10-11-2021 11:26 GMT+2 - #187314 Цитировать выделение

Жіноча Ліга чемпіонів-2021/2022. Група В. 3 тур
«Житлобуд-1» (Україна) — «Брейдаблік» (Ісландія) — 0:0

«Житлобуд-1»: Яман, Алексанян, Шматко, Басанська, Бойченко, Петрик, Апанащенко (к), Кочнєва (Спасоєвич, 86), Шевчук (Г. Вороніна, 86), Овдійчук, Садикоглу.

«Брейдаблік»: Іварсдоттір, А. Арнадоттір (к), К. Арнадоттір, Лілліардоттір, Халльдоурсдоттір, Цимер (Кріст’янсдоттір, 90+1), Магнусдоттір, Томасдоттір, Сігюргейрсдоттір (Сореє, 46), Антонсдоттір (Георгсдоттір, 84), Альбертсдоттір.

Арбітр: Р. Хуссейн (Німеччина).

Попереджені: Басанська (73), Шматко (79) — А. Арнадоттір (35), Цимер (60), Альбертсдоттір (63).

Харківський «Житлобуд-1» у рамках групового турніру жіночої Ліги чемпіонів зустрічався з ісландським «Брейдабліком».

Обидві команди мали у своєму пасиві по дві поразки, поступившись фаворитам групи В мадридському «Реалу» та ПСЖ.
У першому таймі харків’янки мали територіальну перевагу, активно намагаючись забити свій перший гол у груповому турнірі. Вже на початку поєдинку була близька до успіху Овдійчук, яка замкнула простріл Алексанян і пробила поруч зі штангою. Могла відзначитись взяттям воріт і Садикоглу, яка била головою з хорошої позиції. Ісландки більшу частину тайму оборонялися, намагаючись упоратися з активним пресингом харків’янок.
На початку другої половини зустрічі команди обмінялися небезпечними моментами. Спочатку голкіпер «Житлобуду-1» Яман зіграла надійно після удару Антонсдоттір, а потім Бойченко не зуміла замкнути простріл Овдійчук. Харків’янки продовжували володіти перевагою, і чудовий шанс не використала Шматко, яка після скидки Бойченко пробила невдало. Наприкінці зустрічі суперниці діяли на зустрічних курсах, але цифри на табло не змінилися.
«Житлобуд-1» залишився на третьому місці турнірної таблиці групи В. 18-го листопада харків’янки знову зустрінуться з «Брейдабліком», вже в Ісландії.

джино

10-11-2021 12:30 GMT+2 - #187316 Цитировать выделение

Зодчий мы за тебя боремся не сдавайся

Граждане РФ, которые плохо вели себя в этой жизни, после смерти опять попадут в РФ.

10-11-2021 17:30 GMT+2 - #187317 Цитировать выделение

15-11-2021 21:22 GMT+2 - #187369 Цитировать выделение

18-11-2021 15:08 GMT+2 - #187387 Цитировать выделение

LIVE (18.11 – 19:45). 4 ТУР ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ УЄФА: «БРЕЙДАБЛІК» (ІСЛАНДІЯ) – «ЖИТЛОБУД-1» (УКРАЇНА)

Добавлено (8 ч. 43 мин.) :
В 4-м туре женской Лиги чемпионов «Жилстрой-1» выиграл у исландского «Брейдаблика».
Победа сохранила «Жилстрою-1» шансы на выход из группы, где очки им удалось завоевать лишь в противостояниях с «Брейдабликом».

4. «Брейдаблик» – 1 (4)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (18-11-2021 23:52 GMT+2)

19-11-2021 17:38 GMT+2 - #187390 Цитировать выделение

У четвертому турі групового етапу жіночої Ліги чемпіонів-2021/2022 харківський «Житлобуд-1» на виїзді переграв ісландський «Брейдаблік».
Чемпіон України потрапив до числа 16-ти команд, які пробилися в прем’єрний груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА серед жіночих команд. У попередніх турах харків’янки поступилися «Реалу» (0:1) та «ПСЖ» (0:5) і зіграли внічию з «Брейдабліком» (0:0).
У виїзному поєдинку знову-таки з «Брейдабліком» українки записали до свого активу перші забиті м’ячі та першу перемогу.
На 42-й хвилині матчу Юлія Шевчук замкнула чудову передачу Ольги Овдійчук на дальню стійку, а на 74-й хвилині вже сама Овдійчук відзначилася просто неймовірним голом. Метрів із 30-ти вона закинула м’яч за комір воротарю ісландської команди й подвоїла перевагу гостей.
У результаті 2:0 — перемога «Житлобуду-1», яка залишає харків’янкам надію на вихід до наступного етапу змагань.

Жіноча Ліга чемпіонів-2021/2022. Група В. 4 тур
«Брейдаблік» (Ісландія) — «Житлобуд-1» (Україна) — 0:2 (0:1)

Голи: Шевчук (42), Овдійчук (74).

«Брейдаблік»: Іварсдоттір, А. Арнадоттір (к), К. Арнадоттір, Лілліардоттір, Халльдоурсдоттір, Цимер, Магнусдоттір, Томасдоттір (Кріст’янсдоттір, 80), Сореє (Сігюргейрсдоттір, 80), Антонсдоттір, Альбертсдоттір.

«Житлобуд-1»: Яман, Алексанян (Купяк, 84), Шматко, Басанська, А. Вороніна, Бойченко (Г. Вороніна, 80), Петрик (Кочнєва, 65), Апанащенко (к), Шевчук, Садикоглу, Овдійчук.

Попереджені: Бойченко (36), Шматко (55).

Добавлено (2 мин.) :
1. «ПСЖ» – 12 очков (4 матча)
2. «Реал» – 6 (4)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (19-11-2021 17:44 GMT+2)

27-11-2021 17:46 GMT+2 - #187430 Цитировать выделение

Жіноча збірна України втратила перемогу над командою Шотландії у матчі кваліфікації чемпіонату світу 2023 року, зігравши на «Хемпден Парк» у Глазго внічию — 1:1.
Луїс Кортес, для якого цей матч став дебютним в якості наставника жіночої збірної України, здивував складом та установкою на гру. Місце у воротах замість досвідченої Ірини Саніної зайняла молода Дарина Бондарчук, Анну Петрик, яка традиційно грала на флангах у захисті, відрядили в центр півзахисту, а українська команда вийшла на матч із гібридною тактикою у п’ять півзахисників, які у разі потреби як допомагали в атаці Роксолані Кравчук, так і страхували трійку задньої лінії.
Матч розпочався без розвідки. Атаки шотландської збірної, яка вважалася фаворитом цього матчу, комбінувалися з контратаками української команди. Ігрові гойдалки перших 20-ти хвилин зустрічі ознаменувалися гострими моментами Катберт та Харрісон, гості ж відповіли перспективними шансами Овдійчук та Андрухів.
Українки сміливо почувалися в комбінаційній грі, яку з перших днів тренувань намагається прищепити команді тренерський штаб Луїса Кортеса, а пошук можливостей в атаці завершився голом уже на 23-й хвилині. Петрик розрізним пасом по центру вивела Кравчук на побачення із воротарем, і Роксолана відправила м’яча точно в дальній нижній кут.
Пропустивши у власні ворота, збірна Шотландії перехопила ініціативу у грі. Однак найкраща гольова можливість, яку господарки створили в перші 45 хвилин, сталася після помилки захисту синьо-жовтих. Шматко невдало обробила м’яча після пасу Басанської, але Харрісон не зуміла переграти Бондарчук.
Більшість ігрового часу другого тайму збірна Шотландії домінувала на полі. Підопічним Кортеса було складно долати високий пресинг суперниць на власній половині поля, які відразу ж користувалися втратами м’яча. Ось тільки британкам ніяк не вдавалося подолати щільний захист українок, а у випадках, коли це все-таки відбувалося, відмінну пильність на лінії демонструвала Бондарчук.
На 84-й хвилині збірна України могла закривати матч, провівши разючу контратаку. Шевчук на лівому фланзі звільнилася від опонентки й прострілила в центр, а Александер у стрибку накрила м’яча після близького удару Хімич.
Збірна України була дуже близькою, щоб здобути перемогу у прем’єрній грі нового тренерського штабу. Але кінцівка поєдинку виявилася драматичною для українок. Синьо-жовті пропустили на передостанній хвилині компенсованого арбітром часу. Харрісон влучним ударом головою врятувала британок від поразки, а жіночі збірні Шотландії та України у своїй першій відбірній зустрічі ЧС-2023 поділили очки.

ЧС-2023 серед жіночих команд.Відбірний турнір.
26 листопада. Глазго. Стадіон «Хемпден Парк».

Шотландія — Україна — 1:1 (0:1)

Голи: Харрісон (90+3) — Кравчук (22).

Шотландія: Александер, Артур, Бітті (Ховард, 46), Корсі (к), Бойл, Вейр, Грехем (Росс, 69), Катберт, Еванс, Харрісон, Грімшоу (Клелланд, 7.
Тренер: Педро Мартінес Лоса.

Україна: Бондарчук, Басанська, Корсун, Шматко, Хімич, Калініна (Китаєва, 69), Апанащенко (к), Петрик, Андрухів (Шевчук, 56), Овдійчук (Куніна, 69), Кравчук (Малахова, 90).
Тренер: Луїс Кортес

Арбітр: Сабіна Болич (Хорватія).
Попередження: Петрик (90+3).

28-11-2021 12:15 GMT+2 - #187435 Цитировать выделение

29-11-2021 23:33 GMT+2 - #187445 Цитировать выделение

30-11-2021 21:52 GMT+2 - #187457 Цитировать выделение

Женская сборная Украины проиграла Венгрии в матче отбора на ЧМ-2023.

К 30-й минуте украинки уступали уже в три мяча. Дубль оформила Зеллер. Во втором тайме «сине-желтым» удалось отыграть два мяча, но почти сразу же украинки пропустил четвертый и потерпели поражение.

К слову, это была дебютная игра для главного тренера Украины Лукаса Кортеса.

Венгрия – Украина 4:2

Голы: Ваго, 4, Зеллер, 11, 30, Немет, 87 – Апанащенко, 71,Химич 82

В группе Венгрия обошла Украину и вышла на третье место с 6-ю очками. У украинок осталось четыре.

Лидирует в группе Испания с 12 очкам. Второй идет Шотландия у которой 10 очков. У Фарерских острова – 0 очков. Из группы выйдут две лучшие команды.

01-12-2021 16:08 GMT+2 - #187464 Цитировать выделение

08-12-2021 23:06 GMT+2 - #187505 Цитировать выделение

8-го грудня, відбувся поєдинок 5-го туру групового етапу жіночої Ліги чемпіонів УЄФА у рамках групи B, у якому зустрілися харківський «Житлобуд-1» та французький «ПСЖ». Матч, який пройшов у Харкові на полі стадіону «Металіст», завершився розгромною перемогою французького клубу з рахунком 6:0.

Вже у першому таймі український колектив пропустив цілих п’ять голів. На 15-й хвилині рахунок у матчі відкрила канадська нападниця Вітема. Через 6 хвилин канадка записала у свій актив і асист, коли вивела на порожні ворота харківського клубу Бахманн. Під завісу першого тайму «Житлобуд-1» пропустив ще три м’ячі без відповіді: знову відзначилася Бахманн, оформивши таким чином дубль, і по голу записали на свій рахунок Балтімор і Фазер. Гол останньої взагалі вийшов «цукеркою», пробила майже з центру поля і влучила точно у дев’ятку воріт Яман.

Не минуло й 10 хвилин у другому таймі, як «ПСЖ» забив шостий м’яч: після навісної передачі в карний майданчик точним ударом головою відзначилася центральна захисниця Ілестедт. За 10 хв до завершення основного часу французький клуб залишився в меншості, другу жовту отримала Каскаріно, яка вийшла на заміну. Після вилучення «Житлобуд-1» таки створив кілька моментів біля воріт Фолль, але забити хоча б гол престижу українському клубу так і не вдалося.

Після цього матчу у команди Валентини Котик залишаються певні шанси на вихід у плей-офф. Для цього потрібно, щоб «Реал» втратив очки у матчі з «Брейдбаліком», тоді доля другого місця залежатиме від очної зустрічі «Житлобуду-1» з іспанською командою в заключному 6-му турі групового етапу.

Жіноча Ліга чемпіонів-2021/2022. Група В. 5 тур – Стадіон: «Металіст» (Харків)
«Житлобуд-1» (Україна) — «ПСЖ» (Франція) — 0:6 (0:5)

Голи: Вітема (15), Бахманн (21, 40), Балтімор (37), Фазер (44), Ілестедт (54).

«Житлобуд-1»: Яман, Алексанян (Купяк, 79), Апанащенко (к), Л. Вороніна, Шматко, Басанська, Шевчук, Садикоглу (Спасоєвич, 47), Петрик, А. Вороніна, Овдійчук.

«ПСЖ»: Фолль, Лоуренс, Дудек (Каскаріно, 58 ), Ілестедт, Ле Гії, Балтімор (Юртр, 58 ), Фольке, Фазер, Ільдхусей, Вітема (Бенера, 76), Бахманн (Сангаре, 58 ).

Попереджені: Басанська (66), Петрик (90+4) — Каскаріно (68 ), Фольке (77).
Вилучена: Каскаріно (80).

Это сообщение было отредактировано Зодчий (17-12-2021 16:27 GMT+2)

17-12-2021 16:24 GMT+2 - #187537 Цитировать выделение

Ліга чемпионов з футболу серед жінок 2021/2022. Група В. 6 тур.
Стадіон: «Альфредо ді Стефано» (Мадрид, Іспанія).
«Реал» (Мадрид, Іспанія) – «Житлобуд-1» (Харків, Україна) – 3:0.

Голи: Петер, 19, Орос, 41, Естер, 90+2.
Попередження: Басанська, 40, Петрик, 80.

«Реал»: М. Родрігес – Роблес, Петер, Гальвес (Флорентіно, 46), Корредера – Кардона (Л. Наварро, 57), Абільєйра, Орос (Касі, 71), Мьоллер (дель Кастільо, 71) – Аслані (Естер, 46), Н. Гарсія.

«Житлобуд-1»: Свідунович – Алексанян (Куп’як, 89), Любов Шматко, Анастасія Вороніна, Басанська – Бойченко, Апанащенко (Хаванська 75), Петрик, Шевчук (Біргюль Садикоглу, 68 ) – Овдійчук, Анна Вороніна (Кочнєва, 68 ).

Арбітр: Івана Пройковська (Македонія).

У заключному турі групового раунду жіночої Ліги чемпіонів-2021/2022 харківський «Житлобуд-1» на виїзді поступився іспанському «Реалу».

Чемпіон України ввійшов до числа 16-ти колективів, які пробилися в прем’єрний груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА серед жіночих команд. У попередніх турах харків’янки програли «Реалу» (0:1) та «ПСЖ» (0:5), потім зіграли внічию (0:0) та перемогли (2:0) «Брейдаблік», а далі знову поступилися «ПСЖ» (0:6) і втратили шанси на вихід із групи.

На жаль, в останньому поєдинку квартету українки знову зазнали поразки, пропустивши два м’ячі від «Реалу» в першому таймі та ще один — наприкінці зустрічі. У підсумку «Житлобуд-1» зайняв третю сходинку у своїй групі.

20-02-2022 08:31 GMT+2 - #187757 Цитировать выделение

Женская команда «Шахтера» в гостях обыграла команду «Динамо» в рамках товарищеского матча. В первой в истории встрече этих команд оказались сильнее «горнячки» (3:2).

Сейчас «Динамо» и «Шахтер» играют во 2-м дивизионе чемпионата Украины среди женщин, выступая в разных группах. Киевская команда лидирует в группе А, донецкая – в группе Б.

12-05-2022 13:59 GMT+2 - #187924 Цитировать выделение

Євро-2022 (WU-19). Група А4 – 1 тур
10.05.2022 – Huber Arena – Велс, Австрія

Україна (WU-19) — Норвегія (WU-19) — 0:5 (0:3)

Голи: Тандберг (9), Сьорбо (18 ), Ісаксен (42, 77), Фінк (90+3).
На 90+3-й хвилині Бреккен (Н) не реалізувала пенальті.

Україна (WU-19): Боклач, Левченко (Борисюк, 83), Котик, Ольхова, Котовець, Корнацька (Довганик, 83), Талеб, Семків, Іванченко (Тян, 56), Глущенко, Гріга (Мущенська, 56).

Норвегія (WU-19): Паненгстуен, Левос, Осе (Фінк, 61), Лутке, Сьорбо (Клеч, 77), Ісаксен, Бреккен, Дірдаль, Скреттінг (Йорде, 77), Кюваг (Біркелунд, 61), Тандберг (Рьон, 46).

Попереджені: Левченко (6) — Бреккен (90+4).

10 травня в Австрії розпочався турнір другого етапу відбору Євро-2022 (WU-19) у Лізі А за участі молодіжної жіночої збірної України.

Восени минулого року синьо-жовті посіли третє місце у групі Ліги А першого раунду відбору Євро-2022 (WU-19) та зберегли прописку в елітному дивізіоні й шанси вийти у фінальний турнір.

Українки пропустили вже на 9-й хвилині — Тандберг після кутового влучно пробила головою. Невдовзі могла зрівняти рахунок Глущенко, однак після сольного проходу не влучила в дальній кут. Потім знову вдалося забити скандинавкам, коли на 18-й хвилині Сьорбо влучила в ціль із лінії штрафного.

Після цього непоганого удару завдала Глущенко, але голкіпер суперниць упоралася. Норвежки продовжували володіти ініціативою й створювали нові небезпечні моменти. Українки відповіли класним ударом Глущенко головою, після якого м’яч облизнув поперечину. Утім, під кінець першого тайму скандинавки забили знову — флангову подачу замкнула Ісаксен.

У другій половині зустрічі суперниці синьо-жовтих лише збільшили перевагу. Декілька їхніх ударів парирувала Боклач, тоді як на 75-й хвилині з непоганою спробою Глущенко впоралася вже Паненгстуен. Під кінець зустрічі у складі норвезької команди дубль оформила Ісаксен. У доданий арбітром час Боклач зуміла парирувати пенальті, але на добивання встигла Фінк. У підсумку підопічні Валерія Паламарчука поступилися — 0:5.

У наступному матчі, який відбудеться в Бад-Вімсбах-Найдхартингу 13 травня, збірна України зустрінеться з Австрією.

14-05-2022 15:37 GMT+2 - #187928 Цитировать выделение

Євро-2022 (WU-19). Група А4 – 2 тур
13.05.2022 – HF Stadium – Бад-Вімсбах-Найдхартінг, Австрія

Австрія — Україна — 1:0 (1:0)

Гол: Пфаннер (15).
На 42-й хвилині Фухс (А) не реалізувала пенальті (воротар)

Австрія (WU-19): Ель-Шеріф, Пфаннер (Немет, 46), Зайдль, Фухс, Вайсс (Шнайдербауер, 63), Койц, Брунмайр, Холль, Кракер (Гампер, 88 ), Фурнкранц (Графль, 77), Вірнсбергер (Коттбауер, 77).

Україна (WU-19): Боклач, Борисюк, Котик, Ольхова, Котовець, Тян (Мущенська, 87), Талеб, Семків, Іванченко (Корнацька, 87), Христюк, Глущенко.

Попереджені: Фухс (65) — Борисюк (68 ).

У стартовій грі групи А4, матчі якої приймає Австрія, українки програли Норвегії (0:5). Тепер же синьо-жовті в місті Бад-Вімсбах-Найдхартинг зустрічалися з господарками.

Австрійкам удалося забити швидкий гол — на 15-й хвилині шикарним ударом під поперечину з далекої відстані відзначилася Пфаннер. Під кінець першого тайму господарки могли збільшити перевагу, але Боклач парирувала удар із пенальті від Фухс, до речі, у другому поєдинку поспіль відбивши 11-метровий. Незадовго до перерви з межі штрафного у стійку влучила Кракер.

Другий тайм пройшов за переваги підопічних Валерія Паламарчука. На 58-й хвилині українки мали шанс зрівняти рахунок, але Семків із хорошої позиції пробила вище цілі. Пізніше голкіпер австрійок упоралася з ударами Глущенко і Христюк. У підсумку австрійки втримали мінімальну перевагу, тим самим позбавивши наших дівчат шансів на вихід у фінальний турнір.

У заключному матчі, який відбудеться в Бад-Вімсбах-Найдхартингу 16 травня, збірна України зустрінеться з Болгарією. Для збереження прописки в Лізі А нашій команді буде достатньо нічиєї.

17-05-2022 18:44 GMT+2 - #187934 Цитировать выделение

Євро-2022 (WU-19). Група А4 – 3 тур
16.05.2022 – HF Stadium – Бад-Вімсбах-Найдхартінг, Австрія

Болгарія — Україна — 0:0 (0:0)

Болгарія (WU-19): Станєва, Найдєнова, Станкова, В. Іванова, Караіванова, Павлова, Сєргєєва, Парапунова, Дімітрова, Д. Іванова, Йорданова.

Україна (WU-19): Боклач, Тян, Котик, Ольхова, Котовець, Левченко (Корнацька, 69), Талеб, Семків, Іванченко, Христюк, Глущенко.

Попереджені: Д. Іванова (25) — Тян (45+1), Семків (78 ).

Підопічні Валерія Паламарчука зіграли внічию з болгарками в заключному поєдинку другого етапу відбору Євро-2022 (WU-19) у Лізі А.

У попередніх матчах групи А4, змагання в якій приймає Австрія, українки програли Норвегії (0:5) та команді господарок (0:1). Тож у третьому поєдинку, який проходив у місті Бад-Вімсбах-Найдхартинг, збірна України боролася з Болгарією за збереження прописки в Лізі А.

На початку зустрічі суперниці завдали кількох небезпечних ударів, з якими впоралася Боклач. Натомість, на 31-й хвилині Глущенко не реалізувала вихід сам на сам, а через деякий час вона ж ледь не закинула «за комірець» голкіперу. Під кінець першого тайму із хорошої позиції повз ціль пробила болгарка Дімітрова.

Протягом другої половини гри суперниці більше володіли ініціативою й частіше пробивали по воротах. На 81-й хвилині Боклач по-справжньому виручила нашу команду, відбивши удар Йорданової після виходу сам на сам.

Однак болгарки забити не зуміли, тож поєдинок завершився нульовою нічиєю. За загальною різницею м’ячів збірна України посіла третє місце у групі, тож виступатиме в Лізі А в першому раунді ЧЄ-2022/2023.

03-06-2022 18:17 GMT+2 - #188009 Цитировать выделение

Завдяки перемовинам керівництва Української асоціації футболу та Польського футбольного союзу було досягнуто домовленості про проведення двох офіційних матчів національної жіночої збірної України на території Польщі.

Нагадаємо, найближчі матчі синьо-жовтих у кваліфікації КС-2023, проти Шотландії та Угорщини, мали відбутися 8-го й 12 квітня відповідно. Однак через військове вторгнення росії в Україну ці поєдинки перенесено та заплановані на 24-е та 28 червня 2022 року.

Таким чином, матчі у групі “В” УКРАЇНА – ШОТЛАНДІЯ (24 червня 2022 року) та УКРАЇНА – УГОРЩИНА (28 червня 2022 року) відбудуться у м. Ряшів (Rzeszów) на місцевому стадіоні “Сталь” (Stadion Miejski “Stal” w Rzeszowie).

Стадіон вміщує 11 547 глядачів. Про час початку цих поєдинків буде повідомлено додатково.

04-06-2022 12:48 GMT+2 - #188012 Цитировать выделение

31 травня у швейцарському Ньйоні під час процедури жеребкування першого раунду відбору Євро-2022/2023 імена своїх суперників дізналася дівоча збірна України WU-17.

За підсумками жеребкування визначилися склади груп обох ліг. Дати та господарі міні-турнірів будуть визначені додатково.

У Лізі А зіграють 28 команд (у тому числі сім, які перейшли з Ліги B за підсумками другого раунду сезону-2021/2022, що завершився цієї весни). Їх було розбито на сім груп. Команди однієї групи гратимуть в одній країні у форматі міні-турнірів. Збірні, які посядуть четверті місця, продовжать сезон у другому раунді в Лізі В.

05-06-2022 12:34 GMT+2 - #188019 Цитировать выделение

31 травня в штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньйоні відбулася процедура жеребкування першого раунду відбору чемпіонату Європи-2022/2023 (WU-19).

Церемонія визначила склади груп обох ліг. Дати та господарі міні-турнірів будуть визначені додатково.

У Лізі А зіграють 28 команд (у тому числі вісім, які перейшли з Ліги B за підсумками другого раунду відбору сезону-2021/2022, що завершився цієї весни). Вони були розбиті на сім груп. Команди кожної групи виступатимуть в одній країні у форматі міні-турнірів.

Збірні, які посядуть четверті місця, продовжать сезон у другому раунді в Лізі В. Посів учасників перед другим раундом залежатиме від того, які місця у своїх групах команди посядуть у першому раунді. Бельгія також візьме участь у змаганнях, незважаючи на пряму путівку до фінальної частини, яка належить їй як господарю.