21-05-2012 22:06 GMT+2 - #120051 Цитировать выделение

22-05-2012 11:12 GMT+2 - #120066 Цитировать выделение

Tre Kronor !!!

24-05-2012 17:09 GMT+2 - #120166 Цитировать выделение

19-20 травня у Донецьку відбувся третій аматорський Кубок України.

Участь у змаганнях взяли пять команд з різних куточків нашої країни – харківський “Авангард” – чемпіон Харківської області, віце-чемпіон НХЛ Києва столичний “Арсенал”, чемпіони Донецької області – “Дизель” з міста Луганськ, ХК “Легіон” та володарі аматорського кубку двох попередніх розиграшів, чемпіон Полтавщини хокейний клуб “Кременчук”. Саме наші земляки вважалися головними фаворитами турніру. Вже з перших ігор кременчужани почали підтверджувати свої амбіції перемогами. У перший ігровий день команда Михайла Кириленка розгромила “Легіон” 8:0 та несподівано зіграла унічию з “Арсеналом” 5:5. У першому матчі дублями відзначилися Артем Скрицький та Юрій Яцуха. Ще по одній шайбі до свого активу записали Олександр Лозовський, Євген Млинченко, Олександр Сухенко та Сергій Брага. У протистоянні з канонірами рахунок відкрили саме арсенальці. Проте ще до першої перерви Яцуха та Скрицький вивели кременчужан вперед. На початку другого періоду столичним хокеїстам вдалося рахунок зрівняти, проте Артем Скрицький знову виводить свою команду вперед 3:2. Найрезультативнішим виявився заключний період. Вже в стартові дві хвилини команди обмінялися закинутими шайбами. Згодом “Арсеналу” вдається у меншості в черговий раз у матчі зрівняти рахунок, а за три хвилини до завершення матчу вийти вперед 5:4. Однак Сергій Мазур зміг врятувати свою команду від поразки.

У першому матчі наступного дня змагань “Кременчук” впорався з “Авангардом” 7:3. Справу було зроблено ще у першому періоді, коли кременчужани закинули чотири сухі щайби. Їх авторами стали Євген Бур’яненко, двічі Артем Скрицький та Сергій Брага. У другому періоді Скрицький оформив хет-трик, а Брага дубль. Лише після цього харків’янам вдалося провести шайбу престижу. У заключній частині гри за кременчужан відзначився Олександр Сухенко, на що суперник відповів двома шайбами Бакуменка та Радіонова. В останньому своєму матчі на турнірі “Кременчук” знову відвантажив супернику сім шайб, причому вдруге поспіль виграв період в “суху” 4:0. З тією лише різницею, що тепер це стала друга п’ятнадцятихвилинка. До першої перерви червоне світло за воротами суперника запалювали Скрицький та Бур’яненко, а згодом до них приєдналися Сухенко, Савицький та Пузанов, який протягом трьох хвилин відзначився двічі. У третьому періоді крапку у матчі поставили Бур’яненко та Мосін, які обмінялися закинутими шайбами.

Завдяки поразці “Арсенала” у матчі проти “Авангарда” 3:4, втретє поспіль володарем Кубку України серед аматорських команд став ХК “Кременчук”, а його нападник Артем Скрицький з вісьмома шайбами отримав титул найкращого снайпера турніру.

27-05-2012 15:06 GMT+2 - #120336 Цитировать выделение

10-06-2012 17:03 GMT+2 - #120971 Цитировать выделение

Киевский Арсенал усилился игроками ХК Авангард и ХК Рось и ... улетел в Ригу.
В столице Латвии киевляне второй раз попытают счастья в международном любительском турнире Кубок Риги.
Со слов капитана Арсенала Сергея Нужина, на первом этапе команда попала в «группу смерти».
Чтобы продолжить борьбу за призовые места нужно занять в группе первое место. Для этого надо обыграть всех соперников. А соперники подобрались с амбициями: победителей прошлогоднего турнира из России, команду хозяев турнира и команду из Швейцарии.
В первый день турнира ХК «Арсенал» обыграл всех соперников в группе и вышел в полуфинал:
«Арсенал» — «Биохим» (Россия) 2:1 (Карнаух, Батрак)
«Арсенал» — «Хоккейджем» (Латвия) 4:2 (Власов, Савченко (2) и Люлюк).
08.06.2012 состоялся поединок против ХК «МВД» (Россия) за выход в финальную группу, которая и разыграет главные призы.09.06.2012 были сыграны два матча
«Арсенал» — «ГАИ» (Россия) 1:2
«Арсенал» — «Сокол» (Россия) 8:1
ХК «Арсенал», выступая на международном турнире «Кубок Риги 2012», не проиграл ни одной игры в основное время, заняв первое место среди четырех команд стартовой подгруппы. В финальной группе среди шести сильнейших из двадцати четырех команд турнира по принципу спортивной лотереи занял пятое место.

16. Фулга Адриан[color=white][size=16px]R
egistered teams for Riga Summer Cup 2012!

24. Hokejam.lvLatvia
Это сообщение было отредактировано Зодчий (10-06-2012 17:10 GMT+2)

9 июня
9.00 «Соловей» (Курск) – «Авангард» (Харьков) 5:14 (1:5,1:3,3:6)
Шайбы: 1:0 (0.40) Апальков (Обушко), 1:1 (4.57) Литвиненко, 1:2 (7.33) Бакуменко (Мартышко), 1:3 (10.2 Шевкун (Шляхтич), 1:4 (17.54) Шляхтич (Корж), 1:5 (19.46) Мартышко (Бакуменко), 1:6 (20.56) Попов (Золотарев), 2:6 (23.25) Обушко (Фарафонов, Апальков), 2:7 (29.35) Шляхтич, 2:8 (36.26) Литвиненко (Панченко), 2:9 (41.21) Попов (Литвиненко), 3:9 (43.5 Апальков, 3:10 (45.49) Обремский (Корж), 3:11 (46.29) Бобовников (Литвиненко), 4:11 (51.53) Апальков (Митин), 5:11 (52.37) Фарафонов (Апальков), 5:12 (53.06) Середенко (Панченко), 5:13 (53.50) Бакуменко (Панченко), 5:14 (58.12) Родионов (Бакуменко).

11.30 «Динамо-95» (Харьков) – «Динамо» (Белгород) 3:9 (_:_,_:_,_:_)
Шайбы: .

14.00 «Авангард» (Харьков) – «Каретный Двор» (Белгород) 9:2 (3:1,2:1,4:0)
Шайбы: .

[size=13px]16.30 «Динамо-95» (Харьков) – «Ледовая Арена» (Орел) 2:6 (_:_,_:_,_:_)
Шайбы: .

[size=13px][font=Arial]19.00 «Соловей» (Курск) – «Каретный Двор» (Белгород) 14:9 (_:_,_:_,_:_)
Шайбы: .

21.30 «Динамо» (Белгород) – «Ледовая Арена» (Орел) 8:4 (_:_,_:_,_:_)

10 июня
[size=13px]За 5-е место. 10.00 «Картеный Двор» (Белгород) – «Динамо-95» (Харьков) 8:7 (_:_,_:_,_:_)
Шайбы: .

[size=13px][font=Arial]За 3-е место. 12.30 «Соловей» (Белгород) – «Ледовая Арена» (Орел) _:_ (_:_,_:_,_:_)
Шайбы: .

За 1-е место. 15.00 «Авангард» (Харьков) – «Динамо» (Белгород) 5:5 (1:2,1:2,3:1), буллиты 3:1
Шайбы: .
Буллиты: Литвиненко, Бакуменко, Панченко.

[align=left]Состав «Авангарда» на турнир: Томащук Александр, Середенко Валерий, Мизгунов Владислав, Попов Никита, Обремский Андрей, Золотарев Сергей, Родионов Андрей, Шарапов Константин, Мартышко Максим, Бобовников Виталий, Рябенький Станислав, Шляхтих Сергей, Шевкун Игорь, Корж Олег, Бакуменко Андрей — капитан, Литвиненко Виталий, Панченко Александр. Тренер – Гладченко Евгений. [font=arial][size=13px][color=#000000]
[/color][/size][/font]

ЮРША

Луцьк
19-07-2012 19:50 GMT+2 - #122766 Цитировать выделение

Будемо створювати аматорську лігу. Недарма ж збиралися в Києві. Було нас мало, щоправда. Але оптимізм є.

ЮРША

Луцьк
08-09-2012 19:34 GMT+2 - #125620 Цитировать выделение

18-09-2012 21:04 GMT+2 - #126119 Цитировать выделение

Лідер аматорського хокею України ХК “Кременчук” має грандвозні плани щодо цьогорічних виступів. Кременчужани мають намір прийняти участь в Чемпіонаті України серед аматорських команд та в престижному турнірі “Дафі Оупен Кап”, що проводиться в харківському ТРЦ “Дафі”. В разі перемоги в цих турнірах команда з берегів Дніпра зможе представляти нашу країну в клубних аматорських чемпіонатах Європи та Світу, які пройдуть в Празі та Сочі відповідно.
Також ХК “Кременчук” прийме участь в змаганнях місцевого рівня – Чемпіонаті та Кубку Кременчука та спробують відстояти звання чемпіона Полтавської області яке змогли завоювати в лютому 2012 року.

Полтавчанин

Полтава
19-09-2012 13:18 GMT+2 - #126167 Цитировать выделение

хто в курсі, що з сайтом нічної ліги? Коли запрацює, де можна взяти інформацію про цьогорічні змагання?

25-09-2012 21:42 GMT+2 - #126602 Цитировать выделение

Новий хокейний сезон у Кременчуці стартував “Літнім кубком ТМ “Олександрія”.
У змаганнях, які тривали майже місяць взяло участь 8 команд. Серед учасників п’ять команд представляли Кременчук (ХК “Кременчук Дрім-Тім”, ХК “Кременчуцькі колеса”, ХК “Метеор”, ХК “Шторм” та “Фізкультурник”) та ще три інші регіони нашої області – ХК “Лубни”, ХК “Кобеляки” та комсомольський “Айсберг”. Учасники були поділені на дві групи, по два переможці яких виходили до півфіналу, а команди, які посіли третю та четверту сходинку боролися за втішний “Кубок Надії”.
Так у півфінальних поєдинках за головний приз зустрілися ХК “Кременчук Дрім-Тім” та ХК “Шторм”. У цьому матчі без проблем перемогли городяни 12:2, причому їхня перевага була у кожному періоді більш ніж відчутна – 3:1, 4:1, 5:0. В іншому двобої також боротьби не вийшло – ХК “Кременчуцькі колеса” легко здолали “Айсберг” 8:1. В свою чергу у втішному турнірі боротьба була більш напруженою. ХК “Лубни” лише у третій двадцятихвилинці змогли довести свою перевагу над “Метеором” 5:3. За подібним сценарієм проходив й інший півфінал. Перед останнім періодом “Фізкультурник” поступався ХК “Кобеляки” 2:3 проте зміг виправити становище на свою користь. У підсумку перемога 5:4.
У фіналі “Кубку Надії” сильнішими виявилися хокеїсти з Кременчука, які перемогли “Лубни” 8:2. А головний трофей здобули “Кременчуцькі колеса”, які перемогли “Кременчук Дрім-Тім” 5:2.

07-10-2012 19:42 GMT+2 - #127483 Цитировать выделение

Перша перемога «Кременчука» на «Open Cup DAFI»

ХК «Кременчук» – «Хімік» (Северодонецк) — 7:5 (1:2 ,3:1, 3:2)
Шайби: 0:1 (2.32) Пурик, 1:1 (8.32, мен. 3х5) Савицький (Скрицький), 1:2 (13.04) Сухопара, 1:3 (20.02) Бичков (Яцкін), 2:3 (23.16) Савицький (Юрченко), 3:3 (26.07, біл. 5х4) Скрицький, 4:3 (27.4 Бур’яненко (Скрицький), 4:4 (34.12, 4х4) Лисовец (Пурик), 5:4 (34.37, біл. 5х4) Млинченко (Юрченко, Савицький), 5:5 (37.16) Яцкін (Бичков), 6:5 (41.24, мен. 4х5) Савицький (Росляков), 7:5 (44.45) Пузанов (Чередніченко).
ХК “Кременчук” здобув першу перемогу на турнірі «Open Cup DAFI», що проходить на льодовій арені “Айс хол” в Харкові. В другому турі кременчужани в напруженому поєдинку здолали ХК “Хімік” (Сєвєродонецьк) з рахунком 7:5. Перший період хокеїсти з берегів Дніпра програли з рахунком 1:2, пропустивши шайбу вже на третій хвилині зустрічі. Другий та третій періоди були за кременчужанами, які закидали в кожному з періодів по три шайби, на що “хіміки” змогли відповісти однією та двома шайбами відповідно. Лідер ХК “Кременчук” та тренер юніорської команди, Олександр Савицький, за системою гол+пас, набрав в матчі 4 пункти (3 шайби+1 передача). Лише на одне набране очко відстав від нього Артем Скрицький — (1+2). Саме ці хокеїсти після двох турів очолили список бомбардирів. Савицький з п’ятьма набраними пунктами (4+1) займає перше місце, Скрицький (1+2) – друге.
Кременчужани матч з “Хіміком” провели в такому складі: 1 Короткий. 12 Чередніченко – 3 Шкрюм, 33 І.Юрченко – 55 Савицкий, 2 Росляков – 76 Г.Смірнов. 96 Пузанов – 7 Бур’яненко – 77 Брага, 9 Млинченко – 8 Скрицький – 25 (к) Мазур, 99 Яцуха, 5 Олійник, 24 А.Смірнов, 11 Лозовский, 22 Кубрак.

Добавлено (1 мин.) :
Поки ХК «Кременчуг» гратиме на турнірі «Open Cup DAFI» одразу дві полтавські команди ХК «Космос» та ХК «Кальвадос» братимуть участь у відкритій першості з хокею на Кубок «Динамо», який пройде на іншій харківській льодовій арені – «Салтовський лід».

Якщо для ХК «Кальвадос» це дебютний турнір, то ХК «Космос» приймав участь у минулорічному розіграші, де став четвертим, поступившись в серії ігор за третє місце ХК «Суми». Крім полтавських та сумської команд участь у турнірі приймуть ще харківські ХК «Динамо», ХК «Ведмеді», ХК «Харківські Тигри», куп’янський ХК «Сахарні Ведмеді» та ХК «Альянс» із міста Зміїв.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (07-10-2012 19:43 GMT+2)

Givi-666

Тернополь
15-10-2012 12:00 GMT+2 - #128023 Цитировать выделение

15.10.12 року розпочнеться чемпіонат Тернопільської області серед чотирьох команд: ХК«Галицькі Ведмеді», ХК «Шершні», ХК «Подоляни» і ХК «Автолідер». Чемпіонат проводитиметься в 5 кіл, всього команди зіграють 30 ігор + ПлейОфф за перше місце (п’ять матчів до трьох перемог) і за третє місце(три матчі до двох перемог). Команди змагатимуться за перехідний кубок. Календар, турнірна таблиця, інформація про змагання і команди на сайті http://tahl.jimdo.com

Тернопільська Аматорська Хокейна Ліга

Контактное лицо: Хвичия-Дуве Георгий, моб.тел: 050 437 36 25, эл.адрес: parachutist@mail.ru
Это сообщение было отредактировано Givi-666 (15-10-2012 14:05 GMT+2)

ТАХЛ — Тернопільська Аматорська Хокейна Ліга

ТАХЛ

15-10-2012 23:18 GMT+2 - #128105 Цитировать выделение

ХК «Кременчук» продовжує набирати очки на турнірі «Open Cup DAFI»

«Авангард» (Харків) – ХК «Кременчук» — 3:3 (1:2,1:1,1:0)

Шайби: 0:1 (0.38/ Савицький (Млинченко, Скрицький), 1:1 (5.13) Пантелеймонов (Бакуменко, Скиба), 1:2 (7.21, мен. 4х5) Скрицький (Юрченко), 1:3 (23.36) Юрченко (Савицький, Скрицький), 2:3 (25.29) Скиба (Родіонов), 3:3 (37.56) Шевкун. 37.37 Пантелеймонов не реалізував буліт (воротар).
У п’ятницю підопічні Михайла Кириленка провели свою третю гру проти харківського «Авангарду». Ведучи в рахунку по ходу гри 3:1, кременчужани не змогли втримати перемогу, зігравши внічию 3:3 (знову відзначилися Артем Скрицький, Олександр Савицький та Ігор Юрченко). Могли хлопці з берегів Дніпра й програти, якби харків’янин Пантелеймонов зміг реалізувати буліт, та на заваді йому став воротар Геннадій Бондарєв. Слід відзначити, що у складі наших земляків виступає екс-гравець «Донбасу» Антон Росляков – чемпіон України 2010 року у складі донеччан. Та не тільки колишні професійні гравці грали того вечора. За харків’ян грав Андрій Бакуменко, який є лайнсменом Професіональної Хокейної Ліги України. Його доробок у матчі – одна результативна передача.
Склад ХК «Кременчуг» у грі з «Авангардом»: 29 Бондарєв. 33 Юрченко – 55 Савицький, 12 Чередніченко – 3 Шкрюм, 44 Муханов – 19 В.Черненко. 8 Скрицький – 9 Млинченко – 25 (к) Мазур, 96 Пузанов – 7 Бур’яненко – 77 Брага, 11 Хміль – 2 Росляков – 22 Кубрак.

«Мiсто» (Харків) – ХК «Кременчуг» — 3:6 (2:1,1:2,0:3)
Шайби: 0:1 (7.45) Брага (Юрченко), 1:1 (9.41) Лазаренко (Оганесян), 2:1 (11.05) В.Торяник (Д.Торяник), 3:1 (20.02) Кривонос (Д.Торяник), 3:2 (25.22, біл. 5х4) Савицький (Скрицький, Росляков), 3:3 (26.03) Хміль (Кубрак), 3:4 (37.32) Росляков (Хміль), 3:5 (38.52) Брага (Бур’яненко), 3:6 (39.56) Савицький (Хмиль).
Наступного дня кременчужани досить впевнено перемогли іншу харківську команду – «Місто», за яку грають колишні гравці команд ХК «Харків» (двічі бронзового призера чемпіонатів України) та «СДЮШОР-Ворони» (Суми), проте вони нічого не змогли протидіяти Савицькому і компанії. Програвши перший період, ХК Кременчук у другій третині зустрічі вирівняв гру, а у заключному відрізку матчу зміг вирвати перемогу.
Склад ХК «Кременчуг» у грі з ХК «Місто»: 1 Короткий. 33 Юрченко – 55 Савицький, 44 Муханов – 19 В.Черненко, 12 Чередніченко – 3 Шкрюм, 8 Скрицький – 2 Росляков – 25 (к) Мазур, 2 Росляков – 11 Хміль – 22 Кубрак, 96 Пузанов – 7 Бур’яненко – 77 Брага, Шибанов (директор команды).
Після чотирьох ігор ХК «Кременчук» має у своєму активі п’ять пунктів (дві перемоги, одна нічия та одна поразка). Лише на одне очко відстає ХК «Союз», який провів на дві гри менше. Отож, вся боротьба за путівку на турнір у Чехію (її отримає тільки переможець) ще попереду.
Перегони бомбардирів одноосібно очолив Олександр Савицький. Екс-капітан збірної України за системою гол+пас має 9 пунктів (7+2), другим йде Артем Скрицький – 7 пунктів (2+5)

В ЛК «Айсберг» стартовал чемпионат города сезона 2012/13

В чемпионате города Кременчуга по хоккею принимают участие десять команд — шесть местных коллективов: ХК «Кременчуг» (ветераны), ХК «Кременчуг-JR» (юниоры), ХК «Кремень» им. Литвина, ХК «Шторм», ХК «Метеор», ХК «Физкультурник», а также ХК «Айсберг» (Комсомольск), ХК «Кобеляки», ХК «Лубны» и ХК «Кальвадос» (Полтава).

Команды провели уже три тура, в которых зафиксировано сразу несколько неожиданных результатов. ХК «Кременчуг-JR» неожиданно выиграл у ХК «Метеор» со счетом 3:2, который, в свою очередь, сенсационно обыграл одного из фаворитов турнира — команду ХК «Кремень» им. Литвина со счетом 6:3.
Также неожиданно комсомольский «Айсберг» уступил ХК «Лубны» со счетом 1:3.

Фаворит турнира ХК «Кременчуг» уверенно выиграл свои матчи у ХК «Кальвадос» 12:2 и у своих младших товарищей 11:4. Обладатель «Кубка Надежды» прошлого сезона ХК «Физкультурник» стартовал с поражения от ХК «Кременчуг-JR» со счетом 3:8, но реваншировался в матче с ХК «Кобеляки» со счетом 8:1, которые проиграли ХК «Шторм» со счетом 2:3.

19 октября ХК «Лубны» — ХК «Кальвадос» — 21:00

Также 18 октября на ледовом катке «Айсберг» в 21:00 состоится товарищеский матч между командами ХК «Кременчуг» и ХК «Космос» из Полтавы.

18-10-2012 21:15 GMT+2 - #128356 Цитировать выделение

Кубок «Динамо»: перші перемоги полтавців
У Харкові, на льодовій арені “Салтовський лід” полтавські хокеїсти здобули дві впевнені перемоги.
ХК «Космос» (Полтава) — ХК «Альянс» (Зміїв) – 5:0
У матчі-відкритті команда Олега Ковальова в суху обіграла хокеїстів з міста Зміїва. Вирішальною стала гра в більшості. Чисельною перевагою полтавчани володіли шість разів.
ХК “Кальвадос” (Полтава) – ХК “Сахарні Ведмеді” (Куп’янськ) – 7:3
ХК “Кальвадос” більш ніж вдало дебютував в престижному турнірі. Перший період був за більш досвідченими “ведмедями”, які виграли його з рахунком 2:0. Шайби на рахунку Валерія Вицоти та Володимира Циби. Переломним у грі виявився другий період. За не спортивну поведінку, на 10 хвилин кожний, були вилучені гравці Куп’янська Валерій Вицота та Віталій Разводов. Цим і скористалися полтавчани, які змогли не тільки зрівняти рахунок, але і вийти вперед. Шайби закидали двічи Ельдар Махмудов (з передач Кладкового Володимира та Дудки Сергія) та Володимир Кладковий. Третій період почався із взяття полтавських воріт. Рахунок зрівняв Андрій Левощенко. Та це була остання шайба “ведмедів” у матчі. Далі відзначалися лише полтавчани — Кладковий Володимир (Єрмоленко Дмитро), Кушко Дмитро (Кладковий Володимир), Конопльов Олександр (Махмудов Ельдар), Кладковий Володимир (Єрмоленко Дмитро, Махмудов Ельдар).
Турнір бомбардирів після першого туру очолилив гравець ХК «Харківскі тигри» Іван Адамкович, який за системою гол+пас має 5 пунктів (5+0). Другу та третю сходинку займають полтавці Володимир Кладковий — 5 (3+2) та Ельдар Махмудов – 4 (2+2).

Інші матчі турніру: ХК «Ведведі»(Харків) — ХК «Харківскі тигри» — 3:9; ХК «Динамо» (Харків) — ХК «Суми» 6:1.

джино

18-10-2012 22:11 GMT+2 - #128358 Цитировать выделение

Хоккейный клуб Кальвадос это супер, с чувством юмора порядок

Граждане РФ, которые плохо вели себя в этой жизни, после смерти опять попадут в РФ.

18-10-2012 22:53 GMT+2 - #128359 Цитировать выделение

вот смотри кто играет в харьковском чемпе, к примеру-

«Союз» – «Авангард«- 7:1 (1:0,3:0,3:1)
17.10.2012. Харьков. Ледовая Арена «Айс холл». 67 зрителей.
Судьи: А.Глуховский, В.Торяник.
Шайбы: 1:0 (2.09, бол. 5х4) Панасенко (Романенко), 2:0 (16.17) Подкосов (Миколенко), 3:0 (21.02) Панасенко, 4:0 (29.46) Подкосов (Романенко, Миколенко), 4:1 (39.06) Пантелеймонов (Родионов, Скиба), 5:1 (44.11) Романенко, 6:1 (44.35) Подкосов, 7:1 (44.35) Самойленко (Шевчук).
Штраф 18 – 30 (Гончаренко-4, Романенко, Самойленко-4, Панасенко-4, Калитка, Шилин – Солодовник, Бобовников, Гуторов-12, Родионов, Томашук-10, командный).
Большинство: 4 (1) – 8 (0). Победный гол – Подкосов.
«Союз»: 20 Картавцев. 3 Завгородько – 77 Романенко, 89 Ганзий – 22 (к) Панасенко, 31 Шилин – 25 Гончаренко. 66 МИколенко – 14 Подкосов – 62 Чейз, 33 Самойленко – 8 Лакиза – 4 Шевчук, 70 Коноплицкий – 19 Тверитинов – 55 Калитка.
«Авангард»: 1 Томашук (33 Сердюк, 44.27). 44 Мизгунов – 99 Панченко, 37 Пантелеймонов – 11 Солодовник (5 Бутенко), 9 Гуторов – 13 Клокол. 58 Белевцов – 55 (25) Бобовников – 77 Рябенький, 17 (к) Бакуменко – 25 (55) Скиба – 14 Родионов, 18 Е.Калашник – 78 Запорожченко – 73 Шевкун.