29-10-2021 21:59 GMT+2 - #187241 Цитировать выделение

Граждане РФ, которые плохо вели себя в этой жизни, после смерти опять попадут в РФ.

30-10-2021 11:57 GMT+2 - #187245 Цитировать выделение

Основной раунд квалификации Лиги чемпионов
«Ураган» (Україна) – «Лічені» (Косово) – 7:1 (4:0)

Голи: Фаренюк (1, 23), Абакшин (4, 33), Онуфрак (20 – з дабл-пен.), Мик. Грицина (20), Коваль (40) – Санчес Наглес (36)
Попередження: Радевич (10), Абакшин (38 ), Швед (39), Кордоба (40) – Ісмаілі (7), Шкодра (20), Абріль (25), Гаші (38 )
Нереалізований дабл-пенальті: Топілла (17)

«Ураган»: Роман Колток (к) – Мар’ян Масевич, Микола Грицина, Віталій Радевич, Артем Фаренюк – Михайло Грицина, Даниіл Абакшин, Руслан Шеремета, Назар Швед – Роман Кордоба, Тарас Онуфрак, Сергій Коваль, Владислав Завертаний, Тарас Левандівський

«Лічені»: Фіден Гаші – Арбер Шкодра, Хорхе Абріль, Юліан Діаз, Себастьян Санчес Наглес – Якуп Рамадан, Дардан Топілла (к), Таулант Ісмаілі, Валон Браімі – Шкіпеон Браімі, Антон Ука, Фіден Місіні

Забивати «дракони» почали вже на першій хвилині. Фаренюк скористався невдалим виходом Гаші зі своїх володінь й головою переправив м’яч у ворота. Минуло всього три хвилини і рахунок було подвоєно. Дебютний м’яч у Лізі чемпіонів вдалося оформити Абакшину.
Під кінець тайму у пасиві команд назбиралося чимало фолів і суперники по черзі отримали право на виконання дабл-пенальті. Втім, переграти з позначки Колтка у Топілли не вийшло.
Натомість, майстер-клас виконання десятиметрових продемонстрував Онуфрак. Однак, на цьому перший тайм не завершився. Вдалий розіграш ауту ознаменувався точним пасом Масевича на Миколу Грицину, який встановив підсумковий рахунок стартової двадцятихвилинки – 4:0.
Другий тайм гості розпочали з п’ятим польовим, однак, майже одразу поплатилися за власну недбалість. Фаренюк поцілив у порожні ворота й оформив дубль.
Чудова чотириходівка вийшла в івано-франківців у другій половині тайму. Колток віддав на Кордобу, а Роман перевів м’яч на Миколу Грицину, який прострілив на дальню стійку. Абакшину залишалося лише підставити ногу, що Даниіл і зробив, оформивши свій дубль.
Зусиллями Санчеса Наглеса косовари відіграли один м’яч. Однак, останнє слово лишилося за господарями. Сьомий гол господарів забив Коваль й оформив яскравий вихід своєї команди до елітного раунду.
У неділю за другу сходинку у групі (яка не дає можливості кваліфікуватися до наступної стадії) боротимуться «Араз» та «Лічені». Натомість, «Ураган» зіграє з «Юнайтед Галац».

31-10-2021 21:58 GMT+2 - #187254 Цитировать выделение

«Ураган» (Україна) – «Юнайтед Галац» (Румунія) – 2:0 (0:0)

Голи: Фаренюк (25, 33)
Попередження: Крішан (16)

«Ураган»: Тарас Левандівський – Михайло Грицина, Владислав Завертаний, Микола Грицина, Артем Фаренюк – Мар’ян Масевич, Руслан Шеремета, Роман Кордоба, Тарас Онуфрак, Сергій Коваль – Роман Колток (к)

«Юнайтед Галац»: Алін-Робепт Кардей (Тоні Тоніца, 21) – Константін Бурдужел (к) – Даніел-Космін Петіца, Сергіу Такот, Даніел Араужо – Флорін Ігнат, Роберт Крішан, Лукас, Рарес Оана, Маріус-Андрей Архіре, Іонуц Падурару

Через дискваліфікації Максим Павленко не міг розраховувати на Радевича, Абакшина, Шведа і Кордобу. Тим не менш, такі втрати не відобразилися на загальному результаті.
Після безгольового першого тайму «Ураган» почав забивати після перерви. Два голи Фаренюка допомогли йому довести лік своїх голів в основному раунді до п’яти.
Окремих компліментів заслужила й гра Левандівського, який зумів втримати свої володіння на замку.
Як підсумок – 2:0. Третя звитяга прикарпатців у трьох матчах.

Третього листопада «дракони» дізнаються своїх суперників в елітному раунді.
Відзначимо, що окрім «Урагана» до наступної стадії вийшли такі команди.

Переможці груп основного раунду (шлях А): «Бенфіка» (Португалія), «Спортинг» (Португалія), «Барселона» (Іспанія), «Кайрат» (Казахстан)

Команди, які посіли другі місця у групах основного раунду (шлях А): «Сінара» (Росія), «Аньєр-Вілленьов» (Франція), «Леванте» (Іспанія), «Плзень» (Чехія)

Команди, які посіли треті місця у групах основного раунду (шлях А): «Тюмень» (Росія), «Халле Гоойк» (Бельгія), «Добовець» (Словенія), «Вітен» (Білорусь)

Переможці груп основного раунду (шлях В): «Халадаш» (Угорщина), «Ураган» (Україна), «Олміссум» (Хорватія), «Ховокубо» (Нідерланди)

Старт жеребкування о 15:00.

джино

01-11-2021 22:13 GMT+2 - #187257 Цитировать выделение

мазур торгует отравой

02-11-2021 20:00 GMT+2 - #187263 Цитировать выделение

Визначено перелік гравців юнацької збірної України (U-19) на матчі проти Порт...

Головний тренер юнацької збірної України (U-19) Віталій Одегов визначив виконавців, викликаних на матчі проти Португалії, які 9-10 листопада відбудуться у місті Ельвас.

Воротарі: Микола Хом'як («Ураган-2-КФВ»), Дмитро Дяченко («Кардинал-Рівнестандарт»)

Універсали: Ростислав Семенченко («Sky Up»), Артем Щур («Славута»), Давид Калашник («Viva Cup»), Ігор Тимців, Ярослав Квасній (обидва – КІВС «Енергія-2»), Владислав Первєєв («Сокіл»), Дмитро Скибчик, Максим Малиновський (обидва – «Кардинал-Рівнестандарт»), Владислав Сизик («Любарт»), Олександр Сметаненко (АФФК «Суми»), Олександр Дичук, Андрій Британ, Андрій Ткачук (всі – «Ураган-2-КФВ»).

Додамо, що перед матчами у Португалії команда з 6 по 7 листопада проведе навчально-тренувальний збір у Броварах, а 8 – вирушить на товариські поєдинки.

Старт першого матчу запланований на 21:00 за Києвом. Друга зустріч розпочнеться о 19:00.

03-11-2021 20:43 GMT+2 - #187267 Цитировать выделение

Сьогодні в у штаб-квартирі УЄФА відбулося жеребкування елітного раунду Ліги чемпіонів сезону 2021/2022. За його підсумками чемпіон України – івано-франківський «Ураган» потрапив до групи D, де підопічні Максима Павленка поміряються силами з португальською «Бенфікою», іспанським «Леванте» та угорським «Халадашем. Поєдинки цього квартету пройдуть у Лісабоні.

Пропонуємо вашій увазі перелік усіх груп елітного раунду.

«Ураган» (Івано-Франківськ)

Поєдинки відбудуться з 30 листопада по 5 грудня.

10-11-2021 17:47 GMT+2 - #187318 Цитировать выделение

Мужская сборная Украины по футзалу готовится к чемпионату Европы-2022. Команда Александра Косенко проведет мини-сбор в Броварах, а затем проведет два товарищеских матча против серебряного призера прошлого Евро сборной Испании.
Эти матчи пройдут 15-го и 16-го ноября в городах Логроньо и Альбельда-де-Ирегуа.
Список игроков сборной Украины, вызванных на матчи

Вратари: Кирилл Цыпун, Юрий Савенко (оба – «Продэксим»)

Универсалы: Сергей Малышко, Михаил Зварыч, Николай Белоцерковец, Николай Микитюк, Игорь Корсун (все – «Продэксим»), Александр Педяш, Сергей Журба, Ярослав Лебедь, Евгений Серый (все – «ХИТ»), Даниил Абакшин, Артем Фаренюк, Виталий Радевич (все – «Ураган»).

Первый матч против второй команды в рейтинге FIFA состоится в 20:00, а второй – в 19:30. Телеканал XSPORT покажет обе встречи.

15-11-2021 21:19 GMT+2 - #187368 Цитировать выделение

Футзальные сборные Украины и Испании провели товарищеский матч в городе Логроньо.

Уже на 10-й минуте счет открыл игрок «Фурии Рохи» Лозано, воспользовавшись неразберихой у ворот «сине-желтых».

Второй мяч испанцев пришелся на самый старт второго тайма – после удачной комбинации отличился Адольфо.

Под занавес встречи испанцы еще и получили право на пенальти. Вратарь украинцев Ципун отразил удар лицом, но рефери оказался безжалостен к самоотверженности голкипера и попросил перебить пенальти, так как украинец вышел с ворот раньше времени.

Во второй раз Лозано уже не оплошал и вколотил третий мяч в ворота «сине-желтых».

Уже завтра, 16-го ноября украинцы еще раз сыграют с серебренными призерами прошлого Евро.

Канал XSPORT также покажет эту встречу. Начало – в 19:30.

Товарищеский матч
Испания – Украина 3:0

Голы: Лозано, 10, 39, Адольфо, 21.

Испания: Эрреро, Плана, Ортис, Лозано, Рауль Гомес, Мелладо, Сесилио, Катела, Перес, Эстебан, Райа, Солано, Адольфо, Борха Диас.

Украина: Цыпун, Малышко, Белоцерковец, Микитюк, Корсун, Педяш, Журба, Лебедь, Серый, Абакшин, Фаренюк, Радевич, Савенко.

джино

15-11-2021 21:57 GMT+2 - #187370 Цитировать выделение

извените Борис Викторович бес попутал

16-11-2021 23:41 GMT+2 - #187374 Цитировать выделение

В втором товарищеском матче сборная Украины уступила Испании.

Первый тайм завершился минимальной победой «фурии рохи». Уже на третьей минуте отличился Борха.

После перерыва хозяева довели счет до разгромного. По голу оформили Лосано и Сесилио.

Напомним, первый матч завершился с аналогичным счетом.

Голы: Борха, 3, Лосано, 21, Сесилио, 26

Испания: Эрреро, Райя, Борха, Адольфо, Сесилио; Дидак, Ортиз, Эстебан, Гомес, Солано, Лосано, Катела, Мелладо, Антонио.

Украина: Савенко, Радевич, Малышко, Корсун, Белоцерковец; Цыпун, Лебедь, Микитюк, Серый, Абакшин, Журба, Фаренюк, Педяш.

Предупреждения: Эстебан – Журба

01-12-2021 21:58 GMT+2 - #187469 Цитировать выделение

Український клуб у неймовірному матчі переграє іспанський «Леванте» та виходить на першу сходинку у групі D.
Кожен з суперників прагнув розпочати свій шлях елітним раундом з перемоги, що призвело до постійних змін лідера. Забивати команди почали у середині першого тайму. Толра вивів іспанців вперед. Втім, українці відповіли аж двічі. Спочатку Коваль, а потім – Абакшин втілили свої нагоди у голи й дозволили «драконам» піти на перерву в якості лідерів.
Після відпочинку Толра завдяки швидкому голу оформив дубль, а Арача у середині тайму знову подарував «Леванте» мінімальний гандикап.
Втім, підопічні Максима Павленка витримали удар. Спочатку Коваль оформив дубль й зробив рахунок рівним. Потім свій другий гол забив Абакшин, а встановив фінальний рахунок у зустрічі Фаренюк.
Тож, 5:3 – чемпіон України долає віце-чемпіона Іспанії. Завтра о 22:30 «Ураган» проведе свій другий матч у рамках елітного раунду. Суперником івано-франкіців стане лісабонська «Бенфіка».

«Леванте» (Іспанія) – «Ураган» (Україна) – 3:5 (1:2)

Голи: Толра (11, 23), Арача (30) – Коваль (13, 36), Абакшин (16, 37), Фаренюк (3
Попередження: Галло (5), Педріто (27) – Колток (11)

«Леванте»: Феде – Решіа, Рівіллос, Амессауд, Педріто (к) – Арача, Рафа Усін, Толра, Галло, Рубі, Серрано, Каталан, Паку, Берга

«Ураган»: Колток (к) – Мик. Грицина, Радевич, Кордоба, Фаренюк – Абакшин, Коваль, Мих. Грицина, Швед, Масевич, Завертаний, Шеремета, Левандівський

03-12-2021 12:09 GMT+2 - #187477 Цитировать выделение

У звітній зустрічі українська команда також не витримала трихвилинний тиск від суперника у першому таймі. Лік голам потужним ударом здалеку відкрив Іван Чішкала. Після цього швидкий дубль оформив Афонсу Жезуш. Тож, станом на сьому хвилину рахунок у зустрічі був 0:3. До перерви результативних ударів у зустрічі зафіксовано не було.

З 26-ої хвилини Максим Павленко почав ризикувати й перейшов на гру з п’ятим польовим. Спочатку його роль виконував Шеремета, а потім – Фаренюк. Втім, забити «драконам» цього вечора не судилося.

Натомість, з пасу Чішкали хет-трик оформив Жезуш. Як підсумок – 0:4 для «Урагана». Лісабонці з шістьма очками закріплюють своє лідерство у групі D, а івано-франківці з трьома балами залишаються на другій сходинці.

Вирішальні зустрічі цього квартету відбудуться у суботу. «Ураган» зіграє з угорським «Халадашем», а «Бенфіка» протистоятиме іспанському «Леванте. Зазначимо, що до Фіналу Чотирьох потрапить лише переможець групи.

«Бенфіка» (Португалія) – «Ураган» (Україна) – 4:0 (3:0)

Голи: Чішкала (5), Жезуш (6, 7, 32)
Попередження: Швед (31)

«Бенфіка»: Дієго Ронкальо – Артур, Рафаель Хенмі, Нільсон Мігель, Жакаре – Робіньо (к), Жезуш, Фітс, Чішкала – Сільвестре Феррейра, Тайєбі, Цинтра, Фігейра, Андре Соуза

04-12-2021 21:15 GMT+2 - #187483 Цитировать выделение

Голи у поєдинку розпочалися у середині першого тайму. На 9-ій хвилині Алвеш точним ударом вивела чемпіонок Португалії вперед. На жаль, після цього на українську команду очікувала невдала двохвилинка.

Сантуш потужним ударом у дев’ятку не залишила шансів Сагайдачній, а Ленінья вдало завершила яскраву атаку лісабонок.

Після перерви підопічним Олександра Золотухіна вдався швидкий гол. Після розіграшу стандартів Рубан відправила м’яч у сітку воріт Катаріни. Арбітри вгледіли фол в атаці й, на жаль, відмінили гол української команди.

Харків'янки намагалися відігратися, але вразити володіння Катаріни їм не вдавалося. На 39-ій хвилині «ЗХО-Тесла» пішла вперед з п’ятим польовим, але все завершилося ще одним взяттям воріт від «Бенфіки». Кіпер португальської команди Катаріна ударом у порожні ворота встановила остаточний рахунок у зустрічі: 4:0 на користь чемпіона Португалії.

Вже завтра представниці України зіграють свій другий матч у рамках Кубка європейських чемпіонів. Суперником «ЗХО-Тесла» стане італійська «Пескара».

Кубок європейських чемпіонів. Жінки.
«Бенфіка» – «Збірна Харківської області-Тесла» – 4:0 (3:0)

Голи: Алвеш (9), Сантуш (10), Ленінья (12), Катаріна (39)

«Бенфіка» (Португалія): Ана Катаріна – Ракель Сантуш, Анжеліка Алвеш, Сара Феррейра, Інеш Фернандеш (к) – Ленінья, Маріа Перейра, Інеш Матуш, Дрікаш – Тайла Мертінш, Беатріц Каррола, Катаріна Лопеш, Марта Кошта, Марія Інеш

«Збірна Харківської області-Тесла» (Україна): Вікторія Сагайдачна – Христина Степаненко, Ксенія Бурлаченко, Альона Коваленко, Яна Дичко – Софія Рубан (к), Христина Єрьоменко, Таїсія Бабенко, Анастасія Калягіна – Єлизавета Кузнецова, Марія Діденко, Евеліна Стеблін

Добавлено (2 мин.) :
Українська команда стала першим з учасників Кубка європейських чемпіонів, хто сьогодні проводив свій другий матч. Натомість, італійки лише розпочали турнірний шлях.

Зрештою, перший тайм лишився за «Пескарою», яка втілила свою перевагу у гол Д’інчекко.

Після перерви команді Олександра Золотухіна вдалося змінити перебіг поєдинку. На 28-ій хвилині Степаненко ударом здалеку зуміла вирівняти шальки терезів.

Рахунок 1:1 тримався майже до завершення зустрічі. Втім, результативний удар Рубан дозволив харків’янкам вперше вийти вперед. На жаль, свій контраргумент італійки знайшли. Ним виявилася гра з п’ятим польовим. Дубль одного з найкращих бомбардирів «Lviv Freedom Cup» Сари Бутіми приніс «Пескарі» вольову перемогу.

Прикра поразка означає для «Збірної Харківської області-Тесла» завершення участі у Кубку європейських чемпіонів. Натомість, учасник фіналу від групи В визначиться завтра в очному протистоянні між «Бенфікою» та «Пескарою».

«Збірна Харківської області-Тесла» (Україна) – «Пескара» (Італія) – 2:3 (0:1)

Голи: Степаненко (28 ), Рубан (38 ) – Д’інчекко (14 ), Бутіма (38, 40)

«Збірна Харківської області-Тесла»: Вікторія Сагайдачна – Софія Рубан (к), Христина Єрьоменко, Таїсія Бабенко, Анастасія Калягіна – Христина Степаненко, Ксенія Бурлаченко, Альона Коваленко, Яна Дичко – Єлизавета Кузнецова, Марія Діденко, Евеліна Стеблін

«Пескара»: Ана Сестарі – Ерсілія Д’інчекко, Марія Ампаро, Сара Бутіма, Єва Ортега – Людовіка Коппарі, Федеріка Беллі, Алессія Гуідотті, Наталія Розо – Аіда Ксаксо, Ана Дельгадо, Лаура Еспосіто

Чемпіон України зазнав розгромної поразки від угорського «Халадаша» в останньому турі елітного раунду Ліги чемпіонів.

Другу зустріч поспіль «дракони» розпочали зі швидкого попущеного голу. Енріке влучним ударом вивів угорську команду вперед.

Суперники досить багато фолили, і на 15-ій хвилині українська команда заробила дабл-пенальті. До м’яча підійшов Михайло Грицина, але переграти Дьімеші йому не вдалося. Втім, кіпер угорської команди порушив правила й молодший з братів Грицин отримав можливість перебити десятиметровий. Втім, переграти воротаря «Халадаша» з другої спробу йому також не вдалося.

На початку 20-ої хвилини вшосте сфолили івано-франківці. Дрот без проблем реалізував дабл-пенальті й подвоїв гандикап угорської команди.

Після перерви «ураганівці» знову пропустили досить швидкий гол від суперників. Після передачі Воша відзначився Хаймаші. В останній десятихвилинці Максим Павленко випустив п’ятого польового, однак, ключі від воріт суперника «дракони так і не знайшли.

Натомість, Резала скористався відсутністю кіпера в воротах української команди. Тож, івано-франківці поступаються в останній зустрічі елітного раунду з рахунком 0:4. Тож, «Ураган» завершує боротьбу у Лізі чемпіонів на останній сходинці групи D.

«Ураган» (Україна) – «Халадаш» (Угорщина) – 0:4 (0:2)

Голи: Енріке (3), Дрот (20 – з дабл-пен.), Хаймаші (25), Резала (36)
Попередження: Річард (15), Дрот (15), Вош (40)
Нереалізований дабл-пенальті: Мих. Грицина (15)

«Ураган»: Тарас Левандівський (Роман Колток (к), 21) – Микола Грицина, Віталій Радевич, Артем Фаренюк, Мар’ян Масевич – Руслан Шеремета, Даниіл Абакшин, Михайло Грицина, Назар Швед – Владислав Завертаний, Сергій Коваль, Роман Кордоба

«Халадаш»: Мате Дьімеші (Левенте Хомлок, 3 – Луїджі Лонго, Герго Шіпош, Енріке, Резала – Золтан Дрот (к), Мілан Хаймаші, Давид Річард, Адам Вош – Золтан Салмаш, Давід Ватаманюк-Барта, Антал Геренчер

Это сообщение было отредактировано Зодчий (05-12-2021 11:33 GMT+2)

19-12-2021 18:10 GMT+2 - #187545 Цитировать выделение

Сборная Украины в первом контрольном матче в рамках подготовки к Евро-2022 обыграла команду Азербайджана.
Подопечные Александра Косенко уверенно провели первый тайм, забивши два мяча. Большую часть второго тайма «сине-желтые» отбивались, однако Азербайджан не смог даже сократить отставание.
Украина воспользовалась дырами в защите соперника и забила еще дважды, доведя матч до уверенной победы.

Контрольный матч:
Азербайджан – Украина 0:4

Голы: Шатурма, 5, Зварич 12, Араухо, 25 (АГ) Белоцерковец, 39

Азербайджан: Ровшан Гусейнли, Ризван Фарзалиев, Рамиз Човдаров, Иса Атаев, Хатаи Багиров – Эмин Кюрдов, Джавад Мамедов, Тьяго Болинья, Финео де Араужо, Рафаэл Вилела, Гало, Амир Шожаи, Нурлан Мехтизаде, Тофик Микаилов, Хазар Агализаде.

Украина: Кирилл Цыпун, Игорь Корсун, Петр Шотурма, Николай Белоцерковец, Михаил Зварыч – Юрий Савенко, Александр Сухов, Сергей Малышко, Владимир Разуванов, Александр Педяш, Ярослав Лебедь, Евгений Серый, Даниил Абакшин, Артем Фаренюк, Виталий Радевич.

Добавлено (1 мин.) :
Сборная Украины по футзалу провела второй контрольный матч с национальной командой Азербайджана в рамках подготовки к Евро-2022.
Украинцы владели преимуществом по ходу всего матча. Несмотря на это, на перерыв команды уходили при равном счете – на гол Петра Шотурмы взятием ворот под занавес тайма отметился Галло.
Вторая 20-минутка прошла на встречных курсах. Тренеры коллективов много наигрывали игру в большинстве, так что было немало по пустым воротам. Одним из таких последний гол в матче забил голкипер Украины Александр Сухов.

Контрольный матч
Азербайджан – Украина 1:5 (1:1)

Голы: Галло, 20 – Шотурма, 6, Галло, 23 (а/г), Абакшин, 24 Корсун, 32, Сухов, 40

Азербайджан: Ровшан Гусейнли, Ризван Фарзалиев, Рамиз Човдаров, Иса Атаев, Хатаи Багиров – Эмин Кюрдов, Джавад Мамедов, Тьяго Болинья, Финео де Араужо, Рафаэл Вилела, Галло, Амир Шожаи, Нурлан Мехтизаде, Тофик Микаилов, Хазар Агализаде.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (19-12-2021 18:12 GMT+2)

19-01-2022 23:29 GMT+2 - #187641 Цитировать выделение

В первом туре группового этапа футзального Евро-2022 сборная Украины уступила Нидерландам.

Уже на первой минуте «сине-желтые» открыли счет. Отличился Зварич. До перерыва хозяева турнира имели отличный шанс сравнять, но попали в штангу.

А, вот, начало второго тайма подопечные Александра Косенко провалили. Саадуни, Атаиби и Бузамбу обеспечили нидерландцам комфортное преимущество в два мяча.

Под конец матча «сине-желтые» рисковали, выпуская пятого полевого. Но сумели лишь сократить разрыв силами Шотурмы.

Нидерланды догнали Португалию во главе группы A с тремя очками. Украина и Сербия пунктов пока не набрали.

Евро-2022. Группа A, первый тур
Нидерланды – Украина 3:2

Голы: Саадуни, 22, Атаиби, 24, Бузамбу, 30 – Зварич, 1, Шотурма, 38

Нидерланды: Кюйк, Атаиби, Буюзан, Мартинус, Саадуни. Запасные: Де Вит, Бузамбу, Ганнути, Молкарай, Моссауи, Ст. Жюст, Ван Ден Эйнден, Фельсебур.

Украина: Ципун, Чернявский, Корсун, Шотурма, Зварич. Запасные: Савенко, Радевич, Разуванов, Лебедь, Сирый, Абакшин, Журба, Фаренюк, Педяш.

Предупреждение: Моссауи

Это сообщение было отредактировано Зодчий (06-02-2022 19:28 GMT+2)

23-01-2022 22:13 GMT+2 - #187653 Цитировать выделение

В матче 2-го тура группового этапа чемпионата Европы по футзалу 2022 сборная Украины встречалась с Сербией.

Уже в первом тайме на табло красовался разгромный счет в пользу «сине-желтых». Отличились Зварыч, Абакшин, и Чернявский, а также игрок сербов Васич забил автогол.

Во второй половине встречи Зварыч оформил дубль, забив пятый мяч в ворота сербов. Корсун забил шестой, отличившись ударом через все поле, когда Сербия уже играла с пятью полевыми.

За минуту до конца основного времени Томич забил для сербов гол престижа.

Украинцы набрали свои первые очки на турнире. В первом туре они уступили Нидерландам (2:3).

Подопечные Косенко имеют равенство очков с португальцами и голландцами, которые сыграют между собой сегодня, 23-го января в 18:30.

Следующий матч ждет сборную Украины уже в пятницу, 28-го января в 20:30.

Чемпионат Европы-2022. Групповой этап. Группа A. 2-й тур.
Сербия – Украина — 1:6

Голы: Томич – Зварыч, 2, Васич, 6 (авт.), 34 Абакшин, 15, Чернявский, 20, Корсун, 38

Сербия: Момчилович – Васич, Рамич, Томич, Петров – Вулич, Алексич, Коцич, Пршич, Ракич, Милосавлевич, Стойчевски.

Украина: Ципун – Фаренюк, Корсун, Шотурма, Зварич – Савенко, Лебедь, Серый, Чернявский, Абакшин

Предупреждения: Томич, 7

Это сообщение было отредактировано Зодчий (06-02-2022 19:30 GMT+2)

28-01-2022 23:26 GMT+2 - #187667 Цитировать выделение

В третьем туре группового этапа футзального Евро-2022 сборная Украины уступила Португалии.

Матч выдался довольно нервным. Главный тренер Александр Косенко во втором тайме начал выпускать пятого полевого.

До перерыва оба соперника имели опасные моменты. Но во второй 20-минутки часто пришлось вступать в игру Ципуну. Но за три мунуты до конца Зики все же пробил голкипера.

Украина, Сербия и Нидерланды набрали по три очка в группе A. «Сине-желтые» вышли в четвертьфинал по разнице мячей в очных матчах трех команд. Португалия выиграла квартет.

Евро-2022. Группа A, третий тур
Украина – Португалия — 0:1

Гол: Зики, 37

Украина: Ципун, Чернявский, Корсун, Шотурма, Зварич. Запасные: Савенко, Лебедь, Сирый, Абакшин, Журба.

Португалия: Андре, Коэльо, Мендонка, Варела, Жоао. Запасные: Соуса, Анжело, Сесильо, Пако, Паулета, Зики, К. Андре, Афонсу, Тьягу.

Предупреждения: Шотурма, Абакшин

Это сообщение было отредактировано Зодчий (06-02-2022 19:33 GMT+2)

29-01-2022 10:48 GMT+2 - #187672 Цитировать выделение

Сборная Украины в третьем туре группового этапа Евро-2022 минимально уступила Португалии (0:1). Однако, несмотря на два поражения, «сине-желтые» вышли из квартета.
Путевку в следующий раунд подарила победа Сербии над Нидерландами (3:2) после 0:2 по ходу игры. Теперь подопечным Александра Косенко предстоит в четвертьфинале встретиться с Казахстаном, который на последних двух чемпионатах Европы доходил до полуфинала (бронза в 2016-м), точно как и на чемпионате мира-2021.

31-01-2022 22:54 GMT+2 - #187680 Цитировать выделение

В четвертьфинале футзального Евро-2022 сборная Украины переиграла Казахстан.
Команды практически до перерыва не могли открыть счет. Соперники обменялись ударами в каркас. А единственный гол с пенальти оформил Шотурма.
Во втором тайме казахстанцы прибегли ко своему уникальному стилю. В комбинациях команды начал принимать участие голкипер Игита. Несколько раз он пробивал издали, но безрезультатно.
А забивали украинцы. Сначала Корсун элегантным парашютом завершил трехходовку. А спустя пять минут Зварич наказал натурализованного вратаря за выход из своих владений. Мог залетать и четвертый таким же образом, но мяч угодил в штангу.
За шесть минут до конца Жуниор сократил отставание до двух мячей, а Оразов за два оборота стрелки – до минимума. Но тут же Разуванов и Лебедь снова поразили пустые ворота.
После того, как разрыв опять увеличился до трех мячей, Казахстан сумел соорудить гол и попасть в штангу. Но «сине-желтые» выстояли.

Украина вышла в полуфинал турнира, где встретится с победителем пары Россия – Грузия.