МатчіЧемпіонат УкраїниДніпро — Сокіл 1:4

Начало: 13-03-2023 14:00

«Дніпро» (Херсон) – «Сокіл» (Київ) – 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)

Рахунок у серії – 0:2

Шайби:
0:1 – Качан (Чердак, Мазур, – більш.), 20:42. 1:1 – Сидоренко (Лєсніков, Портний), 32:55. 1:2 – В. Мазур (Бабинець, Чердак, – подв. більш.), 38:50. 1:3 – Благий (Бондарєв, Слюсар, – більш.),43:49. 1:4 – Сисак (Качан, Бабинець, – більш.), 44:18

«Дніпро»: Захарченко (Сулютін, 44:18); Ратушний – Панков, Кобильник – Тищенко – Бородай; Р. Бойко – Гребеник, Сидоренко – Лесніков – Стецюра; Портний – М. Васильєв, Целогородцев – Дворник – Ревука; О. Койда – Попережай, А. Олійник – Ревука, А. Олійник – Цюра – Щербак. Тренер – Олександр Бобкін; асистент – Руслан Борисенко

«Сокіл»: Дьяченко; Євсейчик – Бондарєв, Благий – Куцевич – Янішевський; Сисак – Толстушко, Чердак – Мазур – Бабинець; Полоницький – Горлушко, Говорушко – Качан – Слюсар; Гайдук, Жеребко – Вал. Алексюк – Костромітін. Тренер – Костянтин Сімчук; асистенти – Артем Бондарєв, В’ячеслав Тимченко

13 березня. Калуш. Льодова арена імені Степана Бандери

На відновлення команди мали трохи більше, ніж півдоби. Звісно, після поєдинку зі вчорашньою інтенсивністю та емоціями цього було явно недостатньо. Навіть передматчева розминка продемонструвала, що готуються до гри хокеїсти не з тим азартом, що недільного вечора. Проте втома втомою, але треба грати. Для «Сокола» найприємнішою міжматчевою подією стало повернення до складу Романа Благого, котрий учора отримав травму руки після сутички з Едуардом Захарченком і решту півматчу провів у роздягальні, з льодом на пошкодженій кінцівці.

Як то не дивно, але ліпше відновитися вдалося помітно старшим хокеїстам «Сокола». Вони домінували в першій 20-хвилинці, двічі грали в більшості, втратили мінімум три прекрасних нагоди відкрити рахунок. Та херсонців в епізодах, коли на побачення з ним виходили Вадим Мазур і Володимир Чердак, врятував Захарченко. Ще в одній ситуації він не дозволив себе пробити з п’ятака.

Врешті, «Сокіл» реалізував перевагу на самому старті другого періоду, скориставшись чисельною перевагою. Кидком з п’ятака Захарченка переграв Василь-Юрій Качан. Лише після того херсонці прокинулися по-справжньому. Затисши киян на їх половині, «щуки» двічі грали в більшості, а згодом реалізували перевагу, коли Микита Сидоренко вміло зіграв на добиванні.

«Сокіл» ця невдача якщо й засмутила, то ненадовго. Кінцівка другого періоду знову була за киянами. І допоміг їм другою в цій грі грубістю оборонець херсонців Артем Гребеник. У першому періоді він отримав дві хвилини, штовхнувши на борт Романа Благог

о, а в другому зробив те саме з Олексієм Янішевським, залишивши команду в подвійній меншості. «Сокіл» скористався нагодою: Вадим Мазур поліз на п’ятак з-за воріт і зумів проштовхнути шайбу в сітку – 1:2.

А грубість ще одного оборонця «Дніпра» на початку третього періоду позбавила номінальних господарів будь-яких шансів на перемогу. Богдан Панков вдарив ліктем у голову Качана, отримав п’ятихвилинний штраф, впродовж якого «Сокіл» закинув відразу дві шайби. Обидві знакові: перша на рахунку Благого, який проводив матч із травмою; друга – авторства оборонця Івана Сисака, який забиває нечасто, але в місті, з якого почалися його заняття хокеєм, зумів відзначитися у найвідповідальнішу мить. Фактично, поставивши переможний знак оклику, адже після цієї шайби Олександр Бобкін змінив основного воротаря Захарченка, тим самим визнавши поразку. Хоча змога як мінімум скоротити відставання у «Дніпра» була, коли за сутички одночасно по дві хвилини штрафу отримали два Артеми – Бондарєв і Євсейчик. Однак «Сокіл» встояв. Завдяки надійності Богдана Дьяченка і самовідданості Всеволода Толстушка, котрий заблокував шайбу, знаходячись на лінії воріт.