хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиХоккей в УкраинеУряд вніс зміни до Державної цільової соціальної програми «Хокей України»

23-02-2017 13:17 dasten

8 лютого 2017 року Уряд вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2007 р. №1194 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Хокей України».


Зокрема, документом уточнено результативні показники, обсяги фінансування завдань та заходів, строки їх виконання з урахуванням фактичних обсягів фінансування та досягнутих результатів. Передбачається, що фінансування заходів, включених до Програми, здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Федерації хокею України та приватних інвесторів.
Згідно з прийнятою постановою, загальні обсяги фінансування Програми становитимуть 850,67 млн. гривень (за попередньою редакцією, прийнятою Кабміном у листопаді 2013 року, ця цифра дорівнювала 3 млрд 593 млн. грн.), у тому числі: за рахунок коштів державного бюджету — 337,72 млн. гривень (у редакції 2013 року — 2 млрд 348,9 млн. грн.), місцевих бюджетів — 260,93 млн. гривень (834,9 млн.), інших джерел — 252,02 млн. гривень (409,2 млн. грн.).
Крім цього, відкореговані деяки показники у Завданнях і заходах до програми та у Очікуваних результатах виконання вказаної програми. Зокрема, програмою вже не передбачається будівництво спортивних споруд із штучним льодом, їх загальна кількість становить 12 замість запланованих 60. Замість 8 регіональних центрів з хокею заплановано створення 2 (по одному у 2016 та 2017 роках). Згідно програми, на це у місцевих бюджетах цьогоріч має бути заплановано 12 млн. грн. Також згідно змін, зменшена запланована кількість нових та діючих ДЮСШ з хокею з 56 до 25.
Але поряд з цим, незважаючі на реалії сьогодення, деякі показники залишилися незмінними. Так за програмою у 2016 та 2017 році має бути 22 (двадцять два) хокейних клуби (у тому числі: 12 у професіональній лізі та 10 у першій)! Також програма прогнозує місце національної чоловічої збірної команди України у світовому рейтингу Міжнародної федерації хокею. Так згідно показників у 2016 році збірна України мала займати 16 місце (нагадаємо, що за підсумками сезону 2015/16 Україна знаходиться на 22-й позиції), а у 2017 має посідати 14 сходинку у рейтингу IIHF.Джерело: Урядовий портал та mournhockey.com.ua

Вот что хочу сказать по этому поводу...


деякі показники залишилися незмінними. Так за програмою у 2016 та 2017 році має бути 22 (двадцять два) хокейних клуби (у тому числі: 12 у професіональній лізі та 10 у першій)!

Має бути 22 (двадцять два) хокейних клуби (у тому числі: 12 у професіональній лізі та 10 у першій), интересно шо курнули те кто эту программу составлял!

у 2016 році збірна України мала займати 16 місце (нагадаємо, що за підсумками сезону 2015/16 Україна знаходиться на 22-й позиції), а у 2017 має посідати 14 сходинку у рейтингу IIHF

Эта программа в туалете мала місце займати, ее наверное туда и положили после того как приняли!

[size=5]Накануне поединка с «Белым Барсом» нападающий «Кривбасса» Александр Михеенок рассказал пресс-службе УХЛ о своих впечатлениях от нынешнего сезона и подготовке команды к плей-офф....[/size]

- Выдающимся получился триумф «Кривбасса» над «Донбассом». По-особому настраивались на эту игру?

- Был хороший, боевой матч, достойный плей-офф. Вышли с сумасшедшим настроем, до этого ни разу не удавалось обыграть Донбасс. Добыли первую победу. Каждый выполнил установку, сыграл правильно, пришел результат. Запомнились 2 заброшенные шайбы в меньшинстве и концовка матча.

- «Кременчук» и «Донбасс» ведут борьбу за первое место. На ваш взгляд, кто больше заслуживает победы в регулярном чемпионате?

- Думаю, что обе команды достойны первого места. И «Донбасс», и «Кременчуг» демонстрируют хороший хоккей на протяжении всего сезона. Отличные коллективы с сильными исполнителями. Кого-то одного я бы не стал выделять.

— С кем предпочтительнее было бы играть Кривбассу в плей-офф и почему?

- Выбирать соперника в плей-офф — неблагодарное дело. На кого попадем, с тем и будем сражаться. Все команды ставят перед собой максимальные цели. Это совсем другие игры, нежели регулярка. Тут любая команда может победить. Кто будет больше хотеть и лучше готов.

- На ваш взгляд, по силам ли «Кривбассу» выиграть плей-офф?

- Мы приложим максимум усилий! Шли к этому на протяжении всего сезона. Будет нелегко, но это главная цель!

О админ молодчик,потер не адекватных,меньше мусора.

джино,для тебя халтурка нарисовалась Ты у нас судя по твоим рассказам весь мир объездил языком во всех направлениях профессионально работаешь

В Україні триває підготовка до проведення чемпіонату світу з хокею 2017 року. Організаційний комітет з організації та проведення чемпіонату світу розпочинає прийом заявок від волонтерів, які мають намір працювати на чемпіонаті у якості аташе команд-учасниць (тім-хостів) змагання.Аташе команд – це категорія волонтерів, закріплених Організаційним комітетом за кожною командою. Це одна із найбільш популярних та відповідальних позицій серед волонтерів, адже аташе команд будуть перебувати у самому центрі подій разом із спортсменами, суддями та офіційними особами змагання.До числа основних обов’язків аташе команд входять допомога в прибутті / виїзді, розташування в готелі, забезпечення адміністративної та логістичної допомоги під час проведення Чемпіонату.Основні вимоги до кандидатів:- можливість працювати за ненормованим графіком протягом чемпіонату світу;- володіння англійською мовою;- комунікабельність;- відповідальність;- високий рівень мотивації та позитивний настрій.Знання однієї з мов країн-учасниць – німецької, польської, корейської чи угорської – є додатковою перевагою кандидата.Свої резюме у довільній формі (бажано разом із фото) надсилайте на електронну адресу oc2017wm1a@fhu.com.ua. В резюме обов’язково зазначте контактний номер телефону, за яким представники оргкомітету можуть з вами зв’язатися.Прийом заявок від кандидатів триватиме до 13 березня 2017 року. Після опрацювання заявок оргкомітет проведе співбесіди з кандидатами.

,Кременчуги фактически уже чемпионы ЧУ и уже мечтают о ЛЧ

Вслед за шведской «Фрелундой», выигравшей хоккейную Лигу чемпионов, определились очередные четыре участника следующего сезона – 2016/2017.

Уже точно в турнире выступят швейцарские «Берн» и «Цюрих», а также австрийские «Вена» и «Ред Булл». Сыграет в Лиге и британский «Ноттингем», выигравший Континентальный кубок IIHF.

Напомним, что всего в следующем сезоне Лиги чемпионов выступит 32 клуба.

Вакантными остаются 26 мест. Из них – 19 гарантированы лигам-основателям: Швеция (4), Финляндия (5), Чехия (4), Германия (3), Швейцария (2), Австрия (1).

Оставшиеся 7 мест, достанутся чемпионам Словакии, Норвегии, Дании, Франции, Беларуси, Великобритании и Польши.

Украинская команда по спортивному принципу в Лигу Чемпионов может попасть выиграв Континентальный Кубок, где в сезоне-2015/16 в полуфинале играл ХК «Кременчук».

,а почему это Колесников должен Кременугу Арену оформлять

Да Колесников даже Донбассу своему арену оформить не может, куда ему Кременчугу оформлять!

Не бабская команда любительниц это фигня, ты же утверждаешь что в Одессе будет нормальная команда мастеров в ЧУ!

,в Одессе в следующем сезоне появится женская хоккейная команда.

Так пусть Колесников сделает в ДС Одессы ремонтик косметический такой как в Дружбе и бабосиков на команду мастеров пусть даст, вот тогда можно в лигу Румынии пойти!

,а почему это Колесников должен Кременугу Арену оформлять?У их есть Мазур он и будет там горничною.

Скорее всего,там уже этою весной установят стекла и сделав косметический ремонт в раздевалках завезет оборудование один из украинских клубов для своей команды которая пойдет с следующего сезона в зарубежную лигу играть.

Знайка утверждает, что Колесников уже весной установит стекла и сделает косметический ремонт в одесском ДС и даст денег на команду мастеров в Одессе чтоб пойти в лигу Румынии!

Скорее всего,там уже этою весной установят стекла и сделав косметический ремонт в раздевалках завезет оборудование один из украинских клубов для своей команды которая пойдет с следующего сезона в зарубежную лигу играть.

Так пусть Колесников сделает в ДС Одессы ремонтик косметический такой как в Дружбе и бабосиков на команду мастеров пусть даст, вот тогда можно в лигу Румынии пойти!

А Брезвин вместе с ФХУ за положеные им 850,67 млн. гривень ,только ездить экспертировать смогут.

Да Брезвину с друзьями бабла меньше на распил выделили всего 850 млн, у дяди Толи нет мотивации теперь хоккей развивать!
Вот когда 3,5 млр. Бгезвину выделяли, вот тогда офигительный чемпионат был!

О чем ты пишешь,это все твои очередные бурные фантазии и желание выдать желаемое за действительность!
С нынешним положением дел в стране в целом,еще не факт,что вообще хоккей будет.Хотя бы даже в том виде как сейчас-УХЛ!Людям не до спорта и развлечений уже давным давно,а чтобы свести концы с концами,прокормить свои семьи.Сейчас еще с 1 марта очередное,грабительское подорожание на услуги ЖКХ (какое уже по счету) за год с небольшим и на все остальное.

Действующих украинцев родившихся в период от 1980 до 1994 годов еще и не хватит по 5-7 на каждую из команд-уастников МХЛУ.Тем у кого бабла хватает доведется легов приглашать.

В МХЛУ установят лимит на взрослых игроков до 5-7 человек.

На пример:

Кременчуг-г.Одесса (ВЕХЛ) и Кременчуг-2 — г.Кременчуг(МХЛУ).

В моолодежной Лиге Украины у Колесникова будут до 23 лет играть,а команда мастеров в ВЕХЛ

В каждом областном центре,в некоторых по два.И не только в областных городах.Например в Северодонецке есть тоже

А ведь немало еще таких дворцов,по всей Украине!Только все они находятся в плачевном,полуразрушенном состоянии.

Скорее всего,там уже этою весной установят стекла и сделав косметический ремонт в раздевалках завезет оборудование один из украинских клубов для своей команды которая пойдет с следующего сезона в зарубежную лигу играть.

не выдумывай ,а то эти палестинцы опять мне твои предположения припишут.
Команду там сможет создать только индивидуальный спонсор и фанат хоккея.

А Брезвин вместе с ФХУ за положеные им 850,67 млн. гривень ,только ездить экспертировать смогут.

Ты хочешь этим сказать,что этот визит Брезвина поможет в Одессе создать команду мастеров уже на следующий сезон?

[size=5]АНАТОЛІЙ БРЕЗВІН ВІДВІДАВ ІЗ РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ОДЕСУ[/size]

Президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін із робочим візитом відвідав Одесу. 22 лютого 2017 відбулася зустріч керівника Федерації із міським головою Одеси Геннадієм Леонідовичем Трухановим та головою Одеської обласної державної адміністрації Максимом Володимировичем Степановим.

Під час зустрічі було розглянуто широкий спектр питань, пов’язаних із розвитком у регіоні хокею з шайбою. Зокрема, мова йшла про створення та розвиток матеріально-технічної бази хокею, розвиток дитячо-юнацького хокею, створення хокейних клубів, які б виступали в чемпіонатах України серед чоловіків та жінок, а також на міжнародній арені.

«Для себе я зробив висновок, що Геннадій Леонідович та Максим Володимирович є патріотами свого міста, вони піклуються про Одесу та її мешканців. Керівництво області та міста чудово розуміє, що майбутнє за нашими дітьми, а одним із чинників їх здоров’я – є регулярні заняття спортом. Також спорт уберігає дітей від таких негативних явищ, як алкоголізм, наркоманія, злочинність.

Візьмемо конкретні приклади. Геннадій Леонідович Труханов дав доручення щодо створення відділення хокею в дитячо-юнацькій спортивній школі, яке з часом трансформується в окрему ДЮСШ.

Розуміючи, що одеський Палац спорту наразі не має можливості для проведення змагань з хокею серед юніорів, жінок або чоловіків, а відтак потребує проведення ремонтних робіт у роздягальнях та встановлення захисного скла на льодовому майданчику, Максим Володимирович Степанов взяв під свій контроль вирішення цієї проблеми
», – прокоментував візит до Одеси Анатолій Брезвін.

Уже существуют ЗМХЛ и ПДХЛ.Сегодня так же открылся третий сезон ДХЛДонбасса

undefined

undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined
11:30 — Константиновка мл. — Славянск мл.
11:30 — Константиновка ст. — Славянск ст.
undefinedundefined
12:15 — Дружковка мл. — Краматорск мл.
12:15 — Дружковка ст. — Краматорск ст.

а остальные обласные федерации че молчат?

в казне нет бабла. Транши законились.Трамп уже не даст.

850 млн на распил, а было 3 млрд. Теперь понятно откуда роскошь руководителей общественной организации ФХУ? Клюшки они купили у 4 продавцов... мелочью глаза замылить хотят.