МатчіЧемпіонат УкраїниСокіл — Дніпро 2:5

Начало: 28-01-2023 15:00

«Сокіл» (Київ) – «Дніпро» (Херсон) – 2:5 (1:2, 1:1, 0:2)

Шайби:
0:1 – Бородай (Целогородцев, Дворник), 00:11. 0:2 – Тищенко (Попережай, Гребеник), 04:35. 1:2 – Чердак (Мазур, Горлушко). 15:32. 1:3 – Стецюра (Бородай, Гребеник, – більш.), 24:54. 2:3 – Вол. Алексюк (Бабинець, Благий, – більш.), 33:58. 2:4 – Тищенко, 41:58. 2:5 – Стецюра (Сидоренко, Лєсніков, – більш.), 51:39

«Сокіл»: Дьяченко; Вол. Алексюк – Євсейчик; Благий – Бондарєв – Бабинець; Сисак – Вал. Алексюк, Чердак – Мазур – Янішевський; Полоницький – Горлушко, Жеребко – Качан – Куцевич; Говорушко, Костромітін. Тренер – Костянтин Сімчук; асистенти – Артем Бондарєв, В’ячеслав Тимченко

«Дніпро»: Захарченко; Ратушний – Лєсніков, Бородай – Дворник – Целогородцев; Гребеник – Панков, Кобильник – Сидоренко – Стецюра; Портний – Р. Бойко, Койда – Тищенко – Д. Попережай; Сичинський – Ревука, А. Олійник – Цюра – Щербак. Тренер – Олександр Бобкін; асистент – Руслан Борисенко

28 січня. Київ. Палац спорту

Якщо Олександр Бобкін залишив поєднання ланок у попередньому матчі маже незмінним, то Костянтин Сімчук залишив недоторканою тільки дві пари оборонців і другу трійку нападників. Як і очікувалося, потрапили в заявку, повернувшись в обойму напередодні, нападники Василь-Юрій Качан і Євген Говорушко.

А сама гра розпочалася майже так само, як попередня зустріч цих суперників 20 грудня. Як і тоді, херсонці відзначилися на перших секундах: зігравши на добиванні, шайбу у ворота спрямував Денис Бородай. Різниця лишень у тому, що, на відміну від матчу місячної давнини, «Дніпро» надалі не просто не розсипався, а влаштував суперникам жорсткий двобій, у якому врешті став кращим і переміг.

Дуже швидко Данило Тищенко, продемонструвавши високу індивідуальну майстерність, закинув другу шайбу. Надалі «Сокіл» героїчно відбився, двічі поспіль граючи в меншості. В рівних складах ідеальну нагоду втратив, вийшовши один в нуль, Артем Бондарєв, а наприкінці періоду Володимир Чердак, скоротивши разунок таки подарував своїй команді надію. Яка знову стала примарнішою на початку другої 20-хвилинки, коли кияни три хвилини грали в подвійній меншості і за 12 секунд до завершення штрафу, в форматі 4х5 пропустили втретє, після грубої помилки, коли втрьох не втримали біля борту Бородая і той вивів на побачення з Богданом Дьяченком Сергія Стецюру. Той зіграв на завершальній стадії бездоганно і збільшив перевагу.

«Сокіл» відіграв одну шайбу завдяки могутньому кидку Володимира Алексюка від синьої лінії. І навіть міг вирівняти становище, проте Роман Благий якимось дивовижним чином, опинившись перед порожніми ворітьми, влучив у стійку.

Мабуть, вирішальною стала друга шайба Тищенка на самому старті третього періоду, після грубої помилки оборони «Сокола». Здається, після того кияни оговтатися вже не змогли і поступилися 1:3.