Форуми 2. Офф-топикОбо всемВолейбол

30-07-2023 19:30 GMT+2 - #189304 Цитировать выделение

Чоловіча збірна України з волейболу виграла «бронзовий» фінал Кубку Претендентів-2023 у Досі, Катар.
Українці «всуху» переграли національну команду Чілі. Найрезультативнішими у складі нашої команди стали Василь Тупчій (12 очок), Дмитро Терьоменко та Юрій Семенюк (по 10 пунктів).

Кубок Претендентів. Матч за третє місце
Чилі – Україна 0:3 (21:25, 19:25, 18:25)

added through (1 мин.) :
Жіноча збірна України з волейболу програла у матчі за бронзу Challenger Cup.
Українки у чотирьох сетах поступилися національній команді Колумбії. Найкращою бомбардиркою матчу стала догравальниця Олександра Міленко – 23 очки.

Кубок Претенденток. Матч за третє місце
Україна – Колумбія 1:3 (23:25, 25:12, 24:26, 22:25)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (30-07-2023 19:31 GMT+2)

18-08-2023 21:27 GMT+2 - #189338 Цитировать выделение

Жіноча збірна України з волейболу стартувала з поразки у груповому раунді на чемпіонаті Європи-2023.
Підопічні Івана Петкова програли чинним чемпіонкам світу – Сербії.
Найрезультативнішим гравцем зустрічі стала діагональна збірної Сербії Тіана Бошковіч. Вона набрала 11 очок.
У складі збірної України найкращою стала діагональна Вікторія Данчак, яка до свого активу записала 9 очок.

Жіночий чемпіонат Європи з волейболу. Група А
Сербія – Україна – 3:0 (25:14, 25:19, 25:16)

added through (2 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (18-08-2023 21:30 GMT+2)

19-08-2023 21:30 GMT+2 - #189340 Цитировать выделение

Жіноча збірна України з волейболу у другому матчі групового етапу чемпіонату Європи обіграла національну команду Угорщини.
«Синьо-жовті» впевнено виграли перший сет, у другій партії суперниці з Угорщини спробували нав'язати боротьбу українкам, але підопічні Івана Петкова впоралися з натиском, і також перемогли.
У третьому сеті волейболістки збірної України довели справу до впевненої перемоги.
Найрезультативнішою гравчинею у збірній України стала діагональна Анастасія Крайдуба, яка набрала 16 очок.

Жіночий чемпіонат Європи з волейболу. Група А:
Україна – Угорщина – 3:0 (25:17, 26:24, 25:17)

added through (52 Секунди) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (19-08-2023 21:31 GMT+2)

23-08-2023 21:57 GMT+2 - #189353 Цитировать выделение

В рамках групового етапу чемпіонату Європи жіноча збірна України обіграла команду Словенії (3:1).
Українська команда справедливо програла перший сет, а в другому і третьому вирівняла хід матчу і забрала ці відрізки з невеликою перевагою.
У четвертому сеті збірна Словенії була зломлена й Україна впевнено його забрала.

Чемпіонат Європи. Група А
Україна – Словенія 3:1 (19:25, 25:23, 26:24, 25:17)

Після чотирьох турів збірна України лише за додатковими показниками поступається друге місце команді Польщі. В останньому турі команди оскаржать друге місце в очному матчі.
Незважаючи на підсумкову позицію, збірна України вже вийшла до 1/8 фіналу.

added through (3 Годинник 1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (24-08-2023 00:58 GMT+2)

24-08-2023 22:55 GMT+2 - #189357 Цитировать выделение

Жіноча збірна України з волейболу провела свій заключний поєдинок в групі А на чемпіонаті Європи.
Підопічні Івана Петкова програли Польщі.
Найрезультативнішими у складі збірної України стали Олександра Міленко (16 очок) і Вікторія Даньчак (15 очок).

Чемпіонат Європи з волейболу. Жінки:
Польща – Україна 3:1 (25:17, 22:25, 25:17, 25:17)

Україна за тур до завершення групового етапу забезпечила собі вихід в плей-оф, посівши третє місце.
«Синьо-жовті» зіграють або з Чехією, або з Німеччиною.
Матч 1/8 фіналу відбудеться в неділю, 27 серпня.

added through (33 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (24-08-2023 23:29 GMT+2)

28-08-2023 23:40 GMT+2 - #189369 Цитировать выделение

29-08-2023 10:10 GMT+2 - #189370 Цитировать выделение

На жіночому чемпіонаті Європи-2023 з волейболу завершилися матчі першого раунду плей-оф.
Завершували стадію 1/8 фіналу збірні України та Чехії. Українки підходили до зустрічі невеличкими фаворитками, але розкривати захист суперниць було вкрай непросто. Чешки виграли блок-захист, завдяки чому взяли 2 перших партії. Але далі українки, залишившись за крок від поразки, почали діяти більш розкуто та зуміли раз за разом проламувати редути суперниць. «Синьо-жовті» виграли 2 поспіль сети та перевели зустріч на тай-брейк.
Заключний сет розпочався у запеклій боротьбі, але українки пробуксували у одному розташуванні – 4:4 швидко змінилися на 4:9. У якийсь момент підопічні Івана Пєткова майже наздогнали суперниць (9:11), але чешки відповіли серією з трьох набраних очок. Українки виграли 3 наступні розіграші, але Хелена Хавелкова поставила жирну крапку. Анастасія Крайдуба з 26-ма очками стала найкращою бомбардиркою матчу.

Чемпіонат Європи-2023. 1/8 фіналу
Чехія – Україна 3:2 (25:22, 25:22, 20:25, 10:25, 15:12)

added through (7 Годинник 14 Хвилини) :
На жіночому Євроволей-2023 завершилися матчі 1/8 фіналу турніру.

Сербія – Чехія, 30 серпня о 21:00

Это сообщение было отредактировано Зодчий (29-08-2023 17:25 GMT+2)

30-08-2023 22:47 GMT+2 - #189375 Цитировать выделение

30 серпня у Варні, Болгарія, збірна України дебютувала на чемпіонаті Європи-2023.
У першій зустрічі на українців очікувала зустріч з фаворитом секстету – національною командою Словенії. «Синьо-жовтим» не вдалося взяти реванш за поразку на чемпіонаті світу-2023. Як і у Любляні, українці виграли першу партію, але програли три наступні.
Найрезультативнішим гравцем матчу став український діагональний Василь Тупчій, який набрав 23 очки. Відзначимо, що з лави виходив капітан «синьо-жовтих» Олег Плотницький, у якого повідомляють про проблеми з коліном.

У першому матчі на турнірі «синьо-жовті» зіграли з командою Словенії.
Чоловіча збірна України з волейболу стартувала на чемпіонаті Європи-2023. Суперниками українців у першому матчі турніру стали словенські волейболісти, чинні віцечемпіони континенту.
Україна втретє поспіль пройшла до фінальної частини Євро з волейболу. Цьогоріч «синьо-жовті» проводять матчі групи В у болгарській Варні. Окрім українців та словенців, до неї потрапили Іспанія, Болгарія, Фінляндія та Хорватія.
До першого матчу у групі Євро-2023 збірна України підійшла з кадровими втратами. Через травми континентальну першість пропускали Дмитро Терьоменко та Максим Дрозд, яких перед стартом турніру замінив центарльний блокуючий «Барком-Кажанів» Богдан Мазенко.
Матч збірних України та Словенії став другим у групі В. Напередодні у вівторок, 30 серпня, Іспанія з рахунком 3:1 обіграла господарів майданчика – Болгарію.
Попередня зустріч України та Словенії відбулася у 2022 році на чемпіонаті світу. Тоді українці поступилися з рахунком 1:3 у чвертьфіналі турніру.
Перед матчем збірна України отрамала ще одну втрату у складі: участь у поєдинку не зміг повноцінно взяти через ушкодження капітан команди Олег Плотницький.
Матч розпочався за рівної боротьби, однак у середині сету словенці змогли здобути перевагу у п'ять очок (16:11). До завершення партії «синьо-жовті» змогли нівелювати перевагу суперника та виграли її з рахунком 25:23.
Другий сет матчу продовжився без переваги одного із суперників: лише одного разу Словенія вела з перевагою у чотири очки, а Україна мала на початку партії +3. Зрештою, словенські волейболісти зрівняли рахунок у матчі за сетами – 1:1.
У третій партії Словенія захопила ініціативу з першої подачі. Маючи мінімальну перевагу, словенці відірвалися вперед наприкінці сету і виграли його з підсумковою перевагою у п'ять очок — 25:20.
Четвертий сет розпочався за переваги віцечемпіонів Європи: словенські волейболісти забезпечили собі перевагу у п'ять очок після 15 подачі. До завершення партії Словенія збільшила відрив та виграла четвертий сет з рахунком 25:20 та 3:1 – стартовий матч на Євро-2023.
Найрезультативнішим гравцем матчу став діагональний Василь Тупчій, який приніс команді 23 очки.

Євро-2023. Група В. Перший тур
Словенія – Україна — 3:1 (23:25, 25:22, 25:20, 25:20)

added through (32 Хвилини) :
До півфіналу пройшли усі чотири команди, що грали на попередньому Євро.
На жіночому чемпіонаті Європи з волейболу визначилися усі півфінальні пари плей-оф. Сталося це за підсумками поєдинків 1/4 фіналу.
Боротьбу за півфінал чемпіонату Європи з волейболу продовжили вісім команд. Серед них могла бути й збірна України, однак на стадії 1/8 фіналу «синьо-жовті» поступилися Чехії.
Саме матч за участі Чехії закривав програму чвертьфіналу жіночого чемпіонату Європи. У ньому чеські волейболістки поступилися Сербії — віцечемпіонкам попереднього Євро у чотирьох сетах.
Жіноче Євро з волейболу. Результати чвертьфіналів
Нідерланди — Болгарія 3:0 (25:11, 25:13, 25:19)
Італія — Франція 3:0 (25:14, 29:27, 25:13)
Туреччина — Польща 3:0 (25:23, 25:22, 25:18 )
Сербія — Чехія 3:1 (24:26, 25:17, 25:11, 25:14)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (31-08-2023 11:37 GMT+2)

31-08-2023 23:44 GMT+2 - #189378 Цитировать выделение

Чоловіча збірна України з волейболу провела другий матч на чемпіонаті Європи.
Підопічні Угіса Крастіньша програла Хорватії на тай-брейку – 2:3. Для українців це друга поразка поспіль на цьому турнірі.
Відзначимо, що найрезультативнішим у складі збірної України став капітан – Олег Плотніцкій, який набрав 16 очок.

Чемпіонат Європи з волейболу
Україна – Хорватія 2:3 (25:17, 22:25, 25:20, 15:25, 13:15)

added through (7 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (31-08-2023 23:52 GMT+2)

02-09-2023 22:17 GMT+2 - #189383 Цитировать выделение

На жіночому чемпіонаті Європи з волейболу визначилися фіналістки турніру.
Відбулося це після завершення півфінальних поєдинків, які визначили й учасниць матчу за третє місце.
У півфінальній стадії Євро-2023 зіграли Сербія, Нідерланди, Італія та Туреччина. Саме ці збірні на груповому етапі континентальної першості стали командами, які здобули максимальну кількість перемог — по п'ять.
Зустріч у півфіналі чемпіонату Європи сербських та нідерландських й італійських та турецьких волейболісток стало повним повторенням матчів цієї стадії на Євро-2022. Цьогоріч у фінал не вийшла чинна чемпіонка Італія, яка поступилася Туреччині, а Сербія зіграє у вирішальному матчі Євро завдяки перемозі над Нідерландами.
Результати півфіналів жіночого Євро-2023 з волейболу
Туреччина – Італія — 3:2 (18:25, 25:23, 15:25, 25:22, 15:6)
Сербія – Нідерланди — 3:1 (25:21, 15:25, 25:22, 25:21)

added through (49 Хвилини) :

Збірна України зазнала третьої поспіль поразки в груповому раунді волейбольного Євро-2023 серед чоловіків. Команда Угіса Крастіньша за підсумками чотирьох сетів поступилася Болгарії.
«Синьо-жовті» досі набрали одне залікове очко у двох турах, програвши Словенії (1:3) та Хорватії (2:3). До матчу з Болгарією збірна підходила вже на останній сходинці в групі В.
Болгарія лише у липні врятувалася від вильоту з Ліги націй. А у світовому рейтингу чоловічих збірних програє українцям 16 позицій.
Стартовий сет минув за переваги України, що згодом вийшла одразу на чотири матчболи. Рахунок — 25:20 на користь «синьо-жовтих».
Натомість Болгарія почала відриватися від суперників на екваторі другої партії. Відставання в три очки до кінця сету збільшилося до восьми балів — 17:25.
У третьому сеті Україна була близькою, аби відіграти різницю у —7, але завершила партію серією з трьох програних очок поспіль. Вперед у матчі вперше вийшли болгари.
Четвертий, потенційно вирішальний сет від початку складався на користь Болгарії, що на старті відірвалася на шість очок — 9:3. До закінчення матчу Україні вдалося лише скоротити відставання до підсумкових двох пунктів.
1:3 — Україна програє третій поспіль матч на Євро-2023. Та ризикує вилетіти з турніру вже за підсумками четвертого туру.
Найрезультативнішим волейболістом України в третьому турі став капітан команди Олег Плотницький — 18 очок. Двозначного показника також сягнув догравальник Ілля Ковальов, який завершив 13 результативних атак.
Євро-2023. 3-й тур
Болгарія — Україна — 3:1 (20:25, 25:17, 25:20, 25:23)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (02-09-2023 23:13 GMT+2)

04-09-2023 10:55 GMT+2 - #189389 Цитировать выделение

На жіночому чемпіонаті Європи з волейболу пройшов фінал і матч за третє місце.
У фіналі Туреччина перемогла команду Сербії, а в матчі за третє місці Нідерланди виявилися сильнішими Італії.
Жіночий чемпіонат Європи з волейболу. Фінал
Сербія – Туреччина (27:25, 21:25, 25:22, 22:25, 13:15)
Жіночий чемпіонат Європи з волейболу. Матч за 3-е місце
Нідерланди – Італія 3:0 (25:23, 28:26, 25:20)

added through (9 Годинник 42 Хвилини) :

У болгарській Варні на чемпіонаті Європи з волейболу чоловіча збірна України зіграла четвертий матч групового етапу.
Після минулих трьох поразок українці нарешті перемогли. Синьо-жовті здолали Фінляндію з рахунком 3:2.
Україна – Фінляндія 3:2 (25:23, 25:17, 23:25, 24:26, 15:13)

Раніше Україна програла Словенії, Хорватії та Болгарії.

added through (1 ч. 17 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (04-09-2023 22:31 GMT+2)

05-09-2023 19:08 GMT+2 - #189392 Цитировать выделение

added through (1 ч. 16 Хвилини) :
Чоловіча збірна України з волейболу зіграла п'ятий матч на чемпіонаті Європи-2023.
Україна обіграла Іспанію в трехсетовом матчі. Ця перемога гарантувала українцям вихід в плей-офф турніру.
Відзначимо, що вчора наша команда здобула першу перемогу на континентальній першості, обігравши Фінляндію (3:2).
Чемпіонат Європи-2023 з волейболу
Іспанія – Україна 0:3 (21:25, 21:25, 19:25)

added through (56 Хвилини) :

added through (1 ч. 38 Хвилини) :
Українці посіли третє місце і зіграють проти Португалії.
Збірна України з волейболу дізналася першого суперника у плей-оф на чемпіонаті Європи. Сталося це після завершення ігор у групах B і D.
Україна у вирішальному матчі обіграла Іспанію (3:0 за сетами), піднявшись на проміжне четверте місце. Однак зберігала шанси на третю позицію — її мав визначити поєдинок Болгарія — Словенія: у разі, якби господарі групи перемогли або ж програли словенцям на тай-брейку, саме вони б ставали третіми.
Болгарія у заключному матчі групи нав'язала боротьбу Словенії. У першому сеті лідери групи В перемогли лише з рахунком 31:29, однак вже у другому закінчили партію з різницею у три очки — 25:22.
Для того, щоб фінішувати третьою, Україні потрібно було, щоб Болгарія виграла у словенців не більше сету. Гра закінчилася у три партії — Словенія обіграла болгар з рахунком 32:30 та закінчила виступи у групі з максимальним результатом.
Група В. Турнірна таблиця
Словенія — 5 перемог (5 матчів), 15 очок (співвідношення сетів — 15:1)
Хорватія — 3 перемоги (5), 8 очок (9:9)
Україна — 2 перемоги (5), 6 очок (10:11)
Болгарія — 2 перемоги (5), 6 очок (8:11)
Іспанія — 2 перемоги (5), 6 очок (6:11)
Фінляндія — 1 перемога (5), 4 очки (7:12)
Україна, посівши третє місце, отримала у суперники команду Португалії.
Дата матчу наразі залишається не відомою — або 8, або 9 вересня.
Якщо Україна пройде Португалію, то у чвертьфіналі зустрінеться проти переможця пари Словенія — Туреччина.
Для України це третій поспіль вихід у плей-оф Євро з волейболу. У 2019-му українці дійшли до чвертьфіналу, у 2021-му припинили виступи на стадії 1/8 фіналу.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (05-09-2023 22:59 GMT+2)

09-09-2023 11:51 GMT+2 - #189411 Цитировать выделение

09-09-2023 22:56 GMT+2 - #189416 Цитировать выделение

Чоловіча збірна України вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи з волейболу.
Підопічні Угіса Крастіньша в трьох сетах здолали національну команду Португалії. Ця перемога дозволила синьо-жовтим вийти в 1/4 фіналу ЧЄ-2023.
Найрезультативнішим у складі України став капітан Олег Плотніцкій, який набрав 15 очок.
Чемпіонат Європи. 1/8 фіналу
Португалія – Україна 0:3 (20:25, 19:25, 22:25)

У чвертьфіналі, 11 вересня, збірна України зіграє проти збірної Словенії, якій на груповому етапі поступилася з рахунком (1:3).

11-09-2023 23:51 GMT+2 - #189422 Цитировать выделение

У чвертьфіналі чемпіонату Європи-2023 з волейболу збірна України зустрічалася з національною командою Словенії.
У першій партії команди почали втягуватися у гру. У словенців це виходило краще – українцям не вдавалося налагодити взаємодію в атаці. Не допомогла і заміна зв’язуючого – Сергій Євстратов не допоміг покращити гру, та Юрій Синиця повернувся на майданчик. Але ніяких дивідендів це не принесло –17:25.
Друга партія була справді бойовою. Українці покращили гру в атаці. Також більше почало щастити на подачі, хоча помилки при введені м’яча у гру також нікуди не пішли. У кінцівці сету українці перевернули з 20:22 до 24:22. Але останнього кроку зробити не вдалося – словенці дістали наших і на балансі вийшли переможцями (29:31).
Поки забагато власних помилок. На що і звертав у перерві увагу Угіс Крастіньш. І у третій партії малюнок зустрічі змінився. Старт був за словенцями, але тепер вже підопічні Георге Крецу раз за разом помиляються. Заміни не допомагають словенцям врятуватися. Цей сет українці вже не віддають – 25:21.
У четвертій партії знову вийшли усі найкращі. Рівень зйому впав і раз за разом ми спостерігали за затяжними розіграшами. На екваторі вдалося наростити чималу перевагу (13:9), але втримати її не вдалося. У заключних епізодах партії досвід словенців все ж дався взнаки – 25:23 та 3:1 за сетами.
Найрезультативнішими гравцями матчу стали Василь Тупчій (21 очко) та Олег Плотницький (20 залікових пунктів. На цьому шлях команди на Євроволей-2023 завершено – з невеликим присмаком, що можна було проходити далі. Дякуємо команді за виступ!
Чемпіонат Європи-2023. Чвертьфінал:
Словенія – Україна 3:1 (25:17, 31:29, 21:25, 25:23)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (11-09-2023 23:58 GMT+2)

14-09-2023 23:40 GMT+2 - #189430 Цитировать выделение

У Римі відбувся перший півфінал чемпіонату Європи-2023 з волейболу.
Лідер світового рейтингу Польща перемогла кривдника України Словенію у чотирьох сетах. Полякам вдалося зламати словенське прокляття – на Євроволеях у 2019 та 2021 роках саме словенці відправляли Польщу у бронзовий фінал.
Чемпіонат Європи-2023. Півфінал
Польща – Словенія 3:1 (23:25, 25:21, 25:20, 25:21)

15-09-2023 12:40 GMT+2 - #189431 Цитировать выделение

У Римі завершилися півфінальні матчі чемпіонату Європи-2023 з волейболу.
У другій зустрічі національна команда Італії обіграла олімпійських чемпіонів збірну Франції. Володарі титулів Євроволей та чемпіонату світу за підтримки 11-тисячної арени не залишили французам шансів, завершивши гру «всуху».
Італія – Франція 3:0 (25:21, 25:19, 25:23)

16-09-2023 19:41 GMT+2 - #189437 Цитировать выделение

Жіноча збірна України з волейболу розпочала боротьбу в олімпійському відбірковому турнірі. У першому матчі «синьо-жовті» програли Китаю з рахунком 0:3.
Україна вперше грає в жіночій олімпійській кваліфікації з волейболу. Перед цим, у 2023 році, українки виступили на трьох турнірах: перемогли у Золотій Євролізі, посіли четверте місце в Кубку претенденток та дійшли до 1/8 фіналу на чемпіонаті Європи.
Суперницями збірної України на олімпійському кваліфікаційному турнірі стали Китай, Канада, Чехія, Домініканська Республіка, Мексика, Нідерланди та Сербія. Матчі цієї відбіркової групи проходять у Китаї.
У першому сеті китаянки зробили два великих ривки у рахунку — 6:0 та 17:11, проте в обох випадках українки зуміли скоротити відставання. Втім, у кінці сету господарки таки дотиснули суперниць — 25:21.
Другий сейт пройшов у більш рівній боротьбі. У першій половині партії Україна вела у рахунку з невеликою перевагою, але Китай вирівняв становище, а в кінці сету зробив ривок, у підсумку — 25:18.
У третій партії українки здобули перевагу у чотири очки, однак китаянки вкотре швидко скоротили відставання та краще провели другу половину сету — 25:21.
Олімпійський відбірковий турнір з волейболу серед жінок. Перший тур
Китай — Україна 3:0 (25:21, 25:18, 25:21)

Добігає кінця чемпіонат Європи з волейболу серед чоловіків 2023 року. Сьогодні проходять два матчі за нагороди турніру. У поєдинку за 3 місце зустрілися невдахи півфіналів команди Словенії та Франції.
Треба передусім зазначити, що словенцям дозволили дозаявити на заключний матч турніру досвідченого зв'язуючого Деяна Вінчича замість травмованого у попередній грі з Польщею Грегора Ропрета. І це значно підняло їхні шанси.
Перші дві партії Словенія виграла 25:22 та 25:16. Проте французи згадали, що вони є олімпійськими чемпіонами і у наступних двох сетах відновили рівновагу 25:21 та 25:18. Тож доля бронзових медалей вирішувалася на тай-брейку.
Краще п'яту партію провели словенські волейболісти і вони досягли успіху 15:11.
Чемпіонат Європи з волейболу. Чоловіки
Матч за 3 місце. Рим, Італія). 16 вересня
Франція – Словенія — 2:3 (22:25, 16:25, 25:21, 25:18, 11:15)

Додамо, що у п'яти останніх чемпіонатах Європи це вже четвертий комплект медалей для Словенії. У 2015, 2019 та 2021 роках ця збірна здобувала срібні нагороди і ось зараз вперше – бронзові.

added through (2 Годинник 16 Хвилини) :
Збірна Польщі вдруге в історії стала чемпіоном Європи з волейболу.
У фіналі Євро-2023 команда розгромила італійців — 3:0 за сетами.
На шляху до фіналу обидві збірні-фіналістки не зазнали жодної поразки: здобули по п'ять перемог у груповому раунді, а в шести матчах плей-оф на двох розіграли лише один тайбрейк (у матчі Італії проти Нідерландів — 3:2).
У фіналі італійці, чинні чемпіони континенту, претендували на свій вже восьмий титул турніру. Натомість Польща вигравала Євро лише одного разу — в 2009 році, ще п'ять разів посідавши друге місце.
Команди вдруге поспіль зустрічалися у фіналі великих міжнародних форумів. Саме поляків Італія обіграла у вирішальному матчі ЧС-2022 (3:1).
Польща контролювала перебіг стартової партії, зберігавши стабільну перевагу в 4-8 очок. А за рахунку 24:20 реалізувала перший з чотирьої своїх сетболів.
У другому сеті поляки продовжували частіше вибивати суперника прямими ударами, а також втримали перевагу за ейсами. За щільнішої боротьби Італія знову мусила відбивати чотири сетболи і пропустила другий з них — 21:25.
У вирішальній партії Польща вперше повела лише за рахунку 18:17. А згодом вийшла на два матчболи, перший з яких реалізувала після ауту від італійців.
Євро-2023. Фінал
Італія — Польща — 0:3 (20:25, 21:25, 23:25)

added through (54 Секунди) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (17-09-2023 19:40 GMT+2)

17-09-2023 19:30 GMT+2 - #189438 Цитировать выделение

Жіноча збірна України з волейболу провела другий матч в кваліфікації на Олімпійські ігри-2024.
Команда Івана Петкова з рахунком 0:3 програла чемпіонкам світу-2022 збірній Сербії.
Кваліфікація на Олімпіаду-2024. Жінки
Сербія – Україна 3:0 (25:18, 25:18, 25:16)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (17-09-2023 19:42 GMT+2)

19-09-2023 13:20 GMT+2 - #189441 Цитировать выделение

Жіноча збірна України з волейболу програла третій матч кваліфікації на Олімпійські ігри-2024.
У третьому турі українки поступилися Домініканській Республіці з рахунком 0: 3.