуючи винуватця так, що чули всі нечисленні глядачі на трибунах. Цікаво, що саме ця чисельна більшість дозволила «Соколу» вирватися вперед у рахунку, коли Олексій Янішевський, Роман Благий і Артем Бондарєв майстерно розіграли зайвого і граючий тренер киян забив свою другу шайбу в сезоні.

Цей гол виявився переможним. Хоча впевненіше почуватися господарі почали лише після того, як на початку третього періоду Янішевський знову в більшості проштовхнув шайбу під Захарченком і збільшив перевагу до 3:1. Причому одним голом біди «Дніпра» не обмежилися. Ледь гра поновилася, як Микита Лесников на емоціях поліз у бійку з Говорушком і заробив ще дві хвилини штрафу. Які, вдало зігравши на добиванні після кидка Благого, втілив у гол Бондарєв – 4:1. Після того цієї шайби гості вже керувалися емоціями, а не здоровим ґлуздом, назаробляли багато вилучень (на цілих 17 хвилин) і пропустили вп’яте у форматі «п’ять на три». Знову спрацювала зв’язка Благий – Бондарєв. 39-річний нападник записав до свого активу хет-трик.

Завдяки цій перемозі «Сокіл» повернув собі лідерство в чемпіонаті. У киян – 39 очок у 17-ти матчах. «Кременчук» відстає на два пункти і має гру в запасі. «Дніпро» з 33-ма очками третій. Але «щуки» зіграли відразу на чотири поєдинки менше за «Сокіл».