Статус онлайн-присутствия

Кременчугский район
10-06-2021 20:17 GMT+2 - #186511 Цитировать выделение

Япония — Украина — 8:0

Підопічні Наталії Зінченко провели гостьовий товариський матч, в якому пропустили вісім м’ячів від японок.

Зустріч проходила в рамках святкування 100-річчя Японської асоціації футболу та з метою підготовки команд до офіційних матчів. Протистояння між збірними Японії та України стало першим в історії цих команд. Гра відбулася в місті Хіросіма на арені Edion Stadium Hiroshima.

Нагадаємо, що національна команда Японії (чемпіонки світу з футболу 2011, фіналістки Кубку Світу 2015) — учасник та господар Олімпійських ігор, які в липні цього року стартують у Токіо. Відповідно до жеребкування ця збірна потрапила до групи Е й зіграє зі збірними Великої Британії, Канади та Чилі.

Підготовку до XXXII літніх Олімпійських ігор японки розпочали 11 травня, а вже в червні до гравців із національного чемпіонату приєдналися футболістки, що виступають за кордоном. У рейтингу жіночих збірних ФІФА японки посідають 11-е місце, тоді як українки — 31-е.

На жаль, практично весь матч суперниці синьо-жовтих домінували та забили по чотири м’ячі в кожному з таймів. Хоча, вже на третій хвилині рахунок мали відкривати саме українки, але Ольга Овдійчук обігравши голкіпера не зуміла завдати удару в пусті ворота. А вже на п’ятій хвилині після помилки в обороні наші дівчата дозволили японкам відкрити рахунок. Ближче до перерви господарки забили ще тричі.
У другому таймі ситуація не змінилася. Японки продовжували тиснути за рахунок флангових передач, завдавали потужних ударів. Технічна підготовка збірної Японії була на вищому рівні, особливо гра в одне два дотики, зі швидким переміщенням та прийняттям рішення для подальшого продовження атаки. У підсумку опонентки зупинилися на позначці у вісім забитих м’ячів.
Товариський матч жіночих збірних
Японія — Україна — 8:0 (4:0)

10 червня 2021 – Хіросіма (Японія) – стадіон Едіон
Голи: Шіокоші (5, 41), Івабучі (30, 5, Такарада (3, Сугіта (80), Танака (89, з пенальті), Момікі (90).

Японія: Ямашіта, Сімізу, Кумагаї, Такарада (Доко, 83), Кітамура, Шіокоші (Момікі, 60), Накаджіма, Міура (Хаяші, 67), Хасегава (Сугіта, 67), Івабучі (Ендо, 76), Сугасава (Танака, 60).

Україна: Саніна (Бондарчук, 82), Філенко, Подольська (Корсун, 46), Шматко, Басанська, Куніна (Христюк, 76), Петрик (Кочнєва, 34), Овдійчук, Калініна, Малахова (Г. Вороніна, 46), Козлова (Андрухів, 60).

Это сообщение было отредактировано афигеть (10-06-2021 23:02 GMT+2)

Suomi-Suomi

хельсинки
10-06-2021 20:47 GMT+2 - #186512 Цитировать выделение

та иди ты нахуй со своим женским футболм)))футбол вообще смотреть не возможно а то еще и женский.

Украина должна быть в первой 10ке в рейтинге мирового банка по легкости ведения бизнеса!

4         Буковинська Надія        15        1        0        14        3

Это сообщение было отредактировано афигеть (10-06-2021 22:46 GMT+2)

афигеть

02-07-2021 17:37 GMT+2 - #186568 Цитировать выделение

Жіноча Ліга чемпіонів-2021/2022. Шлях чемпіонів

Перший раунд. Група 10

Півфінали

«Житлобуд-1» (Україна) — «НСА Софія» (Болгарія)

Швеция — Канада — 1:1, После серии пенальти 2:3

Это сообщение было отредактировано афигеть (07-08-2021 17:13 GMT+2)

2021/22. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА (1 ЕТАП) – 2 тур
06.08.2021. 17.30 – Олімпієць (Люботин) – 300 глядачів.
ЖИТЛОБУД-1 (Харків) – ЖИТЛОБУД-2 (Харків) – 1:2 (1:1)
ГОЛИ: 0:1 Андрухів В. (15), 1:1 Овдійчук О. (25), 1:2 Кравчук Р. (85).
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Бойченко О. (24), Басанська О. (5 – Китаєва Т. (19), Панцулая Н. (4, Котяш І. (74).
ВИЛУЧЕННЯ: Шульга В. (05) – немає.

афигеть

12-08-2021 14:56 GMT+2 - #186676 Цитировать выделение

У сезоні 2021/22 розіграш жіночої Ліги чемпіонів УЄФА буде проводитися за новим форматом. Перше жеребкування відбулося 2 липня.

Перший етап – один з двох раундів перед груповою стадією (16 команд). У цих двох раундах передбачені два шляхи: Шлях чемпіонів і Шлях представників ліг.

Перший раунд в обох шляхах складається з двох стадій, які клуби відіграють в форматі півфіналів (18 серпня) і фіналів / матчів за третє місце (21 серпня). Переможці кожного з фіналів (11 в Шляху чемпіонів, чотири – в Шляху представників ліг) проб’ються до другого раунду.

UEFA Women's Champions League, жіночий футбол, Ліга Чемпіонів УЄФА, женская Лига Чемпионов, єврокубки серед жінок, УАФ

На цій стадії зіграють 43 команди: чемпіони асоціацій з рейтингами від восьмого і нижче.
Учасники були розбиті на 11 міні-турнірів: десять турнірів пройдуть за участю чотирьох команд і ще один – за участю трьох.

Україну в єврокубку представлятиме харківський «Житлобуд-1». Наша команда потрапила до першого кошика під час жеребкування першого раунду Шляху чемпіонів жіночої Ліги чемпіонів.

За результатами жеребкування в півфіналі групи 10 «Житлобуд-1» зустрінеться з болгарською «НСА Софією», після чого зіграє у фіналі/матчі за третє місце з переможцем дуелі між словенським «Помур’єм» та латвійською РФШ.

Група 10. Господарем міні-турнірну визначено ФК “Помур’є” (Словенія).

18 серпня – Півфінали
11:00 – «Житлобуд-1» (Україна) — «НСА Софія» (Болгарія) – стадіон “Баковці”
17:00 – «Помур’є» (Словенія) — РФШ (Латвія) – стадіон “Горня Радгона”

Також, відомі коли відбудуться фінальні матчі міні-турніру

21 серпня
11:00 – Матч за 3 місце (стадіон “Баковці”)

Добавлено (3 мин.) :
08 серпня у Чернігові відбувся ще один контрольний поєдинок між командами “Юність” Чернігів та “Динамо-ОКІП” Київ. Зустріч закінчилася з рахунком 3-1 на користь команди з Києва.

Добавлено (7 мин.) :
Один з лідерів італійської Серії А підсилився захисницею національної жіночої збірної України. Дар’я Кравець новий сезон розпочне у складі ФК «Фіорентина» (ACF Fiorentina).
Контракт розрахований на один рік. Виступатиме Дар’я під ігровим номером 27.
Жіноча команда в структурі професіонального клубу “Фіорентина” створена у 2015 році і за цей період футболістки клубу вже встигли здобули звання чемпіона Італії, двічі вигравали Кубок Італії та одного разу Суперкубок країни.
Наразі новий клуб українки завершує підготовку до старту у чемпіонаті. 12 серпня на команду очікує контрольний поєдинок з чоловічою командою “Перуджа” Ю-19. А свій перший офіційний матч сезону “Фіорентина” зіграє “Сассуоло”. Матч відбудеться 29 серпня.
Для довідки:
Дар’я Кравець (захисник) – 27 років.
Кар’єра: виступала за чернігівські клуби “Спартак” та “Легенду-ШВСМ”, “Нафтохімік” з Калушу, харківський “Житлобуд-2”, російські клуби “Мордовочка” та “Зоркий”, а також за казахський “БІІК-Казигурт”, ізраїльський “Кір’ят-Гат” та французький “Реймс” (останній клуб).

Добавлено (7 ч. 40 мин.) :
Надія КУНІНА новий футбольний сезон розпочне у шведському клубі “Лінчепінг”. Як зазначають на офіційному сайті клубу трансфер розрахований на 3,5 років. Виступатиме Надія під ігровим номером 11.

ФК “Лінчепінг” вже знайомий українським вболівальникам, адже саме шведський клуб здобув подвійну перемогу у харківського “Житлобуд-1” на стадії 1/16 фіналу Ліги Чемпіонів сезону 2018/2019 років.

– LFC дуже хороша команда, чудово грають як в атаці, так і в обороні. У мене вже була можливість зустрітися з LFC у Лізі чемпіонів. Це був хороший досвід, і тепер я знаю, до чого прагнути. Я впевнена, що зможу розвиватися тут, досягти своїх цілей і грати на найвищому рівні, – поділилися своїми враженнями Надія Куніна.

– Незважаючи на те, що їй всього 21 рік, вона вже має досвід міжнародних матчів зі збірною та клубною командою в Лізі чемпіонів. З Надією ми отримуємо універсального гравця, який може грати на всіх атакувальних позиціях, що важливо в тому, як ми хочемо грати. Її техніка, володіння з м’ячем та сприйняття гри допоможе нам у побудові структури гри команди, – каже Андрі Єглертц, головний тренер ФК “Лінчепінг”.

– Я ставлю найвищі цілі і хочу допомогти LFC виграти титули. В мене була мрія, а саме – грати у престижному клубі однієї з найкращих ліг Європи. Тож велика подяка клубу, керівникам та майбутнім партнерам за довіру, – підсумовула Надія Куніна.

Надія Куніна (півзахисник) – 21 рік.
Кар’єра: виступала за чернігівські клуби “Спартак” та “Легенду-ШВСМ”, а також за харківський “Житлобуд-1” (останній клуб).

Добавлено (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано афигеть (13-08-2021 18:43 GMT+2)

афигеть

14-08-2021 23:25 GMT+2 - #186682 Цитировать выделение

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2021/2022 – ПЕРША ЛІГА. 1 тур
14 серпня 2021 – 11:00 – Інгулець
«Багіра» (Кропивницький) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:5 (0:4)
Голи: 0:1 Старухіна (6), 0:2 Янчук (16, пен.), 0:3 Молодюк (30), 0:4 Молодюк (40), 0:5 Манзюк (90+3)

афигеть

16-08-2021 18:30 GMT+2 - #186686 Цитировать выделение

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2021/2022 – ПЕРША ЛІГА. 1 тур15 серпня 2021
ДИНАМО (КИЇВ) – ПРИКАРПАТТЯ-ДЮСШ №3 (ІВАНО-ФРАНКІВСЬК) — 4:1
Голи : МИРОНЕНКО Вікторія 31',ГРІГА Богдана 34',МИРОНЧУК Ганна 54',ГРІГА Богдана 62' — КАРАБІНОВИЧ Романія 70'
У неділю, 15-го серпня, відбувся матч 1-го туру першої ліги серед жіночих команд, у якому дівчата київського «Динамо» вдома приймали «Прикарпаття-ДЮСШ №3».
Поєдинок виявився цікавим та результативним та завершився впевненою перемогою «біло-синіх» з рахунком 4:1. Два м’ячі наша команда забила у першому таймі і ще два – після перерви. Пропустили динамівки у середині другого тайму.
Спочатку гра була рівною, на полі точилася рівна боротьба, але з кожною хвилиною підопічні Володимира Пятенка збільшували тиск на ворота суперниць. Згодом наша команда і взагалі перехопила ініціативу та грала першим номером. Зазначимо, що на початку другого тайму гості залишилися у меншості після того, як Маснюк випадково зіграла рукою при спробі вибити м’яч.
Загалом, обидві команди показали змістовний та цікавий футбол з великою кількістю боротьби. Гравці «Прикарпаття» часто фолили, сподіваючись відігратися, не нехтували прикарпатці підкатами та грубощами на полі. Але незважаючи на це, «біло-сині» довели гру до логічного завершення та святкували перемогу.

Это сообщение было отредактировано афигеть (18-08-2021 13:57 GMT+2)

афигеть

17-08-2021 15:49 GMT+2 - #186688 Цитировать выделение

афигеть

18-08-2021 13:53 GMT+2 - #186691 Цитировать выделение

Жіноча Ліга чемпіонів з футболу. Перший кваліфікаційний раунд. Група 10. Півфінал
18.08.2021 – Стадіон: ШРЦ «Баковци» (Словенія)
Житлобуд-1 (Україна) – НСА Софія (Болгарія) – 5:1 (1:1)
Голи: Шевчук (11), Шматко (52), Овдійчук (62), Бойченко (84), Кочнєва (87) – Александрова (29)
Попередження: Алексанян (57) – Коатес (1

«Житлобуд-1»: Гамзе Яман – Алексанян, Анаст.Вороніна (Петрик, 7, Шматко, Басанська, Хаванська, Шевчук (Ганна Вороніна, 82), Садікоглу (Кочнєва, 71), Апанащенко, Бойченко, Овдійчук.

НСА «Софія»: Шаханська – Коатес, І.Дімітрова, Я.Іванова, Йорданова (Янєва, 80), Костова (Кефалова, 89), ІНайдьонова, Д.Іванова, Пенкова (Павлова, 89), Желєва (Парапунова, 74), Александрова (Нєдєва, 89).

Арбітр: Луїз Томпсон (Північна Ірландія)

Добавлено (8 ч. 46 мин.) :
Міжнародна федерація футбольних асоціацій оприлюднила оновлений рейтинг національних жіночих збірних, в якому українська команда посідає 31-у позицію. Серед представників УЄФА Україна перебуває на 20-му місці.

Синьо-жовті залишилися на тій же позиції, на якій були в попередньому рейтингу. За час, що минув після його публікації, українки провели один матч — в Хіросімі зі збірною Японії, яка, до речі після перемог над українками та збірною Мексики піднялася в реєстрі на 10-е місце.

До першої трійки ввійшли США, Німеччина та Франція. Суперники збірної України у відборі ЧС-2023 посідають у рейтингу такі місця: Іспанія — 12-е, Шотландія — 23-є, Угорщина — 44-е та Фарерські острови — 94-е.

Это сообщение было отредактировано афигеть (20-08-2021 00:31 GMT+2)

афигеть

21-08-2021 13:49 GMT+2 - #186703 Цитировать выделение

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2021/2022 – ПЕРША ЛІГА. 2 тур
20 серпня 2021 – 11:00 – Авангард (Зміїв)
«Перша Столиця» (Харків) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:11 (0:7)
Голи: 0:1 Кожухар (2), 0:2 Кревська (14), 0:3 Мохнач (16), 0:4 Молодюк (21), 0:5 Мохнач (23), 0:6 Вегерич (43), 0:7 Головач (44), 0:8 Кревська (76), 0:9 Кревська (79), 0:10 Кожухар (81), 0:11 Манзюк (86)

Жіноча Ліга чемпіонів з футболу. Перший кваліфікаційний раунд. Група 10. Фінал21.08.2021 –Стадіон: ШРЦ «Баковци» (Словенія)
Житлобуд-1 (Україна) – Помурье (Словенія)– 4:1 (2:1)

Это сообщение было отредактировано афигеть (21-08-2021 22:36 GMT+2)

афигеть

23-08-2021 13:42 GMT+2 - #186716 Цитировать выделение

Чемпіонат України серед жінок. Перша ліга. 2-й тур
22 серпня 2021 – с. Берестівець – стадіон Максимус
«Ятрань» (Берестівець) – «Динамо» (Київ) – 1:3 (1:1)
Голи: Плечень (23) – Мирончук (1, Гріга (50), Дудка (67).

Перша ліга 21-22. «Ятрань» — «Динамо» — 1-3. Друга перемога на старті сезону

Это сообщение было отредактировано афигеть (28-11-2021 22:57 GMT+2)

афигеть

24-08-2021 12:50 GMT+2 - #186718 Цитировать выделение

Харківський «Житлобуд-1» дізнався суперників за підсумками жеребкування другого раунду жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА 2021/2022.

Apollon LFC (CYP) vs WFC Kharkiv (UKR)
Servette FC Chênois (SUI) vs Glasgow City (SCO)
Vålerenga (NOR) vs Häcken (SWE)
Шлях ліг
Levante (ESP) vs Lyon (FRA)
Arsenal (ENG) vs Slavia Praha (CZE)
Real Madrid (ESP) vs Manchester City (ENG)
Wolfsburg (GER) vs Bordeaux (FRA)
Rosengård (SWE) vs Hoffenheim (GER)
За результатами жеребкування харківський «Житлобуд-1» зустрінеться з кіпрською командою «Аполлон». Перший поєдинок відбудеться на полі наших суперниць (31 серпня/1 вересня 2021 року), а вже за тиждень матч-відповідь пройде в Україні (8/9 вересня 2021 року).

Голи:
11'Ovdiychuk O 0:1, 29'Freda K 1:1, 88' Boychenko 1:2.

Это сообщение было отредактировано афигеть (31-08-2021 20:10 GMT+2)