хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииОткрытый Чемпионат БеларусиХарактер приніс лише очко

18-11-2005 08:54 «Сокіл» уперше в цьому сезоні зіграв унічию на домашньому льоді Илья

Головний клуб України вболівальники не бачили у Києві три тижні, тож розрахований на 700 місць «Авангард» знову був переповнений. До речі, за позавчорашнім матчем «Сокіл» — «Гомель» спостерігали з трибун і білоруські футболісти Белькевич і Хацкевич, нинішній і колишній півзахисники «Динамо». І подивитися було на що. Поєдинок із «рисями» видався напруженим і принциповим. Хай не таким яскравим, як попереднє протистояння команд у Києві (6:5), але драматургія баталії тримала фанів у напрузі до останніх секунд.
Наставник «Сокола» Олександр Сеуканд не побоявся випустити на лід молодих Олексія Войцехівського та Кирила Катрича, котрий непогано себе проявив на Кубку виклику в Латвії; натомість Микола Сидоров, незадоволений відведеним йому ігровим часом, відправився до російського «Бєлгорода». Ворота на обох «полюсах» захищали українці — Федоров у господарів та 38-річний Бруль — у «Гомеля».
Що ж до якості гри, то відчувалося, що кияни виглядали дещо розбалансованими: «збірники» їздили до Балтії, а ті, хто залишився удома, не мали належної практики. Перший гол стався, коли наш голкіпер відбив шайбу перед собою, що з «Федею» трапляється нерідко, а на добиванні вдало зіграв 20-річний Вадим Карага. Ініціатива переважно належала киянам, але втілити її бодай в одну закинуту шайбу ніяк не вдавалося. У другому періоді Бобкін і Гніденко влучали у стійки воріт «Гомеля», не зумів пробити Бруля з «п'ятачка» Шевченко. Варто зауважити, що багато єдиноборств мінський рефері Проскуров трактував аж надто «вільно». Нарешті за півтори хвилини до завершення основного часу Сеуканд зняв голкіпера, і фінішний натиск «соколят» спричинив шалену радість глядачам на трибунах — Валентин Олецький вміло розпорядився шайбою перед воротами суперника — 1:1.
У додатковій 5-хвилинці, що грається чотири на чотири, суперники не надто ризикували, аби не віддати ще одне очко конкурентові. Найреальніший шанс відзначитися мав Віталій Литвиненко, але його кидок після фірмового виїзду з-за воріт Бруль нейтралізував.

Табло

Відкритий чемпіонат Білорусі. 24-й тур:
«Сокіл» — «Гомель» — 1:1 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0; Шайби: Карага (Пригунов), 15:23 — Олецький, 59:29), «Керамін» — «Динамо» — 2:1, «Вітебськ» — «Хімік-СКА» — 0:3, «Німан» — «Брест» — 1:4.
Лідери: «Динамо» — 50 (24), «Юність», «Керамін» — 47 (24), «Сокіл» — 45 (22), «Рига-2000» — 42 (21), «Гомель» — 40 (24), «Хімволокно» — 33 (22), «Брест» — 33 (23)...

Андрій Фоменко (Україна Молода, 18.11.2005)

Андрій Фоменко

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Комментариев нет