хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиДетский хоккейТурнір «Київський каштан» присвячено Чемпіонату світу з хокею, який пройде в Києві. Результати. Висновки

23-04-2017 15:51 ritchie

25-28.04.2017 на льоду столичного СК АТЕК пройде турнір серед юнаків 1998 – 2001 р.н.

У змаганнях братимуть участь колективи: «Білий Барс» (Біла Церква), «Галицькі Леви» (Новояворівськ), «Дніпро» (Херсон), «Коледж» (Київ).

По закінченні турніру відбудеться нарада з регламенту ЮХЛ сезона 2017/2018. Запрошуємо директорів та тренерів хокейних шкіл, що братимуть участь у змаганнях.

Вашій увазі календар турніру: У турнірі «Київський Каштан» візьмуть участь 4 команди.

25.04.2017
«Коледж» — «Галицькі Леви» 4:6
«Дніпро» — «Білий Барс» 4:6


26.04.2017
«Дніпро» — «Коледж» 8:9
«Білий Барс» — «Галицькі Леви
» 14:2

27.04.2017
«Дніпро» — «Галицькі Леви» 3:2
«Білий Барс» — «Коледж» 17:5


28.04.2017
Гра за третє місце:
«Дніпро» : «Коледж» 6:3

Гра за перше місце:
«Білий Барс» — «Галицькі Леви» 4:6

Назва команди «Коледж», з наступного сезону не є вже дійсною. Команда міняє місце прописки та назву на «Колос» (Ковалівка).

Интервью Вадима Кир'яна «Громадському радіо»

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Велика подяка організаторам турніру,які,незважаючи на вставлені в колеса палки,несправедливу критику,та й вилитий на них бруд,провели його!!!!!!!!!Всі,хто був на турнірі, отримав массу адреналіну,позитиву,задоволення від хокею! Всі команди боролись,прагнули показати,що вони найкращі.Галицькім Левам вдалось,всупереч необдуманим прогнозам на Гнізді «знатоків хокею»,у впертій і важкій боротьбі вибороти перше місце!Іиклались на всі сто,особливо в фіналі.Знаю,зараз почнуть шукати підстави,бородатих,енхаеловців в Левах! ПРОСТО ПОСМІЄМСЯ З ВАС!!!!Хлопцям з усвх команд подяка,побажання перемог без травм,тренеру Левів респект,батькам здоров'я!
Batik2006, ХКСоколКиев, — експерты блин.
Галицькі Леви с победой. Чиканцеву респект.
До середини 2-го періоду гра була все така ж більш-менш рівна (за моментами). Але після шайби, здається, Плохотніка (рахунок став 3:3, левеня сам утік від суперників, переграв кіпера і закинув), барси мали достатньо моментів аби піти у відрив, однак забили лише раз. 4:3 після другого.
А в третьому Леви двіч закинулиі на контратаках (Герилов (?) — сам на сам; і Чіканцев-мол. при виході 3 в 2) і відійшли в захист. Так, десь щастило, десь холоднокровності та майстерності не вистачало вже самим барсам, плюс поспішали та намагалися діяти самотужки, але в підсумку Абаджян додав у порожні ворота і все.
Голкіпер турніру — Сулютін, защ — Чолач, нап — Панченко, бомбардир — Жук.
По-перше, Херсон переміг Коледж з рахунком 6:4 (секунд за 15 до кінця отримали 4-ту).
Тепер щодо фіналу: приємно здивований як результатом, так і перебігом подій в матчі. Такої тотальної ігрової переваги ББ, як у першому матчі не було і близько. Весь матч територією володіли Барси, але до серйозних загострень це призводило не так часто.
Леви свідомо (або вимушено) явно грали 2-им номером сподіваючись на контратаки (і не дарма).
Перший період завершився 2:2. Барси закидали після того, як хтось з левів помилявся при винесенні шайби з зони. А галичани закинули двічі у більшості (одну теж в контратаці, бо ББ і в меншості застосовували високий пресинг).
Львы в финале выиграли у ББ 6;4

ББ расслабил булки.... с львами так низяяяяя Кто видел игру черкните пару слов!!!
Болеем сегодня за Австрияков и корейцев чтоб кизяки в Пер.Диве остались еще на год, а через год у них закончат Даллмэн с Боченски и кизяки пропишуться в Пер,диве на постоянной основе!
Львы в финале выиграли у ББ 6;4
Коледж — Днепр(Херсон) 3-6
Б.Б.-Коледж 17-5
ХКСоколКиев,

Да не будет там соревнований, 2 раза подряд не дадут Украине провести турнир. Тем более учитывая жалобы команд, то точно не дадут. Если японцы не поднимуться я думаю они и проведут турнирчик

Ты читать умеешь речь идет о ЧМ Ю-18!

ХКСоколКиев, Да не будет там соревнований, 2 раза подряд не дадут Украине провести турнир. Тем более учитывая жалобы команд, то точно не дадут. Если японцы не поднимуться я думаю они и проведут турнирчик

в 2011 в Киеве и в 2012 и в 2013 в Донецке дали два года подряд провести в Киеве взрослый и в Донецке молодежный и взрослый и в Одессе дадут. Даже финансирование на проведение в одеского ДС предоставят.Главное что бы не разворовали как обычно.
Batik2006, ось посилання на р-хокей: Київський каштан Ю-20
Герилов, Дорош, чомусь Сівірін, а також Іванов підсилили Левів; Давиденко, Голуб і Остапюк — Дніпро; Денискін — ББ; а Рубан та декілька Беркутів (Черемнов, Артур Кручонкін та Гуменюк) — Коледж.
До речі, який там рахунок ББ-Коледж? Після 1-го було 5:1.
Щодо відсутності інтриги у фіналі, так, це правда, але проти ББ ніхто б з цих учасників не вистояв. Левам такий матч буде корисний, а от ББ...
Почему то всегда находились страны которые хотели провести чемпионат мира в Дивизионе 1 Группа Б: Хорватия, Великобритания, Литва, Нидерланды, а сейчас не найдеться. Ну и наивные же вы люди. Эстония была соперником за проведение чемпионата мира 1 Группа Б в ее стране, но выиграла Великобритания вот она и проводит его

идиот!!! речь идет о говночемпе в 1 Б. запросто могут дать украине. потому что в следующем году украина играет в 1б поверь тупица в 1б желающих провести говночем нет

Я понимаю и как раз Украине его провести не дадут, а проведет другая страна, это твое мнение что некому провести чемпионат мира в Дивизионе 1 Группа Б, а мое мнение есть кому. Кстати Украина будет играть в этом чемпионате так что ты ее не оскорбляй

Да не будет там соревнований, 2 раза подряд не дадут Украине провести турнир. Тем более учитывая жалобы команд, то точно не дадут. Если японцы не поднимуться я думаю они и проведут турнирчик

идиот!!! речь идет о говночемпе в 1 Б. запросто могут дать украине. потому что в следующем году украина играет в 1б поверь тупица в 1б желающих провести говночем нет

Про яке значне підсилення команд ти говориш? хто ким підсилився? Я так розумію, завтра матч за бронзу, буде набагато цікавіше, ніж за золото!Чому організатори турніру, не зробили відеотрансляцію ???? просто сором

Смысл в трансляции слабых матчей? Они на самом деле никого не интересуют
realdeal,

Про яке значне підсилення команд ти говориш? хто ким підсилився? Я так розумію, завтра матч за бронзу, буде набагато цікавіше, ніж за золото!

Чому організатори турніру, не зробили відеотрансляцію ???? просто сором

size=6]Одеса може прийняти чемпіонат світу (U-1[/size]Одеса і місцевий Палац Спорту можуть стати місцем проведення чемпіонату світу з хокею в дивізіоні 1В в квітні 2018 року.Відповідну заявку в міжнародну Федерацію хокею (IIHF) планує подати Федерація хокею України. При цьому для проведення турніру такого рівня потрібна реконструкція арени.Льодова Арена в Палаці Спорту в Одесі розпочала свою роботу після часткової реконструкції в листопаді 2016 року. Зараз там функціонує льодовий майданчик, встановлені нові сидіння на трибунах, які вміщають близько трьох тисяч глядачів.Проте, в разі перемоги заявки, Одесі буде потрібно провести глибоку модернізацію арени, щоб відповідати стандартам проведення міжнародних змагань, пише SPORTARENA.com.

Да не будет там соревнований, 2 раза подряд не дадут Украине провести турнир. Тем более учитывая жалобы команд, то точно не дадут. Если японцы не поднимуться я думаю они и проведут турнирчик
[size=6]Одеса може прийняти чемпіонат світу (U-1[/size]

Одеса і місцевий Палац Спорту можуть стати місцем проведення чемпіонату світу з хокею в дивізіоні 1В в квітні 2018 року.

Відповідну заявку в міжнародну Федерацію хокею (IIHF) планує подати Федерація хокею України. При цьому для проведення турніру такого рівня потрібна реконструкція арени.

Льодова Арена в Палаці Спорту в Одесі розпочала свою роботу після часткової реконструкції в листопаді 2016 року. Зараз там функціонує льодовий майданчик, встановлені нові сидіння на трибунах, які вміщають близько трьох тисяч глядачів.

Проте, в разі перемоги заявки, Одесі буде потрібно провести глибоку модернізацію арени, щоб відповідати стандартам проведення міжнародних змагань, пише SPORTARENA.com.
Да эти матчи никому не интересны, уровень низкий
Тепер щодо матчу: Леви мали беззаперечну ігрову перевагу, особливо в 1-му періоді, але втілити це все в голи поки не вистачає клепки.
Якщо коротко, то у «Дніпра» потужні защі, і вони витісняють суперників з п'ятака, а здалеку забити не вдається. Самі ж херсонці небезпеку біля воріт Левів створюють переважно в контратаках (не виключно, але переважно). 1-шу та 3-тю закинув Жук з близької відстані (не вперше бачу: прямо кинжальний у нього кидок), а 2-гу — здається, Целогородцев, обігравши трьох!!! «левів», які лише заважали один одному.
Звісно, це лише один матч, але дещо стало зрозумілим.
Нарешті побачив на власні очі принципове протистояння Левів та Херсону. Перед тим, як робити певні висновки, треба зазначити, що всі команди на турнірі отримали значне підсилення. Так що Соколи все ж були запрошені на турнір, хоч і персонально

А Беркут-2000 де?

Беркут-2000 вже розібрали на фрагменти.Виросли вже хлопці.Кого планували вже засвітили,а решту розберуть українські клуби в міжсезоння.У Беркута як у професійної команди нема майбутнього.Хіба що під якоюсь назвою АТЄК ,або ХК«Київ«чи їм подібно зможуть зберегти свій склад і заявитися в українську МХЛ коли така здійсниться.
А це що, Колесніков зампочаткував відбір команд-кандідатів для української Молодіжної хоккейної ліги? Чи відбирає молоді дарування для складу ХК«Константинівка»
Білий Барс,Дніпро,Галицькі Леви.

А Беркут-2000 де?
«Дніпро» — «Галицькі Леви» 3 — 2
Доброго дня, шановні добродії. Як проходять матчі заключного дня кругового турніру? Дякую.
на турнир были приглашены команды — сокол, беркут ,льдинка,харьков. Это для информации. Отказались все выше перечисленные.

Сокол не приглашали и даже не намекали-это так для информации!
на турнир были приглашены команды — сокол, беркут ,льдинка,харьков. Это для информации. Отказались все выше перечисленные.

Цікаво чому відмовились? Ну на Крижинці 99-2000 зрозуміло вже хрест поставили, хоча там є гравці, в яких і катання і мислення на полі непогане, але непокірні, або їх батьки непокірні. Але чому Сокіл відмовився?
«БілийБарс» — «Галицькі Леви» 14 — 2
Следующие
Загрузка...