Форуми 2. Офф-топикОбо всемВолейбол

15-10-2022 19:45 GMT+2 - #188430 Цитировать выделение

В матче за третье место итальянские волейболистки одержали победу над командой США на чемпионате мира по волейболу среди женщин-2022.

Сборная Италии выиграла матч со счетом 3:0 (25:20, 22:15, 27:25).

Самым результативным игроком встречи с 16 очками в активе стала представительница Италии Паола Эгону.
В финале женского чемпионата мира по волейболу встретятся сборные Сербии и Бразилии.

added through (3 Годинник 42 Хвилини) :
Сборная Сербии переиграла команду Бразилии в финале чемпионата мира по волейболу среди женщин, который проходил в Польше и Нидерландах.

Сборная Сербии одержала победу в трех партиях 3:0 (26:24, 25:22, 25:17).

Самым результативным игроком встречи с 15 очками в активе стала представительница Сербии Тияна Бошкович.

added through (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (15-10-2022 23:29 GMT+2)

17-10-2022 20:32 GMT+2 - #188439 Цитировать выделение

Международная федерация волейбола пригласила женскую сборную Украины к участию в квалификации к Олимпийским играм.

Наша сборная получила это право благодаря высокому (24) месту в Мировом рейтинге!

20-10-2022 00:30 GMT+2 - #188444 Цитировать выделение

Український клуб здобув і другу перемогу в першому раунді.

Український волейбольний клуб «Епіцентр-Подоляни» здолав у двоматчевому протистоянні словенський «Марібор» в 1/32 фіналу Кубка Виклику ЄКВ. Після перемоги у першому матчі з рахунком 3:0 за сетами, українці здобули перемогу й у другому матчі.

Для виходу в 1/16 фіналу «Епіцентр-Подоляни» мав виграти, як мінімум, два сети у виїзному матчі проти «Марібора». Утім, початок матчу вийшов не найкращим для українців — вони програли стартові дві партії (0:2).
За таких умов «Марібор» опинився в одній партії від того, аби перевести протистояння в «золотий сет». Утім, «Епіцентр-Подоляни» швидко повернулися в гру: 25:13 і 25:14 у наступних двох партіях. Це дозволило українцям не лише зрівняти рахунок за сетами, але й гарантувати собі вихід до наступної стадії змагань — 2:2.
П'ята партія перетворилася на формальність, але її теж впевнено забрали українці — 15:8.
Відтак, перемога «Епіцентр-Подоляни» у матчі-відповіді 1/32 фіналу та вихід до наступної стадії Кубка Виклику. Найрезультативнішим у складі української команди у матчі в Словенії був хорват Іван Раїч — 23 очки.

Кубок Виклику ЄКВ. 1/32 фіналу (матч-відповідь)

«Марібор» (Словенія) — «Епіцентр-Подоляни» (Україна) 2:3 (29:27, 25:21, 13:25, 14:25, 8:15)

21-10-2022 20:22 GMT+2 - #188446 Цитировать выделение

У Кубку Виклику завершилася стадія 1/32 фіналу турніру.

«Епіцентр-Подоляни» двічі переграли «Марібор» та в наступному раунді зустрінуться з іспанською «Мелільєю». Матчі пройдуть 9 та 16 листопада.

«Дніпро-Прометей», який дебютуватиме у єврокубку, зіграє з «Хапоель Мате Ашером». Ізраїльтяни напередодні двічі здолали грецький «Мілон».

26-10-2022 16:42 GMT+2 - #188461 Цитировать выделение

Відбулося жеребкування олімпійського кваліфікаційного турніру з волейболу.
За результатами жеребкування жіноча збірна України потрапила у групу С. Суперницями «синьо-жовтих» стали збірні Бразилії, США, Польщі, Бельгії, Болгарії, Пуерто-Ріко і Південної Кореї.

Група А: Сербія, Японія, Туреччина, Німеччина, Канада, Колумбія, Мексика, Перу;

Група В: Італія, Китай, Домініканська Республіка, Нідерланди, Таїланд, Чехія, Аргентина, Словенія.

На Олімпійських іграх-2024 в Парижі зіграють 12 жіночих збірних з волейболу. На даний момент відомий тільки один учасник Олімпіади-2024 – збірна Франції, що потрапила на Ігри на правах господаря.

08-11-2022 23:04 GMT+2 - #188500 Цитировать выделение

В ізраїльському Акко український «Прометей» в 1/16 фіналу Кубка Виклику поступився ізраїльському «Хапоелю Мате-Ашеру» з рахунком 1:3.
Відзначимо, що це був перший єврокубковий матч в історії «Прометея».
Матч-відповідь відбудеться 10 листопада.

Кубок Виклику. 1/16 фіналу. перший матч

«Хапоель Мате-Ашер» – «Прометей» 3:1 (25:16, 25:21, 21:25, 25:20)

«Прометей»: Шаповал (набрав 19 очок), Гладенко (11 очок), Шоркін (2 очки), Янчук (5 очок), Клепко (3 очки), Щитков (1 очко), Бойко (л), Патратій (л). На заміну виходили: Томілін (12 очок), Кривобок (3 очки), Рябов (2 очки), Велецький (7 очок), Олексюк (0 очок).

10-11-2022 23:50 GMT+2 - #188507 Цитировать выделение

«Прометей» вдруге програв «Хапоель Мате Ашеру» у 1/16 фіналу Кубку Виклику та вилетів з єврокубку.
Представники України зуміли витягнути перший сет на більше-менше (32:30), але на більше їх не вистачило. Найкращими бомбардирами дніпрян стали дігональний Дмитро Шаповал та центральний Олександр Гладенко (по 17 очок).

Кубок Виклику. 1/16 фіналу

«Прометей» – «Хапоель Мате Ашер» 1:3 (32:30, 22:25, 20:25, 26:28 )

Это сообщение было отредактировано Зодчий (11-11-2022 16:29 GMT+2)

11-11-2022 13:53 GMT+2 - #188508 Цитировать выделение

«Епіцентр-Подоляни» програли у трьох сетах у «Мелільї» у першому матчі 1/16 фіналу Кубку Виклику.
Найкращими бомбардирами українського клубу стали центральні блокуючі Андрій Рогожин (11 очок) та Максим Дрозд (10 пунктів). Матч-відповідь пройде у Іспанії 16 листопада.

«Епіцентр-Подоляни» – «Мелілья» 0:3 (15:25, 21:25, 22:25)

16-11-2022 21:15 GMT+2 - #188521 Цитировать выделение

Чоловіча збірна України дізналася суперників на груповому етапі чемпіонату Європи-2023.
Українці зіграють в групі В проти Болгарії, Фінляндії, Словенії, Хорватії та Іспанії.
Відзначимо, що Україна автоматично потрапила на чемпіонат Європи як господиня турніру. При цьому, наша країна втратила статус країни, яка приймає Євро, через повномасштабне вторгнення росії.
Тому турнір приймають Болгарія, Італія, Північна Македонія і замінив Україну Ізраїль.
Груповий етап Україна зіграє в болгарській Варні.
Нагадаємо, чемпіонат Європи пройде з 28 серпня по 16 вересня.

added through (2 Хвилини) :
Український волейбольний клуб «Епіцентр-Подоляни» припинив виступи в поточному розіграші європейського Кубка Виклику.
У сезоні 2022-23 городоцька команда стала одним з двох учасників турніру від України. Інший український клуб — дніпровський «Прометей» — стартував в основній сітці турніру та цього місяця закінчив виступи за підсумком двоматчевого протистояння з ізраїльським «Хапоелем».
«Епіцентр» натомість стартував у Кубку Виклику з перемоги над словенським «Марібором» — 6:2 за сумою двох матчів. Та вже в 1/16 фіналу поступився в першій грі іспанській «Мелільї» в трьох сетах, відклавши визначення учасника 1/8-ї до матчу-відповіді.
Та гра на майданчику чинних віцечемпіонів Іспанії знову закінчилася «сухою» перемогою «Мелільї». Господарі тріумфували в трьох партіях із сумарним відривом від команди Маріуша Сорділя в 14 очок.
Відтак «Епіцентр-Подоляни» не зміг повторити свій минулорічний результат у Кубку Виклику. У сезоні 2021/22 городківці увійшли до числа 16 найсильніших команд турніру, в другому раунді програвши грецькому «Панатінаїкосу».

Кубок Виклику. 1/16 фіналу. Матч-відповідь

«Мелілья» (Іспанія) — «Епіцентр-Подоляни» (Україна) — 3:0 (25:19, 25:21, 25:21)

Жіноча збірна України з волейболу отримала суперників на чемпіонаті Європи з волейболу 2023 року.
Українки кваліфікувалися на фінальний турнір континентальної першості з першого місця своєї відбіркової групи. У серпні та вересні цього року «синьо-жовті» здобули максимально можливі шість перемог у шести матчах.
У фінальній частині Євро-2023 українки стали однією з 24 команд, що наступного року боротимуться за континентальне «золото». Турнір спільно прийматимуть Бельгія, Естонія, Італія та Німеччина.
Чотири збірні країн-господарів кваліфікувалися на турнір автоматично. Ще сім команд пробилися до фінальної частини, ставши найкращими колективами попереднього розіграшу турніру.
Господарі в процесі жеребкування в середу, 16 листопада, були розподілені в чотири різні групи. Також вони отримали змогу обрати одну команду до своєї групи.
Ще по чотири команди відбиралися до груп у процесі жеребкування. Фіналісти попереднього чемпіонату Європи 2021 року — Італія та Сербія — не могли потрапити до однієї групи Євро-2023.

Результати жеребкування
Група «А»: Бельгія, Словенія, Сербія, Польща, Україна, Угорщина;
Група «В»: Італія, Румунія, Болгарія, Хорватія, Боснія та Герцеговина, Швейцарія;
Група «С»: Німеччина, Азербайджан, Туреччина, Чехія, Швеція, Греція;
Група «D»: Естонія, Фінляндія, Нідерланди, Франція, Словаччина, Іспанія.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (17-11-2022 00:33 GMT+2)

08-12-2022 11:41 GMT+2 - #188583 Цитировать выделение

У першому матчі групового етапу жіночої Ліги чемпіонів «Прометей» на італійській Arena di Monza програв місцевому «Віро Воллей Мілано» з рахунком 0:3.
Зазначимо, що для «Прометея» це другий раз в історії, коли команда виступає в групі Ліги чемпіонів.
Українська команда, крім італійок, також потрапила в групу з французьким «Ле-Канне» і румунським «Альба Блаж».

Ліга чемпіонів. Жінки. Груповий етап. 1-й тур

«Прометей» – «Веро Воллей Мілано» 0:3 (17:25, 20:25, 21:25)

Стартовий склад «Прометея»: Дарина Великококонь, Олександра Міленко, Вікторія Даньчак, Світлана Дорсман (к), Анастасія Маєвська, Вікі Савар, Христина Немцева (л).

20-12-2022 23:45 GMT+2 - #188619 Цитировать выделение

У другому турі групового етапу жіночої Ліги чемпіонів український «Прометей» обіграв «Волеро Ле-Канн» з рахунком 3:2.
Відзначимо, що по ходу матчу українки поступалися 0:2, але потім вдалося переломити хід матчу.
Відзначимо, що в першому матчі групового етапу українки програли «Віро Воллей». У наступному матчі «Прометей» зіграє проти румунської «Альби Блаж».

Ліга чемпіонів. Група B. 2-й тур

«Прометей» – «Ле-Канна» 3:2 (24:26, 17:25, 25:14, 25:15, 15:10)

10-01-2023 21:05 GMT+2 - #188661 Цитировать выделение

«Прометей» у третьому турі Ліги чемпіонів програв «Альба Блаж» 0:3.
Найрезультативнішою гравчинею матчу стала українка Євгенія Хобер, яка набрала 15 очок.

Ліга чемпіонів. 3-й тур

«Прометей» – «Альба Блаж» 0:3 (15:25, 22:25, 21:25)

19-01-2023 05:59 GMT+2 - #188694 Цитировать выделение

У рамках четвертого туру волейбольної Ліги чемпіонів «Прометей» програв «Волеро Ле-Канне».
Українки, які єдину перемогу здобули у грі з представницями якраз з представницями Франції, сьогодні не були схожі на себе. Гравчині «Прометею» зіграли дуже брудно в атаці та місцями провалювалися у прийомі. У другому та третьому сеті представниці України зуміли нав’язати суперницям боротьбу, але у вирішальні моменти «Волеро Ле-Канне» брав гору.

Ліга чемпіонів. 4-й тур

«Волеро Ле-Канне» – «Прометей» 3:0 (25:15, 25:22, 25:22)

31-01-2023 22:54 GMT+2 - #188738 Цитировать выделение

Жіночий «Прометей» зіграв матч 5-го туру групового раунду волейбольної Ліги чемпіонів.
Українська команда на домашній арені в Чехії програла італійському «Веро Воллей» з рахунком 1:3.
Відзначимо, що «Прометей» займає останнє місце в своєму квартеті з двома набраними очками, «Веро Воллей» – лідер. Наш клуб достроково втратив шанси на вихід з групи.
Нагадаємо, що переможці п'яти груп безпосередньо вийдуть в чвертьфінал турніру. Всі другі команди і одна з третього місця з кращими показниками утворюють пари, які розіграють путівки в 1/4 фіналу в двухматчевих протистояннях.
Решта чотири клуби, які посіли треті місця, будуть переведені в чвертьфінал Кубка ECV.

Ліга чемпіонів. Група В. 5-й тур. Жінки

«Прометей» – «Веро Воллей» 1:3 (19:25, 18:25, 26:24, 14:25)

09-02-2023 14:47 GMT+2 - #188755 Цитировать выделение

Жіночий «Прометей» зіграв свій останній матч в рамках групового раунду волейбольної Ліги чемпіонів.
Українська команда з рахунком 1:3 програла «Альбі Блаж» з Румунії.
«Прометей» зайняв четверте місце в своїй групі, набравши два очка, «Веро Воллей» – лідер.
Відзначимо, що наш клуб достроково втратив шанси на вихід з групи.

Ліга чемпіонів. Група В. 6-й тур. Жінки:

«Альба Блаж» – «Прометей» 3:1 (25:23, 25:20, 24:26, 25:16)

added through (4 Хвилини) :
1.Веро Воллей Ж.................................16

2.Ле-Канне Ж......................................11

3.Альба Блаж Ж....................................7

4.Прометей Ж.......................................2

Это сообщение было отредактировано Зодчий (09-02-2023 14:51 GMT+2)

03-03-2023 16:22 GMT+2 - #188806 Цитировать выделение

У жіночій волейбольній Лізі чемпіонів завершилися протистояння на стадії плей-оф.
«Вакіфбанк» та «Фенербахче» вийшли переможцями зі своїх турецько-польських дуелей з ЛКС «Лодзєм» та «Хемік Поліце». В останній зустрічі «Девелопрес» відігрався з 0:3 та здобув перемогу над «Волеро Ле-Канне» у «золотому сеті».

Чвертьфінали Ліги чемпіонів:

«Вакіфбанк» (Туреччина) – «Веро Воллей Мілано» (Італія)

«Фенербахче» (Туреччина) – «Конельяно» (Італія)

«Альянц Штутгарт» (Німеччина) – «Новара» (Італія)

«Девелопрес» (Польща) – «Екзачібаши» (Туреччина)

8.Україна U18...........................11

В рамках чоловічої волейбольної Суперліги пройшли перші матчі плей-оф.
«Епіцентр-Подоляни» впевнено переміг «Барком-Україну U18». «Прометей» виграв з рахунком 3:0 у «ДСО Тернопіль».

Суперліга. Плей-оф: 1/4

«Барком-Україна U18» – «Епіцентр-Подоляни» 0:3 (23:25, 17:25, 15:25)

«ДСО Тернопіль» — «Прометей» 0:3 (18:25, 17:25, 11:25)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (17-03-2023 23:12 GMT+2)

09-03-2023 19:37 GMT+2 - #188825 Цитировать выделение

8 березня були проведені два матчі чвертьфінальної стадії плей-оф ПВЛУ.
«Житичі» у чотирьох сетах обіграли «Решетилівку», а «МХП-Вінниця» всуху програла «Юракадемія».

Суперліга Плей-оф. Чвертьфінал

«Решетилівка» – «Житичі» 1:3 (25:17, 22:25, 15:25, 21:25)

«Юракадемія» – «МХП-Вінниця» 3:0 (25:21, 25:23, 25:20)

7.Україна U15 W..............................3

14 березня розпочалася півфінальна стадія плей-оф ПВЛУ серед жінок.
Лідер регулярного чемпіонату України «Добродій» у чотирьох сетах обіграли збірну України U17.

ПВЛУ. Плей-оф. Півфінал

«Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» – Збірна України U17 3:1 (25:18, 23:25, 25:14, 25:12)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (17-03-2023 23:28 GMT+2)

16-03-2023 22:42 GMT+2 - #188849 Цитировать выделение

15 березня відбувся перший матч у рамках півфіналу плей-оф жіночої ПВЛУ між «Алантою» та «Прометеєм». У дніпровському дербі перемогу у трьох партіях здобули гравчині «Прометея».

«Аланта» – «Прометей» 0:3 (25:27, 16:25, 17:25)