МатчіЧемпіонат УкраїниСокол — Краматорск 0:3

«Сокол» – «Краматорск» 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
АТЭК, Киев.
«Сокол»: Кубрицкий (Дубровский); Лысенко – Голубич, Олендаренко – Андрейкив, Букарев – Платонов, Сисак – Нименко; Рубан – Симчук – Михнов, Гильманов – Смирнов – Малетин, Морозов – Коржилецкий – Павленко, Гончаренко – Курбатов – Ступак.
«Краматорск»: Коровай (Шевчук); Люльчук – Воронин, Большаков – Фирсов, Мальцев – Таран, Панков; Цыпнятов – Золотухин – Ромащенко, Гринь – Столяренко – Сурсов, Кривошапкин – Ковалев – Жвачкин, Геворкян – Гринкевич – Олейник.
Шайбы: 0:1 Столяренко (Большаков, Сурсов), 00:42; 0:2 Сурсов (Цыпнятов), 17:36; 0:3 Гринь (Золотухин, Сурсов), 42:50.
Матч на сайте УХЛ

25 лютого Сокіл вдома зустрічався з Краматорськом. Гра розпочалася з гола Столяренка який вивів Краматорськ вперед. Подвоїв перевагу у першому періоді Сурсов з передачі Ципнятова. Після цього у воротах Сокола Кубрицького змінив Дубровський. У другому періоді попри намагання Сокола відігратись глядачі не побачили закинутих шайб. На третій період команди вийшли за рахунку 0-2 на користь гостей. Але в третьому періоді Краматорськ довів рахунок до 3-0 на свою користь. Гринь закинув з передачі Сурсова та Золотухіна.

Наступний матч Сокіл проведе в понеділок першого березня проти Донбасу.