Форуми 1. ХоккейУкраинский хоккейЧемпионат Украины 2008 / 2009

Serhiy

Kirovohrad-Kyiv
13-01-2009 13:20 GMT+2 - #39973 Цитировать выделение

Тю блін, так Моржам же всього три спарених тури залишилося зіграти в цьому сезоні!!! Яке нафіг зняття з Чемпіонату???
А де ж Червоненко і іже з ним товстосуми із Запоріжжя? Невже не виділять коштів щоб дограти ЧУ?

Невже істина має усміхатися, щоб бути привабливою?

sanyk

Кривой Рог
13-01-2009 13:29 GMT+2 - #39974 Цитировать выделение

А Червоненко причем?Давным-давно в Киевраде!Соколу теперь помогать будет

Добавлено (21 мин.) :
Sm1Le Ну че там матч,счет изменился?

Это сообщение было отредактировано sanyk (13-01-2009 13:51 GMT+2)

Добавлено (24 мин.) :
Сокіл — АТЕК — 4:3 ОТ (0:0; 3:1; 0:2; 1:0)

Это сообщение было отредактировано sanyk (13-01-2009 14:23 GMT+2)

Сергей

13-01-2009 14:24 GMT+2 - #39983 Цитировать выделение

Сокол-АТЭК 4:3 ОТ.
Худшая игра АТЭК в этом году.И конечно же Севрук сжалился над Соколом.Удалял АТЭК по поводу и без повода.При совершенно спокойной игре дал АТЭКу 2 10-минутных удаления.В 3-м периоде зона Сокола напоминала свежевспаханное поле,а у АТЭКа был гладкий лед.
Но главное,что игроки АТЭКа перед игрой в мыслях наверное прикидывали забьют ли они сегодня больше 13-ти или только больше 10-ти За что и поплатились.

sanyk

Кривой Рог
13-01-2009 14:26 GMT+2 - #39984 Цитировать выделение

Судья «лымарь«игру испортил!

Добавлено (18 сек.) :

Это сообщение было отредактировано sanyk (13-01-2009 14:26 GMT+2)

КОКЕЙНЕ ПСИХО

КИЇВ
13-01-2009 15:13 GMT+2 - #39987 Цитировать выделение

Гру для Сокола зробив Безхлібний як би не він не врятували б ні гравці основи в обличчі Дьякона і Черника ні суддя який нехай трошки але допомогав провладній команді кіпер тягнув все !!!
А вже потім індивідуальна майстерність гравців основи зіграла свою роль , бо командної гри у Сокола не було , вирішело долю матчу за 10-ть секунд до завершення овер-тайму ! Вихід один на один реалізував пан Юрко !
До речі хто знає прізвище гравця Сокола який грав під № 12 ???

Люби Україну або забирайся геть !
--------------------------------------------

Slon

Kiev
13-01-2009 15:16 GMT+2 - #39989 Цитировать выделение

В Соколі без масок грали Алексюк, Дяченко, Черненко, Кузьмик а решта масочники (91,92 рік). Черненко майже не виходив з льоду, встигав і в обороні і в атаці. В 3 періоді за рахунку 3-1 Сокіл відверто грав на утримання, не дуже намагаючись загострити ситуацію, прикладом цього є, що під час атаки Сокола, Черненко спокійно міг собі дозволити виїхати із зони суперника з шайбою, поїхати в свою зону, вбиваючи час. Проте весь 3 період Атек висів на воротах Безхлібного і врешті решть зумів зрівняти рахунок 3-3. Овер-тайм проходив спокійно, а за 17 секунд до закінчення послідувало вилучення у Атека, Черненко виграв вкидання в середній зоні і віддав в розріз на Дяченка, Юра красиво реалізував вихід віч навіч, закинувши шайбу між ніг воротарю.
Як на мене Атек поплатився за недеоцінку суперника. Гра сподобалася. На матчі було приблизно з 50 глядачів. І ще в перших двох періодах, Харченко спостерігав за перепетіями матчу накручуючи педалі велотренажера.

13-01-2009 15:39 GMT+2 - #39995 Цитировать выделение

Нарешті повернувся з гри. Ті хто очікували сьогодні не цікавої гри дуже помилялися. Матч видався на славу: хороші швидкості, супер інтрига до останніх секунд, безліч гольових моментів. Сокіл, як і вчора грав у 12 польових. Тепер детальніше про сам поєдинок: у першому періоді у АТЕКа була якщо не тотальна, то відчутна перевага. За моїми особистими враженнями гра була схожа на поєдинки футбольного Динамо майже з будь-яким суперником, головна інтрига в яких: чи заб`є команда явно вища за рівнем гри. В ролі Динамо виступав АТЕК. Але період завершився 0:0. В другому не знаю, що й сталося, але при загалом рівній грі Сокіл його закінчів з рахунком 3:1 на свою користь. Нарешті 3 період, напевне, Сокіл свідомо віддав ініціативу гостям, і перевага АТЕКа була ще відчутнішою ніж в 1-му періоді: били з будь-яких позицій, розстрілювали голкіпера впритул, грали на добиванні, але забили тільки двічі.
Про овертайм тут уже писалося, абсолютно не зрозуміла і не логічна шайба, тим не менше рахунок на табло.
До речі щодо кіпера Сокола: дійсно зіграв непогано, але на мій погляд, те що АТЕК забив тільки три шайби більше їх провина, аніж заслуга Безхлібного, хоча ще раз скажу зіграв він нормально.
PS Напевно гості ще до матчу бачили себе переможцями, інакшого пояснення їхнього програшу я знайти не можу.

Судья,конечно же не причина.
Во первых игроки АТЭКа сами виноваты.Надо было в первом периоде не кататься по чужой зоне,а забивать 5-6 шайб.
Во вторых необыкновенные кураж поймал вратарь.В 3-м периоде в створ Сокола было около 20-30 ти бросков.
Но действительно за такое подлое судейство надо отстранять игор на 5.
Поясню на примерах.АТЭК забивает гол.Еловиков бьет от радости один раз клюшкой об лед.И получает 10 минут.
Уваркин на своей синей жестко корпус в корпус играет против соколенка,тот отлетает головой в борт(ну очень большая разница в весе и силе).Ему дают 2+10.И тут же Черненко возле борта бьет Волкова чисто в спину и получает только 2.
Морозов чисто встречает Черненко-тот ныряет-2 минуты Морозову.Именно на таких удалениях Сокол и забил 3 шайбы во втором.
Но повторю-причина АТЭК попросту несобрался на игру и хотел сыграть академично,на классе.Очень точное сравнение realdeal

13-01-2009 17:12 GMT+2 - #40006 Цитировать выделение

попри те, що в конкурс на кращий хокейний телеканал ICTV не потрапив навіть у заявку, ми вправно виконуємо свій обовязок перед хокейними вболівальниками, сьогодні у вечірніх новинах огляд сьоголнішнього матчу сокіл-атек!!!! так само, тільки з новою подачею у вікнах-спорт на СТБ, але трошки пізніше, після опівночі)))) приємного перегляду!!!

sanyk

Кривой Рог
13-01-2009 17:23 GMT+2 - #40009 Цитировать выделение

2-3 секунды видео-это огляд?Это отстой полный!

Тарас

Київ
13-01-2009 17:33 GMT+2 - #40011 Цитировать выделение

sanyk
отстой повний, це сидіти вдома за компом і не зробити для популяризації хокею в Україні нічого, а лише цявкати на роботу інших людей)))))))

ritchie

Київ
13-01-2009 17:56 GMT+2 - #40012 Цитировать выделение

smslava, я был на маДче — не пожалел!!! Молодцы «Соколята», вобзчем 74-0 не в нашу пользу не получилось... .

Виталик Литвиненко: ..отбрасывались, как могли...

Ни кого из команды отличать не хкочеццо — МАЛАДЦА УСЕ!!! Спасибо парням за игру!!!
Это сообщение было отредактировано ritchie (13-01-2009 18:05 GMT+2)