хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиСоколГосподарський суд 23 травня знову розгляне позов до ХК «Сокіл» щодо повернення земельних ділянок

09-05-2016 10:22 Геныч

Суддя Господарського суду м. Києва Бондарчук В.В., розглянувши позовну заяву Заступника прокурора міста Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю «Хокейний клуб «Сокіл Київ» про розірвання договору оренди та повернення земельних ділянок, визнала подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.


Розгляд справи призначено на 23 травня 2016 року о 16:30. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 44-Б, зал №7.
Нагадаємо, що що 27 грудня 2007 року рішенням Київради №1587/4420 ТОВ ХК «Сокіл Київ» було передано у довгострокову оренду на 15 років земельні ділянки загальною площею 28,59 га для будівництва спортивно-оздоровчого комплексу з льодовим стадіоном і адміністративною будівлею на вул. Міській в Оболонському районі м. Києва. 20 червня 2008 року був укладений договір оренди, а 2 липня того ж року був підписаний акт приймання-передачі земельних ділянок.

У січні 2013 року Департаментом земельних ресурсів проведено обстеження земельної ділянки за адресою: вул. Міська. Відповідно до акту обстеження встановлено що земельна ділянка за цільовим призначенням не використовується, територія вільна від забудови, не огороджена та не охороняється (на ділянці ростуть багаторічні зелені насадження). У лютому 2013 року Державна податкова інспекція у Оболонському районі м. Києва направила на адресу Прокуратури Оболонського району лист, в якому повідомила що починаючи з 30 червня 2012 року ТОВ ХК «Сокіл Київ» не сплачує орендну плату, Заступник прокурора Оболонського району міста Києва направив до суду позовну заяву в інтересах держави до ТОВ «ХК «Сокіл Київ» про розірвання договору оренди та повернення земельних ділянок у зв'язку з систематичною несплатою орендної плати. 22 та 26 лютого 2013 року ТОВ ХК «Сокіл Київ» сплатив орендну плату за земельні ділянки за травень-грудень 2012 року в загальній сумі 869256,00 грн. Виходячи з того, що з боку ТОВ ХК «Сокіл Київ» умови договору систематично порушувалися, що є підставою для розірвання договору, Господарський суд 2 квітня 2013 року вирішив розірвати договор щодо оренди зазначенних земельних ділянок.

У жовтні 2013 року Київський апеляційний господарський суд визнав, що порушення умов договору не є істотним, та скасував рішення Господарського суду м. Києва. У червні 2014 року Господарський суд міста Києва відхилив ще один позов прокуратури до ТОВ ХК «Сокіл Київ» мотивуючи тим, що невикористання відповідачем земельних ділянок не може бути підставою для розірвання договору оренди. Крім того, на думку суду, відповідач вчиняє дії, спрямовані на освоєння земельної ділянки. Але у жовтні 2014 року Київський апеляційний господарський суд скасував це рішення, та прийняв нове, згідно якого суд задовольнив позов заступника прокурора Оболонського району повністю, однак Вищий господарський суд України 27 листопада 2014 року розглянув касаційну скаргу ТОВ ХК «Сокіл Київ» та скасував рішення суду апеляційної інстанції.

Джерело: Судова влада України та mournhockey.com.ua

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Федерация может самостоятельно распоряжаться бюджетными средствами
Игорь Жданов / sport.bigmir.net

Министр молодежи и спорта Игорь Жданов рассказал о том, что Федерация хоккея Украины присоединилась к эксперименту по самостоятельному планированию использования бюджетных средств:

« — Сейчас проходит государственный эксперимент. В нем добровольно принимают участие те федерации, которые действительно хотят получить больше полномочий. Это баскетбол, прыжки в воду, тяжелая атлетика, легкая атлетика. К эксперименту также присоединилась федерация хоккея с шайбой. Они сами разрабатывают стратегии подготовки сборных команд, отбирают тренеров, планируют сборы, тренировки, соревнования и прочее. При этом все понимают, что больше автономности – это больше ответственности. С другой стороны, сегодня у нас не все федерации готовы взять на себя такую ответственность. Это объективная реальность.

- Есть федерации, которые решились на эксперимент по передаче им прав. Прошло несколько месяцев. Можно уже подвести промежуточные итоги, сделать выводы? Справляются ли эти четыре федерации? Как движется реформа?

- Родилась идея провести эксперимент – проверить могут ли федерации самостоятельно и ответственно распоряжаться бюджетными средствами при нынешней системе. Этот проект – пилотный. В конце 2016 года мы соберемся и те, кто работал в системе эксперимента, поделятся результатом с другими федерациями. Расскажут, с какими проблемами столкнулись, что стоит изменить».

sport.bigmir.ne
Хотели б освоить ужеб давно освоили,а так или желаниянет или деньги жмут,скорее второе.
короче заберут участок, к этому все идет

позов прокуратури до ТОВ ХК «Сокіл Київ» мотивуючи тим, що невикористання відповідачем земельних ділянок не може бути підставою для розірвання договору оренди. Крім того, на думку суду, відповідач

вчиняє дії, спрямовані на освоєння земельної ділянки

.


Імас
Євгеній Вікторович

ректор Національного університету фізичного виховання та спорту