04-10-2021 13:45 GMT+2 - #187024 Цитировать выделение

Естонія (WU-17) — Україна (WU-17) — 0:1 (0:1)
Гол: Невар (45+1).

Естонія (WU-17): Ліімец, А. Кала, Пургац (К. Кала, 46), Аріке, Юксар, Ухт’ярв, Волков (Тарлап, 84), Таркмеел (Кіївіт, 77), Салей, Орлова (Мір’ям, 77), Ліллемец (Сарапік, 53).

Україна (WU-17): Раєнко, Скоцик, Заборовець, Харчина, Греса (Борковська, 34), Невар, Птицина, Дуб, Гончарук, Бондарєва (Кіселевич, 84, Коротчук, 90+3), Радіонова.

Попереджені: Аріке (40), Таркмеел (6, К. Кала (81) — Греса (33).

У Таллінні завершився турнір у Лізі В Євро-2022 за участі дівочої збірної України WU-17. Останнім суперником синьо-жовтих стала команда Естонії.

У попередніх поєдинках своєї групи підопічні Сергія Сапронова обіграли Північну Македонію (3:0) та Молдову (7:0). У вирішальному протистоянні українки взяли гору над дуже міцними господарками. Поєдинок видався вкрай напруженим та з великою кількістю боротьби. Команди тримали в напрузі глядачів до останніх секунд цього матчу. Але найприємніше, що єдиний і переможний гол у матчі в компенсований до першого тайму час забила Мирослава Невар – шикарним ударом влучивши в дальній верхій кут воріт.

Таким чином, синьо-жовті перемогли в усіх поєдинках групи й посіли перше місце, що дозволить їм піднятися до Ліги А.

афигеть

05-10-2021 11:41 GMT+2 - #187038 Цитировать выделение

Добавлено (3 мин.) :
Стало відомо, де жіноча збірна України проведе свої перші матчі відбірного турніру КС-2023.

21 жовтня підопічні Наталії Зінченко вдома зіграють із Фарерськими островами, а 26-го — також у рідних стінах з Іспанією. Обидва поєдинки відбудуться в Ковалівці на стадіоні «Колос». Час початку першої зустрічі — 19.00, а ось поєдинок з іспанками розпочнеться о 17.00.

Цього року наші дівчата проведуть ще два матчі: 26 листопада на виїзді протистоятимуть Шотландії, а 30-го — Угорщині.

Ще чотири зустрічі відбірного циклу КС-2023 жіноча збірна України проведе 2022 року. 8 квітня наша команда прийматиме Шотландію, а 12-го — Угорщину. Завершать кваліфікацію українки виїзними поєдинками 2 вересня з Фарерами та 6-го — з Іспанією.

Зіграні матчі у групі В, станом на 05 жовтня 2021 року.
16.09.2021. Фарерські о-ви — Іспанія — 0:10
17.09.2021. Угорщина — Шотландія — 0:2
21.09.2021. Шотландія — Фарерські о-ви — 7:1
21.09.2021. Угорщина — Іспанія — 0:7

Это сообщение было отредактировано афигеть (05-10-2021 11:45 GMT+2)

афигеть

07-10-2021 16:18 GMT+2 - #187051 Цитировать выделение

Жіноча Ліга Чемпіонів. Груповий етап.
1 тур. 06.10.2021 – ОСК Металіст – 19:45
“Житлобуд-1” (Харків) – “Реал” (Мадрид) – 0:1
Гол: Наварро, 33.

“Житлобуд-1”: Гамза Яман – Алексанян, Апанащенко, Шматко, Анастасія Вороніна (Басанська, 68 ), Петрик, Хованська, Шевчук, Бойченко, Садікоглу (Ганна Вороніна, 86), Овдійчук.

“Реал”: М. Родрігес – Л. Родрігес, Петер, Андрес, Гальвес, Дель Кастільо (Меллер, 84), Сорноса, Флорентіно, Кармона (Роблес, 74), Наварро, Гарсія (Корредера, 88 ).

Попередження: Сорноса, 21; Меллер, 85; Л. Родрігес, 87.

Харківський Житлобуд-1 стартував в групі Ліги чемпіонів домашнім матчем з Реалом, і стартував невдало – з поразки.

Зі старту матчу команди діяли акуратно, ведучи своєрідну розвідку, проте десь з середини тайму Реал поступово прибирав ініціативу і все частіше проникав на чужу половину поля з потенційними загостреннями.

У підсумку, ця, хоч і невелика перевагу гостей, принесла результат – на 34-й хвилині Наварро після плутанини в рядах харків’янок і невдалого відскоку проштовхнула м’яч в сітку.

Після перерви суть гри не змінилася – мадридки більше контролювали м’яч, однак особливо воротам не загрожували.

Житлобуд-1 спробував додати в кінцівці, проте навал українкам не вдався, більш того, харків’янки пару раз мало не пропустили в контратаках.

Як підсумок – перша поразки в групі, і потрібно визнати, що цілком по справі. Мадрид був сильніше, потужніше і спокійніше, хоч і з мініальним рахунком довів свою перевагу.

Відзначимо, що в другому турі українки 13 жовтня зіграють на виїзді з ПСЖ.

Добавлено (54 сек.) :

Это сообщение было отредактировано афигеть (07-10-2021 16:21 GMT+2)

афигеть

08-10-2021 15:03 GMT+2 - #187061 Цитировать выделение

афигеть

10-10-2021 23:53 GMT+2 - #187084 Цитировать выделение

У центральному матчі туру жіноча команда «Шахтаря» обіграла основного конкурента й стала одноосібним лідером
У стартовому складі Роман Заєв порівняно з попередньою грою провів дві заміни: у центрі оборони Марія Ковб вийшла замість Анастасії Ілліної, а в середній лінії Світлана Когут зайняла позицію Олени Манзюк.
Те, що зустрічаються лідери групи, а матч буде конкурентним, стало зрозуміло вже в перші хвилини: Шопіна з лінії штрафного небезпечно пробила над поперечиною, а «оранжево-чорні» відповіли активним пресингом на чужій половині, декількома стандартами й гострим ударом Молодюк у ближній кут. Потім двічі під час однієї атаки з гострого кута пробивала Янчук, і знову кіпер дніпрянок була на висоті. Активність «Шахтаря» призвела до швидкого гола: на 11-й хвилині після аута зліва на своїй половині поля Молодюк виконала передачу по флангу, Кожухар на швидкості втекла від захисників і прострелила на дальню штангу, де Янчук без перешкод пробила в ближній кут – 1:0. Незважаючи на спроби гостей відігратися, використовуючи довгі передачі за спини захисникам, господарі краще контролювали м’яч та частіше загрожували воротам. У середині тайму Кожухар вийшла сам на сам з голкіпером, але та в останній момент вибила м’яч у підкаті. Перед самісінькою перервою футболістки «Дніпра-1» пішли вперед великими силами, створили кілька небезпечних моментів, проте до результативних ударів свої атаки довести не змогли.
У перерві Заєв провів одну заміну: Ілліна вийшла замість Старухіної, а за 4 хвилини після відновлення гри господарі подвоїли свою перевагу. Кревська з центру закинула м’яч за спини захисникам на хід Кожухар, Вероніка випередила голкіпера, яка вийшла за межі штрафного, і пробила в порожні ворота – 2:0. Другий пропущений м’яч дещо охолодив активність дніпрянок, які після перерви вже не встигали проводити швидкі контратаки. Господарі продовжували діяти першим номером і шукати щастя на чужій половині поля. Третьому взяттю воріт, як і за першого гола, передувало введення аута зліва. Кожухар прострелила на Янчук, удар якої заблокували захисники, а повторним дотиком Поліна технічно перекинула голкіпера й встановила остаточний рахунок.
3:0 – «Шахтар» перемагає в шостому матчі поспіль, при цьому капітан і голкіпер команди Марія Денищич знову зберегла свої ворота сухими: 18 очок та лідерство в групі 2 Першої ліги. Наступний поєдинок – 17 жовтня в Чернігові з місцевою командою «Юність-ШВСМ».

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2021/2022 – ПЕРША ЛІГА. 7 тур
10 жовтня 2021 —12:00 – Щасливе
«Шахтар» (Донецьк) – «Дніпро-1» (Дніпро) – 3:0 (1:0)
Голи: 1:0 Янчук (11), 2:0 Кожухар (49), 3:0 Янчук (66)

афигеть

11-10-2021 17:53 GMT+2 - #187090 Цитировать выделение

5 і 6 жовтня, відбулися матчі 1-го туру жіночої Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2021/2022 рр.
Нагадуємо, що українська команда «Житлобуд-1» почала груповий етап в Харкові матчем проти мадридського «Реала». Господарки поля дали бій суперницям на стадіоні «Металіст», але програли (0:1).

Окрім матчу у Харкові, відбулися ще сім поєдинків.

“Барселона” – “Арсенал” – 4:1

Сине-гранатовые отпраздновали крупную победу над чемпионом 2007 года. В первом тайме по мячу забили Мариона Кальдентей и Алексия Путельяс. После перерыва отличились Асисат Ошоала и вышедшая на замену Лике Мартенс, у “Арсенала” гол престижа забила Фрида Манум. В добавленное время вратарь лондонского клуба Мануэла Цинсбергер отразила удар с 11-метровой отметки в исполнении Путельяс, которая перед началом встречи получила награду УЕФА Лучшему игроку сезона 2020/21 в женском футболе.

“Хоффенхайм” – “Кеге” – 5:0
В матче двух дебютантов еврокубков “Хоффенхайм” в пух и прах разнес чемпионов Дании. Катарина Нашенвенг красивейшим ударом открыла счет уже на 18-й минуте, а сразу после перерыва отличилась Николь Билла. После этого центральный защитник Луана Бюлер довела счет до крупного, а затем дублем отметилась форвард Тине де Кеньи.

“Хэкен” – “Лион” – 0:3
Семикратные победительницы турнира в Швеции больших проблем не испытали. Уже на десятой минуте первый гол в истории группового этапа женской Лиги чемпионов забила Мельвен Маляр. В начале второго тайма преимущество гостей удвоила Катарина Макарио. Розыгрыш углового привел к автоголу Стине Ларсен, что принесло “Лиону” крупную победу. Кроме того, на замену вышла лучший снайпер в истории турнира Ада Хегерберг, не игравшая с января 2020 года из-за серьезной травмы.

“Бенфика” – “Бавария” – 0:0
Первый в истории португальский клуб, попавший в число 16 сильнейших, сумел сдержать на своем поле полуфиналистов прошлого розыгрыша. Футболистки “Баварии” нанесли 15 ударов по воротам, но голкипер “Бенфики” Летисия Силва была непробиваема. В частности, запомнились ее красивые сейвы после ударов Леа Шюллер, которая также попала в перекладину в концовке. Впрочем, и хозяйки могли вырвать три очка, если бы цели достиг один из двух коварных ударов Клоэ Лакасс.

“Челси” – “Вольфсбург” – 3:3
Пернилле Хардер принесла “Челси” ничью, забив спасительный гол в концовке своему бывшему клубу. “Челси” с первых минут завладел инициативой, и Саманта Керр уже на 12-й минуте открыла счет. Табеа Вассмут через шесть минут восстановила равенство, а в конце первого тайма “Вольфсбург” вышел вперед благодаря голу Джилл Роорд. Сразу после перерыва Вассмут оформила дубль красивым ударом с острого угла, но “Челси” тут же сократил оставание после углового и точного удара Бетани Инглэнд. Казалось, “Вольфсбург” удержит преимущество, но в компенсированное время Хардер принесла лондонскому клубу ничью.

“Серветт” – “Ювентус” – 0:3

Туринсий клуб преподал настоящий мастер-класс своему сопернику в Женеве. Вратарь “Серветта” Инеш Перейра отразила удар Андреа Сташковой с 11-метровой отметки, но Арианна Карузо все же вывела “Ювентус” вперед блестящим ударом с лета. Лина Хуртиг удвоила преимущество гостей. “Серветт” огрызнулся опасным ударом Натальи Падилла-Бидас, пробившей в штангу после выхода на замену, но последнее слово осталось за “Ювентусом” – Валентина Черноя установила окончательный счет.

“Брейдаблик” – “Пари Сен-Жермен” – 0:2
“Брейдаблик” доставил “ПСЖ” серьезные проблемы в своем первом матче группового этапа женского еврокубка за всю историю. И все же парижанкам удалось взять три очка. Сакина Каршауи на 17-й минуте выдала великолепную подачу, которую замкнула Леа Хелифи. В концовке Грас Гейоро забила второй мяч “ПСЖ” красивым ударом с лета.

Зодчий

Лубни
14-10-2021 11:10 GMT+2 - #187113 Цитировать выделение

Жіноча Ліга Чемпіонів. Груповий етап. 2 тур
13 жовтня. Париж. Стадіон «Жан Буен». – 19:45
«ПСЖ» (Франція) — «Житлобуд-1» (Україна) — 5:0 (3:0)
Голи: Уїтема (25, 32, 42), Дудек (59), Хеліфі (88 ).

«ПСЖ»: Лабб – Лоуренс, Дудек (Де Алмейда, 71), Ілестедт, Каршауї (Каскаріно, 65), Діалло (Фазер, 78 ), Гейоро (к), Дебріц (Хеліфі, 65), Діані, Бахманн (Балтімор, 65), Уїтема.

«Житлобуд-1»: Яман – Алексанян, Апанащенко (к), Шматко, Басанська, Петрик (Кочнєва, 81), Хаванська (А. Вороніна, 46), Шевчук (Г. Вороніна, 84), Бойченко, Садикоглу (Спасоєвич, 81), Овдійчук.

Арбітр: С. Перссон (Швеція).
Попереджені: Уїтема (58 ) — Алексанян (57), Овдійчук (54), Бойченко (78 ).

З перших хвилин поєдинку гравчині ПСЖ захопили ініціативу і могли відкрити рахунок вже в дебюті, але Діані головою не влучила у ворота з вбивчої позиції. На 15-й хвилині голкіперка харківської команди врятувала від пропущеного м’яча після виходу віч-на-віч.
Але на 25-й хвилині ПСЖ таки втілив свою перевагу в гол. Джордін Хайтема на лівому фланзі корпусом виграла силову боротьбу в Алексанян і з гострого кута вразила ближній кут. Тотальне домінування парижанок справедливо конвертувалося в перевагу на табло.
За кілька хвилин нападниця ПСЖ оформила дубль. Яман перевела м’яч у поперечину, але Хайтема була першою на добиванні і ударом головою подвоїла рахунок. Зауважимо, що 20-річна канадійка – це дівчина захисника Баварії Альфонсо Девіса.
Діані ще до перерви могла забити третій гол, але турецька кіперка Житлобуду виконала черговий сейв. Саме Гамзе Яман була найкращою у складі української команди в першому таймі. В атаку підопічні Котик практично не виходили. Втім, третій гол таки влетів у ворота харків’янок. Що не змогла зробити Діані, вдалося тій-таки Хайтема. Джордін замкнула простріл з флангу і оформила хет-трик.
У другому таймі невдачі українок продовжилися. Після подачі кутового Пауліна Дудек ударом головою переправила м’яч у ворота- 0:4. Моментів було ще багато, але лише на останніх хвилинах француженки поставили крапку – Хеліфі вдало зіграла на добиванні. 0:5 – друга поразка Житлобуд-1. Наразі підопічні Валентини Котик перебувають на останній позиції групи B.

Зодчий

Лубни
15-10-2021 14:10 GMT+2 - #187126 Цитировать выделение

афигеть

22-10-2021 00:36 GMT+2 - #187170 Цитировать выделение

Євро-2022 (WU-19). Ліга А. Група 1 – 20.10.2021
Нідерланди (WU-19) — Україна (WU-19) — 4:1 (1:1)

Голи: Снелленберг (43, 54), Анрі (64), ван Дейк (84) — Котик (45+1).
На 14-й хвилині Снелленберг (Нідерланди) не реалізувала пенальті (воротар).

Нідерланди (WU-19): ван дер Вал, Меєрінк (ван Остен, 46), Меєр, Кулеман, ван ден Енде (Пальяма, 57), ван дер Веєн, Хенсхен, Бюйкема, Ноордман (Анрі, 46), Снелленберг (ван Дейк, 71), Мартіна (Хюлсвіт, 86).

Україна (WU-19): Боклач, Котовець (Крук 90+3), Ольхова, Котик, Левченко (Борисюк, 85), Семків, Бєлякова (Христюк, 46), Талеб, Корнацька (Мострянська, 89), Глущенко, Тян (Іванченко, 46).

Попереджена: Бєлякова (36).

Молодіжна жіноча збірна України розпочала змагання у групі 1 Ліги А Євро-2022 (WU-19), фінальна частина якого відбудеться в Чехії.
Підопічні Валерія Паламарчука в містечку Ассен (Нідерланди) зустрічалися з господарем турніру — збірною Нідерландів. Уже на 14-й хвилині наші суперниці могли виходити вперед, однак не зуміли реалізувати 11-метровий. І все ж за дві хвилини до перерви Максим Снелленберг таки спрямувала м’яч у ворота українок. Попри це, українки не знітилися, й у компенсований час Яна Котик відновила рівновагу — 1:1.
А от у другому таймі перевага нідерландок стала беззаперечною. І вилилася вона у ще три забиті м’ячі. Спочатку Снелленберг оформила дубль, потім відзначилася Зіва Анрі, а крапку в зустрічі поставила Нікеє ван Дейк. Отже, 4:1 на користь нашого суперника.
У наступному матчі збірна України 23 жовтня зустрінеться із Шотландією.

Добавлено (2 мин.) :

Это сообщение было отредактировано афигеть (22-10-2021 00:38 GMT+2)

Зодчий

Лубни
22-10-2021 09:56 GMT+2 - #187173 Цитировать выделение

КС-2023 серед жіночих команд. Європейська зона. Група В
Україна — Фарерські острови — 4:0 (2:0)

21 жовтня. Ковалівка. Стадіон «Колос».
Голи: Козлова (16), Кравчук (45), Бойченко (57), Корсун (79).

Україна: Саніна, Корсун, Апанащенко (к) (Басанська, 64), Шматко, Бойченко (Андрухів, 64), Хімич, Хаванська (Петрик, 70), Калініна, Овдійчук (Шевчук, 81), Кравчук (Куніна, 70), Козлова.
Тренер: Наталія Зінченко.

Фарерські о-ви: Е. Йоенсен, Д’юрхус (Лісберг, 46), Райан, Р. Йоханнесен, Міттфосс, А. Йоханнесен (к), Севдаль, Сварвадал (Мор, 82), Хансен (А-Лак’юні, 46), Мортенсен, Мар. Біскопсте (Т. Йоенсен, 58 ).
Тренер: Лене Терп.

Арбітр: Тетяна Сорокопудова (Казахстан).

У першому поєдинку європейської кваліфікації Кубку Світу 2023 року жіноча збірна України не мала проблем із командою Фарерських островів.
Синьо-жовті вступили в боротьбу останніми з команд своєї групи, тож тренерський штаб мав нагоду отримати додаткову інформацію про суперників. У підсумку план Наталії Зінченко на гру цілком спрацював.
Сьогодні на стадіоні «Колос» ще в першому таймі нашій команді вдалося оформити комфортну перевагу. На 16-й хвилині Козлова головою замкнула подачу Апанащенко, а перед перервою після прострілу Шматко відзначилась Кравчук. Гольові нагоди також мали Шматко й Апанащенко, та ж Козлова не реалізувала кілька моментів.
У другій половині гри українки збільшили власну перевагу. На 57-й хвилині Хаванська зробила закидання із глибини, а Бойченко з лінії воротарського переправила м’яч у сітку. Невдовзі Хімич у падінні пробила повз «дев’ятку».
У суперниць із небезпечних моментів можна відзначити хіба що удар Асли Йоханнесен зі штрафного, з яким упоралася Саніна. На 79-й хвилині четвертий гол українок після подачі Калініної з кутового оформила Корсун. Могли синьо-жовті забити ще, зокрема, кілька нагод мала Хімич, а Козлова влучила в поперечину. У підсумку синьо-жовті зупинилися на рахунку 4:0.

Добавлено (8 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (22-10-2021 10:05 GMT+2)

афигеть

22-10-2021 10:54 GMT+2 - #187178 Цитировать выделение

афигеть

23-10-2021 22:20 GMT+2 - #187202 Цитировать выделение

Євро-2022 (WU-19). Ліга А. Група 1 – 23.10.2021
Шотландія (WU-19) — Україна (WU-19) — 1:1 (0:0)

Голи: Адамс (50) — Христюк (90).

Шотландія (WU-19): Джонстон, Ковен (Лістер, 61), Маккафферті, Броадрік, Мерфі, Форсайт (Бірзе, 77), Браунінг, Гібб, Томсон (Мітчелл, 77), Адамс, Бові.

Україна (WU-19): Боклач, Котовець, Ольхова, Котик, Левченко, Семків, Христюк, Іванченко (Бєлякова, 77), Талеб, Корнацька (Тян, 46), Глущенко, (Мострянська, 90+4).

Попереджена: Христюк (87).

Молодіжна жіноча збірна України продовжує змагання у групі 1 Ліги А Євро-2022 (WU-19), фінальна частина якого відбудеться в Чехії.
У першому поєдинку турніру підопічні Валерія Паламарчука поступилися Нідерландам (1:4), а сьогодні в містечку Ассен зустрічалися із Шотландією.
У першому таймі, за рівної гри, жодна з команд не змогла відкрити рахунок. А от по перерві наші суперниці на 50-й хвилині зусиллями Ейлід Адамс вийшли вперед. Цей рахунок протримався майже до фінального свистка, але на 90-й хвилині Юлія Христюк потужним ударом з-за меж штрафного майданчика встановила рівновагу — 1:1.
У наступному матчі синьо-жовті 25 жовтня зустрінуться з Австрією.

Зодчий

Лубни
27-10-2021 21:44 GMT+2 - #187226 Цитировать выделение

26 жовтня. Ковалівка. Стадіон «Колос».
Україна — Іспанія — 0:6 (0:2)
Голи: Путельяс (9), Саррієгі Ісаса (33, 82), Ейсагірре (68 ), Апанащенко (84, автогол), Редондо (90+2).

Україна: Саніна, Корсун, Кравець, Апанащенко (к), Шматко, Басанська (Петрик, 89), Бойченко (Куніна, 72), Панцулая (Хаванська, 72), Хімич, Овдійчук (Кравчук, 89), Козлова (Шевчук, 82).

Іспанія: Паньос, Перейра, Паредес (к), Леон (Вахабі, 58 ), Латорре (Баттльє, 58 ), Бонматі (Герреро, 79), Гіхарро, Путельяс, дель Кастільо (Ейсагірре, 58 ), Саррієгі Ісаса, Ермосо (Редондо, 72).
Тренер: Хорхе Вільда.

Арбітр: Галія Ечева (Болгарія).
Попереджені: Хімич (38 ) — Леон (45).

У другому поєдинку європейської кваліфікації Кубку Світу 2023 року жіноча збірна України в Ковалівці поступилася команді Іспанії.
Синьо-жовті вступили в боротьбу останніми з команд своєї групи, тож тренерський штаб мав нагоду отримати додаткову інформацію про суперників. П’ять днів тому план українок спрацював — на цьому ж стадіоні наші дівчата здолали збірну Фарерських островів (4:0). До речі, Іспанія того дня, 21 жовтня, провела спаринг із Марокко — 3:0. Між іншим, іспанки перемогли у своїх 13-ти останніх поєдинках із загальним рахунком 70:0.
Порівняно з попередньою грою Наталія Зінченко зробила три заміни в стартовому складі та вирішила зіграти в п’ять захисників. Утім, це не завадило іспанкам забити швидкий гол. Спершу Путельяс зробила пристрілку зі штрафного, а на 9-й хвилині вона ж відкрила рахунок, скориставшись відскоком після подачі з правого флангу.
Гості продовжили контролювати хід поєдинку й створили ще кілька небезпечних моментів, зокрема, близькими до успіху були Бонматі та Путельяс. А на 33-й хвилині іспанки забили вдруге — Саррієгі Ісаса замкнула простріл дель Кастільо зліва.
На початку другого тайму Апанащенко зі штрафного пробила над дев’яткою. Однак більше шансів у нашої команди не було, тоді як іспанки занесли до свого активу ще чотири голи. На 68-й хвилині Ейсагірре реалізувала момент, який виник після помилки Овдійчук у власному штрафному. Пізніше Саніна врятувала після виходу Редондо віч-на-віч. Але наприкінці матчу Саррієгі Ісаса оформила дубль, а Редондо все ж зуміла розписатися у воротах Саніної. Між цими голами Апанащенко записала на свій рахунок автогол.
Тож українська команда в другому поєдинку кваліфікації на мундіаль поступилася з рахунком 0:6.

Добавлено (4 мин.) :
Євро-2022 (WU-19). Ліга А. Група 1 – 26.10.2021
Україна (WU-19) — Австрія (WU-19) — 0:1 (0:0)

Гол: Зарак (79).

Україна (WU-19): Боклач, Левченко, Котик, Ольхова (к), Котовець, Христюк, Бєлякова (Іванченко, 46), Семків, Корнацька (Тян, 66), Талеб, Глущенко.

Австрія (WU-19): Ель-Шериф, Вайсс (Шнайдербавер, 58 ), Магерль (к), Фухс, Пфаннер, Дорн (Бруннмайр, 73), Фелікс (Холль, 90), Зарак, Вірнсбергер (Зайдль, 90), Пурчеллер, Гампер (Кьотц, 58 ).

Попереджені: Ольхова (27), Семків (82), Котик (88 ), Христюк (88 ) — Вірнсбергер (68 ), Фелікс (88 ), Магерль (88 ).

26 жовтня, в нідерландському містечку Харкема підопічні Валерія Паламарчука провели заключний поєдинок групового турніру першого раунду Євро-2022 (WU-19).

До останнього туру українки підійшли на останньому місці, а їхні суперниці достроково гарантували собі підсумкову чільну позицію. Синьо-жовті вели заочне суперництво із Шотландією, яка в паралельному матчі зустрічалася з господарями.

У підсумку збірна України поступилася, пропустивши єдиний м’яч під завісу поєдинку, але британки програли Нідерландам із розгромним рахунком (0:3), і це дозволило українкам обійти конкурента завдяки додатковим показникам (загальній кількості забитих м’ячів) і зберегти прописку в елітному дивізіоні на другий раунд, який відбудеться навесні наступного року.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (27-10-2021 21:50 GMT+2)

Зодчий

Лубни
02-11-2021 19:48 GMT+2 - #187262 Цитировать выделение

Наприкінці листопада національна жіноча збірна України з футболу зіграє свій третій поєдинок кваліфікації Кубку Світу-2023.
Поєдинок у групі “В” ШОТЛАНДІЯ – УКРАЇНА відбудеться 26 листопада 2021 року у м. Глазго на місцевому стадіоні “Гемпден Парк” – домашній арені футбольного клубу «Квінз Парк» та Збірної Шотландії з футболу. Стадіон входить до числа 5-зіркових стадіонів УЄФА та вміщує 52 103 глядачів. Початок зустрічі – о 21:35 за київським часом.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2021/2022 – ВИЩА ЛІГА – 11 тур
31 жовтня 2021 – 14:00 – Гірник
«Кривбас» Кривий Ріг – «Житлобуд-2» Харків – 1:2 (0:0)
Голи:Ірина Котяш, 61 (0:1). Тетяна Китаєва, 73 (0:2). Діана Бєлякова, 78 (1:2).

Жіночий «Кривбас» зіграв останній домашній календарний матч в рамках Вищої ліги ЧУ у цьому році, в 11 турі мінімально поступившись лідеру – «Житлобуду-2».
Перше серйозне випробування наших футболісток закінчилося прикрою поразкою. Це вперше в історії жіночого ФК «Кривбас», коли наші дівчата програли. Нагадаємо, що через навчально-тренувальні збори та матчі національних збірних у чемпіонаті України була майже місячна пауза.
З перших хвилини активніше виглядала команда з Харкова. Але перший небезпечний момент створив «Кривбас», коли на 20 хвилині Інна Глущенко пробивала по воротах із непоганої позиції – на жаль, повз ворота. Після цього наші дівчата неодноразово проривались через захист «Житлобуду-2», але без моментів.
На 45+1 хвилині харків’янки могли відкрити рахунок в матчі, але Дар‘я Келюшик надійно зіграла на останньому рубежі. На другий тайм футболістки «Кривбасу» знову вийшли зарядженими на боротьбу. Так на 49 хвилині Інна Глущенко отримала пас врозріз від Віолети Тян, але снаряд пролетів поруч зі стійкою.
На 60 хвилині Ірини Котяш вдало зіграла у карному майданчику нашої команди – 0:1. За рахунку не на користь господарок, наші дівчата почали грати більш ризикованіше. Так на 72 хвилині Юсіз Амарієль Сонкенг, відводячи небезпеку від власних воріт, порушила правила, за що отримала друге попередження, яке призвело не тільки до червоної картки, але й до забитого м’яча після стандарту – 0:2.
Наші дівчата дівчата догравали матч меншості, але настрій все одно був бойовим, тож здаватись ніхто не збирався. Й на 78 хвилині потужнім ударом під поперечину на добиванні гол забила Діана Бєлякова – 1:2. Футболістки жіночої команди «Кривбас» одразу пішли вперед, й мали забивати ще, але, на жаль, не судилося.
Другий тайм підопічні Аліни Стеценко провели на половині поля суперниць, але вперше у новому сезоні поступилися – 1:2. Наступну гру дівчата «Кривбасу» проведуть на виїзді, 6 листопада, з уманським ЖФК «Пантери».