Зодчий

Статус онлайн-присутствия

Лубни
27-05-2023 22:57 GMT+2 - #189173 Цитировать выделение

У першому матчі Золотої Євроліги чоловіча збірна України перемогла Північну Македонію з рахунком 3:0.
Українці не без проблем виграли два перших сети, але в останньому все поставили на свої місця.
Відзначимо, що суперниками збірної України в групі також будуть Бельгія і Хорватія

Золота Євроліга
Україна – Північна Македонія 3:0 (25:21, 25:22, 25:11)

Стартовий склад збірної України: Тупчій, Щитков, Семенюк, Терьоменко, Ковальов, Плотницький, Канаєв (л), Бойко (л). Назаміну виходили: Щуров, Полуян.

added through (33 Хвилини) :
У Будапешті жіноча збірна України перемогла команду Угорщини в рамках першого туру Золотої Євроліги.
Відзначимо, що Україна в групі також зіграє проти збірної Франції, яка є чинним чемпіоном.

Золота Євроліга-2023. Жінки. Група С
Угорщина – Україна 1:3 ( 25:22, 25:27, 9:25, 23:25 )

Это сообщение было отредактировано Зодчий (27-05-2023 23:36 GMT+2)

Зодчий

Лубни
28-05-2023 22:48 GMT+2 - #189179 Цитировать выделение

Жіноча збірна України виграла другій поспіль матч у національної команди Угорщини у групі C Золотої Євроліги-2023.
Українки знову перемогли суперниць у чотирьох сетах. Найрезультативнішою гравчинею матчу стала діагональна «синьо-жовтих» Анастасія Крайдуба, яка заробила 27 очок.

Золота Євроліга. Група C
Україна – Угорщина 3:1 (25:17, 22:25, 25:15, 26:24)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (28-05-2023 22:51 GMT+2)

Зодчий

Лубни
01-06-2023 00:15 GMT+2 - #189184 Цитировать выделение

Чоловіча збірна України з волейболу здобула другу поспіль перемогу у Золотій Євролізі-2023.
Українці у Лодзі «всуху» розібралися з національною командою Хорватії. Найрезультативнішим гравцем зустрічі став діагональний «синьо-жовтих» Василь Тупчій, який набрав 14 очок.

Золота Євроліга-2023:
Україна – Хорватія 3:0 (25:19, 25:18, 25:19)

added through (51 Секунди) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (01-06-2023 00:16 GMT+2)

Зодчий

Лубни
04-06-2023 10:17 GMT+2 - #189190 Цитировать выделение

У 3-му турі чоловічої Золотої Євроліги збірна України з волейболу обіграла Бельгію (3:0).
Відзначимо, що найрезультативнішим гравцем матчу став капітан збірної України Олег Плотніцкій – 16 очок.
У попередніх двох турах Україна обіграла Північну Македонію (3:0) і Хорватію (3:0) й тому зараз знаходиться на чолі турнірної таблиці.

Золота Євроліга. чоловіки
Бельгія – Україна 0:3 (21:25, 21:25, 23:25)

added through (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (04-06-2023 10:19 GMT+2)

Зодчий

Лубни
11-06-2023 23:12 GMT+2 - #189207 Цитировать выделение

У 4-му турі чоловічий Золотий Євроліги збірна України з волейболу розгромила Хорватію.
Відзначимо, що найрезультативнішим гравцем матчу став Василь Тупчий – 15 очок.
Завдяки цій перемозі Україна достроково вийшла до «Фіналу чотирьох».
У попередніх трьох турах Україна обіграла Північну Македонію (3:0) і Хорватію (3:0), Бельгію (3:0) і зараз очолюють турнірну таблицю з 12-ю очками.

Золота Євроліга. Чоловіки
Хорватія – Україна 0:3 (17:25, 21:25, 22:25)

Наступний матч підопічні Угіса Крастіньша проведуть проти збірної Бельгії 14 червня.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (11-06-2023 23:13 GMT+2)

Зодчий

Лубни
12-06-2023 17:25 GMT+2 - #189211 Цитировать выделение

Чоловіча збірна України дізналася розклад виступів у кваліфікації на Олімпійські ігри-2024 з волейболу.
Нагадаємо, що «синьо-жовті» потрапили до групи A, матчі якої пройдуть у Бразилії.

15-06-2023 11:15 GMT+2 - #189215 Цитировать выделение

У 5-му турі чоловічої Золотої Євроліги збірна України з волейболу обіграла Бельгію.
Найрезультативнішим гравцем в складі «синьо-жовтих» став Василь Тупчій – 15 очок.
У попередніх матчах Золотої Євроліги команда Угіса Крастіньша здобула перемоги над Північною Македонією, Хорватією і Бельгією.

Україна – Бельгія 3:0 (25:21, 25:14, 25:13)

added through (5 Хвилини) :
Жіноча збірна України з волейболу обіграла чинного чемпіона національну команду Франції у третьому турі Золотої Євроліги.
Найрезультативнішою в складі «синьо-жовтих» стала Олександра Міленко – 20 очок.
Завдяки тріумфу над француженками українки достроково оформили вихід до «Фіналу чотирьох».
У попередніх турах підопічні Івана Петкова двічі обіграли Угорщину з рахунком (3:1).

Золота Євроліга-2023. Жінки
Україна – Франція 3:1 (25:21, 25:17, 17:25, 25:11)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (15-06-2023 11:27 GMT+2)

Зодчий

Лубни
18-06-2023 18:42 GMT+2 - #189222 Цитировать выделение

Україна програла Франції в групі жіночої Золотої Євроліги та отримала суперниць у півфіналі

До кінця червня збірна України двічі зіграє з Чехією.
Україна завершила виступи в груповому раунді жіночої Золотої Євроліги з волейболу. «Синьо-жовті» в останньому, четвертому турі програли чинним чемпіонкам з Франції.
Команда Івана Пєткова достроково пройшла до фіналу чотирьох після попереднього матчу з Францією — перемоги 3:1. У трьох перших зустрічах збірна здобула максимально можливі дев'ять очок з трьома перемогами.
Матч у Франції відтак мав сформувати остаточний розподіл команд у Фіналі чотирьох і визначити суперниць України у півфіналі. Перемога гарантувала лідеркам групи перше місце посіву та зустріч зі Швецією на старті плей-оф.
Перевагу від початку зустрічі втримувала Франція, що «закрила» стартову партію з рахунком 25:18.
Україна перехопила ініціативу перед екватором другого сету. Та блоком реалізувала другий з чотирьох сетболів — 25:21.
Хід третьої партії повністю контролювали господарки, що повернули перевагу в рахунку за різниці у +9.
Команда Пєткова залишалася в грі упродовж більшої частини четвертого сету, який проходив за хиткої переваги Франції. За рахунку 17:14 господарки майданчику в Бельфорі відірвалися на вирішальні чотири очки, що їх Україна вже не відіграла — поразка 1:3.

Золота Євроліга. 4-й тур
Франція — Україна — 3:1 (25:18, 21:25, 25:16, 25:21)

Турнірна таблиця групи С
Україна – 3 перемоги, 9 очок
Франція – 2 перемоги, 6 очок
Угорщина – 1 перемога, 3 очки

Півфінальні протистояння складатимуться з двох матчів. Україна та Чехія свої зустрічі проведуть 24-25 та 28 червня.
У двох матчах визначатимуться й чемпіонки турніру. Фінальне протистояння Золотої Євроліги розіграють 6-9 липня.
Україна претендує на свій другий титул чемпіонок Золотої Євроліги. Дебютний титул жіноча збірна здобула в сезоні 2017 року.

Зодчий

Лубни
19-06-2023 09:31 GMT+2 - #189224 Цитировать выделение

Україна здобула шосту поспіль перемогу й виграла груповий раунд Золотої Євроліги з волейболу:

Збірна України здобула шосту поспіль перемогу в сезоні Золотої Євроліги-2023 з волейболу серед чоловіків — над Північною Македонією на виїзді.
Команда Угіса Крастіньша достроково гарантувала собі перше місце в груповому раунді Золотої Євроліги після п'яти перемог з максимальним доробком у 15 очок. У півфіналі на збірну очікуватиме матч з господарями Фіналу чотирьох з Хорватії.
Заключний матч у групі В, що проходив у Скоп'є, відтак не мав турнірного значення для обох команд. Проте довершив досі бездоганні виступи «синьо-жовтих» в основній частині змагань.
Переконливо вигравши перший сет з відривом у сім очок, Україна мала складнощі із суперником у другій партії. Господарі втримували перевагу більшу частину сету, але в його фінальній частині пропустили перший сетбол від фаворитів зустрічі — 26:24.
Україна впродовж усього третього сету переважала суперника, якому вдалося до мінімуму скоротити відставання в другій частині партії та відіграти три матчболи гостей.
Останній розіграш на подачі македонців, утім, потужним ударом «закрив» Євгеній Кісілюк — перемога в сеті та матчі, шоста «суха» для України в груповому раунді турніру.

Золота Євроліга. 6-й тур
Північна Македонія — Україна — 0:3 (18:25, 24:26, 23:25)

Турнірна таблиця:
Україна — 6 перемог, 18 очок (5 матчів), 18:0 (різниця сетів)
Бельгія — 2, 6 (6), 8:13
Хорватія — 2, 6 (6), 9:15
Північна Македонія — 2, 6 (6), 8:15

До топчетвірки сезону, крім України та Хорватії, вийшли переможці інших двох груп турніру — Туреччина та Чехія, що у півфіналі гратимуть між собою.
Півфінали пройдуть у хорватському Задарі в суботу, 24 червня. Фінал буде зіграно вже наступного дня, 25-го числа.
Україна претендує на свій другий титул Золотої Євроліги після тріумфу 2017 року. В разі виходу до фіналу «синьо-жовті» також зіграють у Кубку претендентів за путівку до волейбольної Ліги націй.

Зодчий

Лубни
21-06-2023 21:35 GMT+2 - #189233 Цитировать выделение

24 та 25 червня відбудуться заключні матчі волейбольної Золотої Євроліги-2023 серед чоловіків.
У «Фіналі Чотирьох» у хорватському Задарі зійдуться збірні України, Туреччини, Чехії та Хорватії. Зустріч Туреччини та Чехії запланована на 18:00 за київським часом, а українці з хорватами вийдуть на майданчик о 21:00. Наступного дня матч за третє місце розпочнеться о 18:00, а гра за титул розпочнеться о 21:00.

Жіноча збірна України з волейболу вийшла у плей-оф Золотої Євроліги-2023.
Суперницями українок у півфіналі змагань стануть діючі віцечемпіонки змагань – національна команда Чехії. Номінально домашня гра «синьо-жовтих» пройде у Румунії 25 червня о 18:00. Матч-відповідь запланований на 28 червня та розпочнеться о 19:00. Відзначимо, що у іншому півфіналі зійдуться збірні Бельгії та Швеції.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (21-06-2023 21:37 GMT+2)

Зодчий

Лубни
25-06-2023 11:24 GMT+2 - #189241 Цитировать выделение

Чоловіча збірна України з волейболу зіграє у фіналі Золотої Євроліги-2023.
У півфінальному поєдинку підопічні Угіса Крастіньша у чотирьох сетах обіграли господарів Фіналу чотирьох – Хорватію.
Найрезультативнішим гравцем у складі «синьо-жовтих» став Василь Тупчій – 18 очок.
У фіналі Україна зустрінеться з Туреччиною, станеться це 25 червня.

Золота Євроліга-2023. Чоловіки. Фінал чотирьох. 1/2 фіналу:
Хорватія – Україна 1:3 (23:25, 25:21, 21:25, 12:25)

added through (54 Секунди) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (25-06-2023 11:25 GMT+2)

Зодчий

Лубни
25-06-2023 22:51 GMT+2 - #189245 Цитировать выделение

Жіноча збірна України з волейболу здобула перемогу над Чехією у першому півфінальному матчі Золотої Євроліги-2023.
Номінально домашній матч українок відбувався у румунському П’ятра-Нямц. Найкращою бомбардиркою матчу діагональна збірної України Анастасія Крайдуба, яка заробила 21 очко.

Золота Євроліга. Півфінал
Україна – Чехія 3:0 (25:22, 25:23, 25:17)

added through (47 Секунди) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (25-06-2023 22:52 GMT+2)

Зодчий

Лубни
26-06-2023 01:38 GMT+2 - #189247 Цитировать выделение

Чоловіча збірна України з волейболу поступилася національній команді Туреччини у фіналі Золотої Євроліги-2023.
Команди вже зустрічалися у матчі за титул у 2021 році – тоді турки здобули перемогу у чотирьох партіях. Цього разу зустріч розтягнулася на 5 сетів, але переможець не змінився. Найрезультативнішим гравцем зустрічі став капітан збірної України Олег Плотницький, у доробку якого 20 очок.

Золота Євроліга. Фінал:
Туреччина – Україна 3:2 (14:25, 25:22, 26:24, 22:25, 15:6)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (26-06-2023 01:39 GMT+2)

Зодчий

Лубни
28-06-2023 21:51 GMT+2 - #189257 Цитировать выделение

Жіноча збірна України по волейболу зіграє у фіналі Золотої Євроліги-2023.
У другому півфінальному поєдинку підопічні Івана Петкова в чотирьох сетах обіграли Чехію.
Найрезультативнішою гравцем у складі «синьо-жовтих» стала Олександра Міленко – 18 очок.

Золота Євроліга. Жінки. Другий півфінальний матч
Чехія – Україна 1:3 (25:22, 11:25, 22:25, 16:25), Перший матч 0:3

Зодчий

Лубни
06-07-2023 19:39 GMT+2 - #189275 Цитировать выделение

added through (8 Хвилини) :
У Румунії відбувся перший матч фінального протистояння Золотої Євроліги-2023 з волейболу.
Жіноча збірна України у номінально домашній зустрічі «всуху» обіграли національну команду Швеції. У першій партії українки перегравали опоненток в усіх показниках, але у наступних сетах скандинавки підключили потужний блок. Цього вистачило, щоб показати «синьо-жовтим» зуби, але у кінцівках українки були точнішими. У перестрілці діагональних Анастасія Крайдуба виявилася більш влучною за Ізабеллу Хак (22 очки проти 20).

Золота Євроліга. Фінал
Україна – Швеція 3:0 (25:15, 25:20, 25:19)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (06-07-2023 19:47 GMT+2)

Зодчий

Лубни
09-07-2023 20:10 GMT+2 - #189280 Цитировать выделение

Жіноча збірна України з волейболу виграла титул Золотої Євроліги-2023.
Українки і у другому матчі фіналу перемогли національну команду Швеції 3:0.

«Синьо-жовті» з комфортною перевагою виграли дві перші партії, чого було достатньо для загальної перемоги. Після цього Іван Пєтков дав можливість вийти на майданчик кільком гравчиням ротації. До кінця сету Україна підходила з чотирма матчболами, але шведкам вдалося відігратися.
Домашні трибуни підбадьорювали господарок майданчика, але перемога у третьому сеті та загалом залишилася за українками.
Найрезультативнішою гравчинею матчу стала неймовірна Ізабелль Хак (31 заліковий пункт). У складі збірної України найкращою бомбардиркою стала Олександра Міленко, яка заробила 15 очок.

Швеція – Україна 0:3 (17:25, 22:25, 30:32) перший матч – 0:3

Это сообщение было отредактировано Зодчий (09-07-2023 20:13 GMT+2)

Зодчий

Лубни
19-07-2023 15:55 GMT+2 - #189292 Цитировать выделение

Відбулося жеребкування групового раунду волейбольної Ліги чемпіонів сезону-2022/23. Про це повідомляє офіційний сайт CEV.
Чоловічий «Прометей» зустрінеться з фінською «Састамалою», австрійським «Хіпо Тіролем» та нідерландським «Динамо Апельдорном».
Відзначимо, що дніпровський клуб вперше в своїй історії стане учасником найпрестижнішого європейського клубного турніру.
Жіночий «Прометей» потрапив до квартету Е, де вони зіграють з французьким «Ле-Канне», польським «ЛКС Лодзь» і однієї з команд кваліфікаційного етапу.
Відзначимо, що в наступний другий раунд турніру пройдуть переможець групи і команда, яка займе друге місце.

added through (2 Годинник 19 Хвилини) :
У Люксембурзі відбулося жеребкування волейбольних єврокубків сезону-2023/24.
У Кубку ЄКВ виступлять дві українські команди – «Епіцентр-Подоляни» та «Житичі-Полісся». У 1/32 фіналу віцечемпіони України зіграють з бельгійським «Мененом», а житомиряни – із сербською «Войводіною». Матч заплановані на 24-26 жовтня та 31 жовтня – 2 листопада.
«Балта» дебютує у Challenge Cup. Команда з Одещини у 1/32 фіналу турніру зустрінеться з іменитим «Аззерейлом» з Баку. Перша гра запланована на 10-12 жовтня, а матч-відповідь відбудеться у період з 17 по 19 жовтня.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (19-07-2023 18:14 GMT+2)

Зодчий

Лубни
28-07-2023 00:15 GMT+2 - #189300 Цитировать выделение

Жіноча збірна України з волейболу вперше в своїй історії зіграла в Кубку претендентів і в чвертьфіналі обіграла Хорватію.
Українська команда впевнено виграла два перших сети. У третій партії наша команда втратила контроль над грою та поступилася.
У четвертому сеті українки все ж дотиснули суперниць і вирвали перемогу.

Кубок претендентів-2023. Чвертьфінал:
Україна – Хорватія 3:1 (25:15, 25:15, 18:25, 25:19)

29 липня українки зіграють проти Франції, яка в чвертьфіналі перемогла В'єтнам (3:0).

Это сообщение было отредактировано Зодчий (28-07-2023 00:16 GMT+2)

Зодчий

Лубни
28-07-2023 17:56 GMT+2 - #189301 Цитировать выделение

Чоловіча збірна України з волейболу з перемоги стартувала у Кубку претендентів. У чвертьфінальному матчі «синьо-жовті» обіграли Китай.
Підопічні Угіса Крастіньша програли лише третій сет.
У складі України найрезультативнішим став Олег Плотніцкій, який набрав 24 бали.

Кубок претендентів. Чоловіки.Чвертьфінал
Україна – Китай 3:1 (25:19, 25:22, 23:25, 25:19)

У півфіналі Україна зіграє з переможцем матчу Туреччина – Домініканська Республіка.

added through (4 Годинник 52 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (28-07-2023 22:48 GMT+2)

Зодчий

Лубни
29-07-2023 19:54 GMT+2 - #189302 Цитировать выделение

Чоловіча збірна України з волейболу програла півфінальний матч на Кубку претендентів. «Синьо-жовті» поступилися Туреччині.
У складі України найрезультативнішим став Олег Плотницький, який набрав 22 бали.

Кубок претендентів. Чоловіки. Півфінал:
Туреччина – Україна 3:2 (18:25, 25:23, 25:17, 19:25, 15:13)

added through (2 Годинник 56 Хвилини) :
Жіноча збірна України з волейболу програла у півфінальному матчі Кубка претендентів. Українки поступилися Франції.
Найрезультативнішою в складі «синьо-жовтих» стала Світлана Дорсман, яка набрала 10 очок.