Форуми 2. Офф-топикОбо всемВолейбол

20-09-2023 16:03 GMT+2 - #189446 Цитировать выделение

Жіноча збірна України з волейболу зіграла четвертий матч в рамках кваліфікації на Олімпійські ігри-2024.
Підопічні Івана Петкова поступилися Нідерландам, не вигравши жодної партії.
Кваліфікація на Олімпіаду-2024. Жінки
Нідерланди – Україна – 3:0 (25:23, 25:21, 25:16)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (22-09-2023 13:55 GMT+2)

22-09-2023 13:48 GMT+2 - #189450 Цитировать выделение

У китайському Нінбо жіноча збірна України з волейболу програла п’ятий поспіль матч у кваліфікації на Олімпійські ігри-2024.
«Синьо-жовті» поступилися національній команді Канади. Збірній України вдалося виграти перший сет у відборі, але на цьому позитив завершився.
Кваліфікація на Олімпіаду-2024. Група A
Канада – Україна 3:1 (25:22, 23:25, 25:12, 25:11)

added through (3 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (22-09-2023 13:51 GMT+2)

23-09-2023 11:31 GMT+2 - #189456 Цитировать выделение

Жіноча збірна України з волейболу провела свій 6-й матч в рамках кваліфікації на Олімпійські ігри-2024.
Українки обіграли Чехію з рахунком 3:1. Це перша перемога команди Івана Петкова на цьому турнірі.
До цього українки програли всі 5 матчів в кваліфікації – Китаю (0:3), Сербії (0:3), Домініканській Республіці (0:3), Нідерландам (0:3) та Канаді (1:3).
Нашій жіночій команді ще належить зіграти матч з Мексикою.
Чехія – Україна 1:3 (25:12, 23:25, 18:25, 15:25)

23-09-2023 21:38 GMT+2 - #189457 Цитировать выделение

24-09-2023 12:52 GMT+2 - #189461 Цитировать выделение

Поєдинком із командою Мексики жіноча збірна України завершила виступ у китайському місті Нінбо у групі А олімпійського відбіркового турніру з волейболу. Підопічні Івана Петкова, як і напередодні з Чехією, знову досягли успіху з рахунком 3:1.
Вже у першій партії українки показали, хто наразі сильніший. Як кажуть у таких випадках, вони просто не помітили суперниць, вигравши 25:12.
Другий сет уже був важчим. Більше того, мексиканські волейболістки до його середини навіть частіше лідирували у рахунку, причому з різницею у три очки 11:8, 14:11. Але потім наша команда вирівняла положення 15:15, 18:18 і наприкінці діяла точніше 25:22 – на користь України.
Здавалося, що мексиканки зламані і третя партія буде останньою. Однак до честі суперниць, вони продовжували гнути свою лінію і знову вийшли вперед. Причому цього разу їх перевага по ходу сету була ще більшою 14:9, 16:10. Українським волейболісткам вдалося скоротити відставання, але не більше – 25:22 з таким самим рахунком, що й у другій партії, але наразі вже перемогла Мексика.
Все розставив на свої місця четвертий сет, хоч і він вийшов неоднозначним. Спочатку збірна України вела із невеликою перевагою 7:4, 11:7. Потім мексиканки вирівняли ситуацію, зрівняли рахунок 11:11 та навіть повели 17:13. І тут стався ключовий перелом у грі. Українська команда взяла 6 (!) очок поспіль, вийшовши вперед 19:17, після чого вже впевнено довела партію до перемоги 25:19 та у матчі 3:1.
У нашій збірній очки набирали: Світлана Дорсман (24), Юлія Димар (15), Олександра Міленко та Вікторія Даньчак (по 10), Діана Мелюшкіна та Дар'я Шаргородська (по 6), Анастасія Маєвська (2).
Відбірковий турнір до Олімпіади-2024 з волейболу. Жінки
Мексика – Україна —1:3 (12:25, 22:25, 25:22, 19:25)

Таким чином, збірна України завершила відбірковий турнір із 6 набраними очками (2 перемоги та 5 поразок). Поки що вона на 6 місці, а остаточний вигляд турнірна таблиця набуде сьогодні трохи пізніше після завершення всіх матчів у групі.

added through (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (24-09-2023 13:04 GMT+2)

25-09-2023 16:02 GMT+2 - #189464 Цитировать выделение

Пул А. Підсумкова турнірна таблиця
1.Домініканська Республіка — 6 перемог (7 матчів), 17 очок (20:9 — співвідношення сетів)
2.Сербія — 5 перемог (7 матчів), 15 (17:7)

3.Канада — 5 перемог (7), 14 (17:11)
4.Китай — 4 перемоги (7), 14 (17:10)
5.Нідерланди — 4 перемоги (7), 13 (16:11)
6.Україна — 2 перемоги (7), 6 (7:17)
7.Чехія — 2 перемоги (7), 5 (8:18 )
8.Мексика — 0 перемог (7), 0 очок (2:21)

01-10-2023 13:56 GMT+2 - #189473 Цитировать выделение

У кваліфікації на Олімпійські ігри-2024 в Парижі стартувала чоловіча збірна України.
У першому матчі українці програли Кубі з рахунком 0:3.
Кваліфікація на ОІ-2024. Чоловіки. Група А:
Куба – України 3:0 (25:16, 25:19, 25:18 )

Україна: Плотницький (набрав 5 очок), Синиця (1), Семенюк (6), Щуров (3), Ковальов (3), Тупчій (11); Бойко (л), Канаєв (л), Полуян (3), Євстратов (1), Кучер (1).
Відзначимо, що разом з Кубою і Україною в групі А грають Бразилія, Чехія, Італія, Німеччина, Іран і Катар.
а ОІ-2024 виходять дві найкращі команди з групи.

added through (2 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (01-10-2023 13:59 GMT+2)

02-10-2023 17:53 GMT+2 - #189477 Цитировать выделение

added through (2 Годинник 25 Хвилини) :
Чоловіча збірна України з волейболу у другому турі відбору на Олімпійські ігри-2024 перемогла національну команди Ірану.
Угіс Крастіньш вирішив змінити стартову сімку у порівнянні з попереднім матчем. Замість Олега Плотницького та Олександра Бойка з першої партії на майданчику з’явилися Тимофій Полуян та Дмитро Канаєв. «Синьо-жовті» одразу ж почали тиснути на суперника з подачі та вдало діяли у атаках та блоці. Діаметрально протилежний матч у порівнянні з зустріччю з Кубою, де українці програли у всіх показниках.
Іранці намагалися за рахунок замін перевернути хід партій, але Бехруз Атаі так і не зміг знайти вдале поєднання гравців. Єдиним позитивом для Ірану була гра через центральних блокуючих, але на цьому виїхати не вдалося. Жодному з іранців не вдалося подолати 10-очковий бар’єр, у той час як у «синьо-жовтих» таких гравців було три. Василь Тупчій став найрезультативнішим гравцем зустрічі з 16-а очками (4 ейсами), не відставав і Тимофій Полуян (15 залікових пунктів).
Олімпійська кваліфікація. 2-й тур
Іран – Україна 0:3 (19:25, 22:25, 17:25)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (02-10-2023 20:18 GMT+2)

04-10-2023 01:25 GMT+2 - #189480 Цитировать выделение

У Ріо-де-Жанейро чоловіча збірна України з волейболу провела третю гру у рамках кваліфікації Олімпійських ігор-2024.
Українці у трьох сетах поступилися чинним чемпіонам світу Італії.
Старт гри був за італійцями – «синьо-жовті» раз за разом стукалися у блок (4:8 ). Згодом підопічним Угіса Крастіньша вдалося трохи стабілізувати гру та навіть впритул наблизитися до суперника (10:11). Команди обмінювалися ривками і до кінцівки партії підійшли за рівного рахунку (22:22). Але, на жаль, першими нерви здали в українців – 23:25.
Наступні партії також розпочиналися за переваги віцечемпіонів Європи. У другій українці зуміли витягнути з 6:10 до 11:11, але потім розпочався бенефіс «адзурі».
На подачах Даніелє Лавії італійці пішли у відрив.
З перебоями пасував Юрій Синиця, але вихід Сергія Євстратова команді не допоміг.
Друга та треті партії завершилися з однаковим рахунком – 16:25. На шедевральний перформанс Алессандро Мікелетто (20 очок) у наших гравців відповіді не знайшлося.
Найрезультативнішим у складі «синьо-жовтих» став Тимофій Полуян, який здобув 11 залікових пунктів.
Олімпійська кваліфікація. Третій тур:
Італія – Україна 3:0 (25:23, 25:16, 25:16)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (04-10-2023 01:32 GMT+2)

05-10-2023 16:25 GMT+2 - #189484 Цитировать выделение

added through (9 Хвилини) :
У Ріо-де-Жанейро чоловіча збірна України з волейболу провела матч четвертого туру відбору на Олімпійські ігри-2024.
«Синьо-жовті» у п’яти сетах поступилися національній команді Бразилії. Насправді, зустріч могла завершитися за інакшим сценарієм. І, ймовірно, мала би. Неймовірно важка перша партія з 74-а розіграшами завершилася на користь українців. У другій партії також умови диктували «синьо-жовті». Але, після того, як з рахунку 13:10 на користь українців бразильці виграли 6 епізодів поспіль, партію врятувати вже було важко. Наступний сет українців все ж забрали, хоча також по ходу партії впускали не менш комфортну перевагу у 4 очки.
Дві наступні залишилися за господарями майданчика. Можна розповісти і про вдало Дарлана, який вийшовши у середині другої партії, став найрезультативнішим гравцем матчу (23 залікові пункти). І про центрального Флавіо, який заробив неймовірні для гравця свого амплуа 17 очок. Але, якщо казати про основний фактор, який не дозволив українцям вийти з арени переможцями, я би відзначив неймовірний брак на подачі – 4 ейси при 32 (!) помилках проти 6 подач навиліт при 18 хибах у бразильців. Дуже шкода, бо дійсно заслуговували перемогти.
Олімпійська кваліфікація:
Бразилія – Україна 3:2 (36:38, 25:20, 21:25, 25:18, 15:11)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (05-10-2023 16:35 GMT+2)

07-10-2023 13:37 GMT+2 - #189492 Цитировать выделение

Чоловіча збірна України з волейболу провела 5-й матч в рамках кваліфікації на Олімпійські ігри-2024.
Команда Угіса Крастіньша обіграла Катар з рахунком 3:1.
Таким чином, в активі України 2 перемоги і 3 поразки в групі А, в якій вона займає 5-й рядок. Для виходу на Ігри потрібно фінішувати в топ-2.
Кваліфікація на Олімпіаду-2024. Чоловіки:
Україна – Катар 3:1 (25:22, 27:29, 26:24, 25:22)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (07-10-2023 13:39 GMT+2)

08-10-2023 12:26 GMT+2 - #189494 Цитировать выделение

Чоловіча збірна України з волейболу у Ріо-де-Жанейро провела матч шостого туру відбору на Олімпійські ігри-2024.
«Синьо-жовті» у чотирьох партіях здобули перемогу над національною командою Чехії. Обидві команди вже втратили шанси на боротьбу за квоти на Ігри у Парижі-2024. Одну путівку завоювала збірна Німеччини, а на іншу претендують італійці, бразильці та кубинці. Тож українці та чехи грали за престиж, а також рейтингові очки. Відзначимо, що 5 національних команд відберуться на Олімпіаду-2024 за позиціями у рейтингу FIVB, тож зараз важливий кожен зіграний сет.
Збірна України впевнено виграла дві перші партії, але у третьому чехи нанесли удар у відповідь. Одразу згадався матч у півфіналі Золотої Євроліги-2022, де чехи сенсаційно відігралися з 0:2 та залишили «синьо-жовтих» за бортом Challenger Cup. Ймовірно, пам’ятав про це і Угіс Крастіньш, який мотивував гравців боротися за кожен наступний епізод, як би важко не було.
По ходу матчу з’явився на майданчику капітан Олег Плотницький, який підмінив Тимофія Полуяна. Помітно, що пошкодження не дає догравальнику діставатися до м’яча на звичній висоті, тож цифри у атаці не були неперевершеними. Але от подачі. Плотницький відправився подавати за рахунку 20:19 у четвертому сеті. Два ейси, блок Іллі Ковальова, мінус 2 тайм-аути Іржі Новака. Після такого морального тиску у кінцівці партії не дістаються. І найрезультативніший гравець матчу Ян Гадрава помиляється при подачі – 25:20 та 3:1 перемога України.
Кваліфікація на Олімпіаду-2024
Україна – Чехія 3:1 (25:19, 25:15, 23:25, 25:20)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (09-10-2023 15:39 GMT+2)

09-10-2023 08:55 GMT+2 - #189498 Цитировать выделение

Чоловіча збірна України з волейболу провела заключний матч в кваліфікації на Олімпійські ігри-2024.
Команда Угіса Крастіньша з рахунком 0:3 програла Німеччині.
Відзначимо, що безпосередньо з групи А, де виступає Україна, на ліцензії на Ігри завоювала німці і команда Бразилії.
Кваліфікація на Олімпіаду-2024. Чоловіки. Група А
Україна – Німеччина 0:3 (17:25, 12:25, 14:25)

Нагадаємо, збірна України втратила шанси безпосередньо кваліфікуватися на Олімпійські ігри-2024.
Наші волейболісти все ще можуть поборотися за місце на Іграх в Парижі через світовий рейтинг. Україна займає 16-е місце в ньому. Прохідна позиція потрапляння на Олімпіаду буде визначена після завершення кваліфікаційного турніру.

added through (32 Хвилини) :
Група А. Турнірна таблиця
1.Німеччина — 7 перемог (7 матчів), 21 очко (21:4 — співвідношення сетів)
2.Бразилія — 6 перемог (7), 15 очок (19:10)

3.Куба — 5 перемог (7), 14 очок (17:9)
4.Італія — 4 перемоги (7), 13 очок (16:10)
5.Україна — 3 перемоги (7), 10 очок (11:14)
6.Чехія — 2 перемоги (7), 7 очок (10:17)
7.Іран — 1 перемога (7), 4 очки (7:19)
8.Катар — 0 перемог (7), 0 очок (3:21)

added through (6 Годинник 8 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (09-10-2023 15:36 GMT+2)

17-10-2023 21:27 GMT+2 - #189523 Цитировать выделение

Жіночий волейбольний клуб «Балта» дебютував у єврокубках. Першим суперником українських гравчинь став азербайджанський «Азерраїл».
СК «Балта» у попередньому сезоні вибула у першому раунді плей-оф чемпіонату України з волейболу серед жінок. У статусі п'ятої команди турніру представниці Одещини дебютували в єврокубках в 1/32 фіналу Кубка виклику.
Формат турніру передбачає в 1/32 фіналу Кубка виклику матчі вдома та на виїзді. Однак «Балта» не може проводити домашні поєдинки в Україні через повномасштабне вторгнення Росії, суперниці погодили проведення двох поєдинків у Баку.
Матч розпочався за переваги азербайджанських волейболісток. Перше очко у стартовому сеті українки вибороли за рахунку 0:6. До завершення партії «Аззерраїл» зберіг відрив від «Балти» та виграв її з рахунком 25:18.
Другий сет розпочався у близькій боротьбі, однак азербайджанські гравчині заволоділи ініціативою за рахунку 5:5 та довели свою перевагу до семи очок наприкінці партії – 25:18.
Третю партію гравчині «Балти» також розпочали у рівній боротьбі, але за рахунку 9:9 відпустили суперниць та поступилися у сеті – знову 25:18.
Найрезультативнішою волейболісткою у складі «Балти» стала блокуюча Ксенія Ратій, яка здобула вісім очок.
Кубок виклику з волейболу (жінки). 1/32 фіналу
«Азерраїл» (Азербайджан) – «Балта» (Україна) — 3:0 (25:18, 25:18, 25:18 )

У матчі-відповіді підопічні Андрія Романовича мають здобувати перемогу з рахунком 3:0 або 3:1. Цей результат дозволить українським волейболісткам посперечатись за вихід до наступної стадії турніру в золотому сеті. Будь-який інший результат залишає одеситок поза єврокубком.
Другий поєдинок між «Балтою» та «Азерраїлом» відбудеться у середу, 18 жовтня. Початок номінально домашньої зустрічі для українок – 19:00 за київським часом.

18-10-2023 21:28 GMT+2 - #189529 Цитировать выделение

У столиці Азербайджану місті Баку у середу відбувся другий поєдинок 1/32 фіналу жіночого Кубку Виклику з волейболу. Місцевий «Азеррейл» зустрічався з українською «Балтою» з Одеської області, хоча номінально господарями майданчика були саме наші волейболістки.
Нагадаємо, що напередодні «Азеррейл» здобув перемогу з рахунком 3:0. І сьогодні азербайджанська команда виявилася сильнішою, причому знову у трьох сетах – 25:23, 25:15 та 25:19.
У команді «Балта» більше за інших очки набирали Дар'я Склярова (8 очок) та Ксенія Ратій (7 очок).
Кубок Виклику з волейболу. Жінки1/32 фіналу. 18 жовтня.Другий матч
«Балта» (Одеська область, Україна) – «Азеррейл» (Баку, Азербайджан)
0:3 (23:25, 15:25, 19:25)

Перший матч – 0:3
На цьому дебютний євросезон для підопічних Андрія Романовича завершено. А від України в європейських кубкових турнірах залишилося ще 4 представники – у жіночій Лізі чемпіонів в груповому етапі візьме участь СК «Прометей» із Дніпропетровської області, у чоловічій кваліфікації до Ліги чемпіонів зіграє ВК «Прометей» (Дніпро), а у Кубку ЄКВ виступатимуть «Епіцентр-Подоляни» (Городок, Хмельницька область) та «Житичі-Полісся» (Житомир).

added through (59 Секунди) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (18-10-2023 21:29 GMT+2)

27-10-2023 13:52 GMT+2 - #189554 Цитировать выделение

Одразу два українські представники провели у четвер свої перші матчі 1/32 фіналу волейбольного Кубку ЄКВ. І завершили зустрічі по-різному.
Дебютанти турніру волейболісти житомирського клубу «Житичі-Полісся» у польському місті Жешув приймали відому сербську команду «Войводіна», яка постійно бере участь у єврокубках і навіть свого часу виступала у Лізі чемпіонів. Проте підопічні Сергія Терейковського не знітилися і успішно провели поєдинок, вигравши на тай-брейку з рахунком 15:10.
Найкращим у складі українців були діагональний Віктор Шаповал, який набрав 27 очок.
А ось більш досвідчений у єврокубкових баталіях «Епіцентр-Подоляни» з Городка Хмельницької області, на жаль, зазнав поразки у Бельгії. Після двох сетів рахунок був нічийний 1:1, проте третю та четверту партії краще провели господарі майданчика волейболісти клубу «Декоспан». Вони зрештою здобули перемогу 3:1.
У складі українців найрезультативнішим став чеський легіонер Міхал Фінгер, який набрав 21 очко.
Кубок ЄКВ з волейболу. Чоловіки
1/32 фіналу. 26 жовтня
«Житичі-Полісся» (Житомир, Україна) – «Войводина» (Нові Сад, Сербія)-
3:2 (26:24, 22:25, 25:16, 21:25, 15:10)
«Декоспан» (Менен, Бельгія) – «Епіцентр-Подоляни» (Городок, Хмельницька область, Україна)-
3:1 (29:27, 22:25, 25:18, 25:19)

Матч-відповідь «Житичі-Полісся» зіграє 1 листопада в Сербії, а «Епіцентр-Подоляни» у польському місті Блоні 2 листопада прийматиме бельгійський клуб.

added through (54 Хвилини) :
Визначилися всі учасники групового етапу жіночої Ліги чемпіонів з волейболу.
До квартету E, де зіграють польський ЛКС, український Прометей та французьке Волеро Ле-Канне приєдналася румунська Альба Блаж. Відзначимо, що минулоріч Прометей, Волеро та Альба також грали у одній групі Ліги чемпіонів.

added through (8 Годинник 24 Хвилини) :

added through (36 Хвилини) :
У першому турі групового етапу волейбольної Ліги чемпіонів український «Прометей» обіграв на виїзді «Тіроль» з рахунком 3:1.
«Прометею» гра не давалася просто, оскільки суперник нав'язував майже рівний матч, але українці поступилися лише в другому сеті.
Ліга чемпіонів. 1-й тур.
«Тіроль» – «Прометей» 1:3 (23:25, 32:30, 23:25, 22:25)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (27-10-2023 23:49 GMT+2)

28-10-2023 21:50 GMT+2 - #189562 Цитировать выделение

В австрійському Інсбруку сьогодні чемпіон України з волейболу дніпровський «Прометей» провів свій другий матч першого раунду кваліфікації чоловічої Ліги чемпіонів. Його суперником цього разу був фінський клуб «Форд Леворанта» із міста Састамалу. Нагадаємо, що напередодні українці завдали поразки господарям майданчика команді «Хіпо Тіроль» з рахунком 3:1.
У суботу підопічним Андрія Левченка довелося зіграти п'ять партій. У перших двох сильнішими були фінські волейболісти 25:19 та 25:21. Але наша команда виявила волю до перемоги і у третій партії змогла зламати опір суперників, вигравши 29:27. Потім «Прометей» зрівняв рахунок, взявши четвертий сет 25:20 і на тай-брейку переміг 15:13.
Ліга чемпіонів з волейболу. Чоловіки.Перший кваліфікаційний раунд. Група 3
«Форд Леворанта» (Састамала, Фінляндія) – «Прометей» (Дніпро, Україна)-
2:3 (25:19, 25:21, 27:29, 20:25, 13:15)

Тепер у «Прометея» стало 5 очок за двох перемог і вони дуже близькі до того, щоб в підсумку посісти одне з двох перших місць, що дають право на вихід у другий раунд кваліфікації. Трохи згодом на майданчик вийдуть команди «Хіпо Тіроль» (Австрія) та «Драїсма-Динамо» з Нідерландів.
В заключний ігровий день у неділю 29 жовтня «Прометей» зіграє з нідерландськими волейболістами.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (29-10-2023 17:34 GMT+2)

29-10-2023 17:33 GMT+2 - #189564 Цитировать выделение

Прометей здобув третю перемогу у трьох матчах першого раунду кваліфікації волейбольної Ліги чемпіонів.
Український клуб після звитяг над Хіпо Тіролєм та Валепою розібрався з Динамо-Драйзмою. Найрезультативнішим гравцем Прометея став Олександр Гладенко, який приніс команді 14 залікових очок.
Ліга чемпіонів. Кваліфікація. Перший раунд
Прометей – Динамо-Драйзма — 3:2 (25:22, 13:25, 21:25, 25:18, 15:11)

Підсумкове становище команд у групі 3:

1.«Прометей» (3 матчі, 3 перемоги, 7 очок, співвідношення партій 9-5).
2.«Хіпо Тіроль» (3, 2, 6, 7-4).
3.«Форд Леворанта» (3, 1, 4, 5-6).
4.«Драїсма-Динамо» (3, 0, 1, 3-9).

Это сообщение было отредактировано Зодчий (29-10-2023 20:12 GMT+2)

30-10-2023 19:18 GMT+2 - #189568 Цитировать выделение

Прометей у дебютному виступі у Лізі чемпіонів подолав перший раунд кваліфікації.
У другому груповому раунді український клуб потрапив у групу з Олімпіакосом (Греція), Нефтохіміком (Болгарія) та Аркада (Румунія). У іншому квартеті зустрінуться Будва (Чорногорія), Гуагуас (Іспанія), Партизан (Сербія) та Хіпо Тіроль (Австрія). У груповий етап проб’ються переможці груп та найкраща друга команда квартетів.

01-11-2023 22:40 GMT+2 - #189577 Цитировать выделение

Сьогодні волейболісти житомирського клубу «Житичі-Полісся» провели матч-відповідь 1/32 фіналу чоловічого Кубку ЄКВ. У сербському місті Нові Сад вони зустрічалися з місцевою командою «Войводіна». Тиждень тому у першому поєдинку українці виграли з рахунком 3:2.
Перший сет господарі майданчика розпочали дуже потужно і в середині сета мали дуже відчутну перевагу 14:5. Але до честі волейболістів із Житомира, вони зуміли прийти до тями після такого невдалого старту і скоротили відставання до чотирьох очок 19:15. На жаль, врятувати партію не вдалося – 25:20 на користь сербської команди.
До середини другої партії в рахунку частіше вели гості. Але після того, як на табло з’явились цифри 11:12, волейболісти «Войводіни» знову заграли сильніше і вже незабаром не лише наздогнали суперників, а й зробили комфортний відрив 20:16. Далі серби свого не прогаяли 25:18 і за партіями вони повели 2:0.
Якщо «Житичі» програвали третій сет, то вони прощалися з Кубком ЄКВ, тому підопічні Сергій Терейковського доклали максимум зусиль, щоб змінити поєдинок на свій бік. І це їм вдалося – партію вони взяли з рахунком 25:19.
Але це була лише частина справи, треба було виграти ще один сет. На жаль, зі старту «Войводіна» пішла вперед 4:1, 8:4, 12:8. Як не намагалися гості врятувати ситуацію, нічого не вийшло – 25:18 у партії, 3:1 у матчі і за сумою двох поєдинків далі пройшли сербські волейболісти.
«Житичі-Полісся» у цій грі виступали у такому складі: Лука Бабич (набрав 2 очки), Андрій Віліманович (4), Ален Дідович (13), Микола Рудницький (3), Віктор Шаповал (22), Микола Лубан (10), Анатолій Хваста (ліберо) – стартовий На заміну виходили Андрій Оробко (2), Микола Куранов (0).