Хокейні публікаціїОткрытый Чемпионат БеларусиПроти «драконів» «соколи» не встояли

06-12-2005 09:59 Теоретичне лідерство «Сокола» тане у зустрічах iз реальними білоруськими «грандами» Илья

«Сокіл» продовжує втрачати очки у зустрічах із фаворитами відкритого чемпіонату Білорусі. Поступившись напередодні мінській «Юності», підопічні Олександра Сеуканда в неділю програли й «Кераміну», який після цієї перемоги потіснив киян із другої позиції.
Загалом гра проходила за переваги гостей. Відчувалося, що «дракони» свіжіші. І якщо в першому періоді «соколятам» вдалося «відскочити» (2:2, причому рахунок відкрила українська зв'язка мінчан Люткевич — Сальников), то друга 20-хвилинка розставила все на свої місця. Позиційні помилки київського захисту призвели до двох цілком логічних голів у ворота Ігоря Карпенка. Захисники господарів влаштували у своїх володіннях «прохідний двір», і результат у вигляді ще двох пропущених шайб не забарився.
Заключний період почався обнадійливо: «Сокіл», перебуваючи у чисельній меншості, виявив характер і у швидкій контратаці зумів скоротити відставання в рахунку до мінімуму. Однак далі справа не пішла — численні кидки по воротах кіпера гостей Шевцова ні до чого путнього не призвели. Більше того, замінивши Карпенка на польового гравця, кияни на останній секунді матчу пропустили ще. Вболівальники «Кераміна», які за «децибелами» підтримки на трибунах палацу «Авангард» не поступалися киянам, раділи безмежно.
Як ніколи стислою була прес-конференція наставників команд. «Сьогодні в нас виходило майже все, — зазначив керманич гостей Василь Спиридонов. — Ми були кращими як за налаштованістю на гру, так і за результативністю. Останнім часом нам ніяк не щастило. Ми забивали то одну шайбу, то дві. А тут, у протистоянні з такою сильною командою, — п'ять. Нехай хтось спробує таке повторити!»
Наставник «Сокола» Олександр Сеуканд констатував: «Ми припустилися дуже багатьох помилок. Зрозуміло, коли боротися по-справжньому лише один період, виграти в такого сильного і добре вкомплектованого суперника, як «Керамін», неможливо».
А насамкінець відзначимо, що після тривалої перерви «Сокіл», як і було обіцяно, повертається до Палацу спорту. Уже сьогодні кияни прийматимуть на головній критій арені країни лідера ВЧБ — мінське «Динамо».

ТАБЛО

Відкритий чемпіонат Білорусі. 31-й тур

«Сокіл» — «Керамін» — 3:5 (2:2, 0:2, 1:1)
Шайби:
Люткевич (Р.Сальников), 7:27 (0:1). Гніденко (Бобкін, Литвиненко), 14:49 (1:1). Михальов (Курилін), 18:01 (1:2). Бобкін (Литвиненко), 19:00 (2:2). Денискін (Ложкін), 27:41 (2:3). Шульга (Рязанцев, Денискін), 39:43 (2:4). Гніденко (Литвиненко, Ісаєнко), 41:06 (3:4). Слиш (Сальников, Короболін), 59:59 (3:5 — п.в).
Інші матчі: «Хімік-СКА» — «Рига-2000» — 2:3 ОТ, ХК «Вітебськ» — «Металургс» — 0:4, ХК «Гомель» — «Динамо» — 1:1, «Хімволокно» — ХК «Брест» — 3:1, «Юність» — «Німан» — 3:4.
Турнірне становище: «Динамо» — 61 (31), «Керамін» — 57 (31), «Сокіл» — 57 (28), «Юність» — 54 (29), «Рига-2000» — 47 (26), «Хімволокно» — 46 (29), «Гомель» — 45 (30), «Брест» — 44 (30), «Німан» — 39 (30), «Металургс» — 32 (29), «Хімік-СКА» — 21 (31), «Вітебськ» — 7 (32).

Ігор Корольов (Україна Молода, 06.12.2005)