МатчіЧемпіонат УкраїниСокіл — Кременчук 2:4

Начало: 28-03-2023 18:00

«Сокіл» (Київ) – «Кременчук» – 2:4 (1:1, 1:0, 0:3)

Рахунок у серії – 2:2.

Шайби:
1:0 – Качан (Бабинец, Толстушко, – більш.), 10:11. 1:1 – Варава (Лялька, Абаджян, – больш.). 10:26. 2:1 – Качан (Чердак, Мазур, – більш.), 37:33. 2:2 – С.Тимченко (Брага), 41:06. 2:3 – С.Тимченко (Ігнатенко, Брага), 51:13. 2:4 – Матвієнко (Сенік, – п.в), 59:58.

«Сокіл»: Дьяченко (58:43-59:58); Бондарєв – Євсейчик, Толстушко – Сисак, Горлушко – Полоницький, Гайдук; Янішевський – Куцевич – Р.Благий, Бабинець – Мазур – Чердак, Слюсар – Качан – Говорушко, Костромітін – Вал.Алексюк – Жеребко, Утукін. Тренер – Костянтин Сімчук.

«Кременчук»: Кучер; Кругляков – Ігнатенко, Ісаєнко – Матвієнко, Варава – Максименко, Материкін – Глухов; Середницький – С.Тимченко – Лялька, Абаджян – Кривошапкін – Брага, Сенік – Кривенко – Т.Савицький, Андрющенко – Гніденко – Федоров. Тренер – Олександр Савицький.

Арбітри – А.Сєврук, С.Хараберюш; лайнсмени – А.Береговенко, О.Остроух.

Кидки: 21 (7+9+5) – 22 (4+3+15).

Штраф: 10 – 12.

28 березня. Київ. Палац спорту.

Головний тренер «Кременчука» Олександр Савицький перед четвертою грою фінала плей-оф наважився перетасувати всі поєднання у трійках нападу у пошуках «золотої жили», проте два періоди цей трюк не приносив гостям позитивного ефекту. «Сокіл» завдяки влучним кидкам Василя-Юрія Качана в більшості двічі виходив уперед і був за 20 хвилин від перемоги в матчі та загалом в серії плей-оф.

І лише у другій перерві коуч «Кременчука» повернув поєднання у звичні для цього сезону зв’язки, і це дало свої плоди. Гості заграли агресивніше, активніше та веселіше. Зрештою, нападник Святослав Тимченко на очах свого батька відомого в минулому екс-форварда збірної України Олега Тимченка оформив найважливіший дубль (а міг і хет-триком відзначитися за період, але одного разу влучив у штангу) і перевернув хід зустрічі на користь найкращої команди регулярного чемпіонату – 3:2. Наприкінці «соколи» спробували врятувати зустріч за рахунок заміни воротаря на шостого польового гравця, але в результаті схибили і пропустили у порожні ворота. 2:4. Доля «золотих» медалей чемпіонату України вирішиться 31 березня у Кременчуці на арені «Айсберг».