хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

МатчиЧемпионат УкраиныКременчук — Сокол 4:5

Начало: 02-04-2021 18:00

«Кременчук» — «Сокол» 4:5 (0:2, 1:2, 3:1)
Айсберг, Кременчуг.
Кременчук: Новицкий (Гордюшин — с 26:04); Яковлев — Варава, Александров — Григорян, Хришпенц — Боевых, Грицких — Толстушко; Коробов — Дубинин — Денискин, Киселев (К) — Серанов — Смирнов, Созонов — Пукс (А) — Орлов, Савицкий — Гриценко (А) — Тютченко.
Сокол: Дубровский (Кубрицкий); Лысенко — Голубич, Чолач — Платонов, Белинский — Андрейкив, Сысак — Симчук; Рубан — Кузьменко — Михнов (А), Ступак — Курбатов — Морозов (К), Гильманов — Смирнов — Нименко (А), Гончаренко — Панченко — Малетин.
Шайбы: 0:1 Гильманов (Смирнов, Нименко), 05:23; 0:2 Михнов (Рубан, Кузьменко), 09:23; 0:3 Смирнов (Нименко, Гильманов, больш.); 25:27; 0:4 Панченко (Гончаренко, Малетин), 26:04; 1:4 Тютченко (Григорян, Смирнов), 33:59; 2:4 Григорян, 42:16; 3:4 Орлов (Дубинин), 43:01; 3:5 Ступак (Гончаренко, Панченко), 47:10; 4:5 Коробов (Орлов, Толстушко), 59:19;
Матч на сайте УХЛ
Счет в серии — 0:22 квітня відбувся другий матч полуфінальної серії між командами.

Команди знову обережно розпочали гру. Вже на п’ятій хвилині першого періоду Соколи провели атаку і Німенко та Смірнов вивели на кидок Умеда Гільманова, який відкрив рахунок у зустрічі. На цьому Сокіл не спинився. Кузьменко та Рубан розпочали стрімку атаку яку завершив Андрій Міхнов. 2-0 на користь Сокола після першого періоду.

У другому періоді Сокіл продовжив нарощувати відрив у рахунку. Андрій Смірнов з передачі Гільманова та Німанка, у більшості, зробив рахунок 3-0 на користь Сокола. А вже після цього Ярослав Панченко забив свій перший гол у плей-оф. Асистували йому Гончаренко та Малєтін. Господарі спромоглися закинути лише одну шайбу. Віктору Тютченку асистував Григорян. На другу перерву команди пішли за рахунку 4-1 на користь киян.

На початку третього періоду Давид Григорян з передачі Гриценко робить рахунок 2-4. А в наступній атаці Дмитро Орлов з передачі Бойових скорочує рахунок для Кременчука до мінімуму, 3-4. Проте, Сокіл знову зумів відновити перевагу у дві шайби. У сольному проході шайбу закинув Богдан Ступак. За 39 секунд до кінця періоду Олександр Коробов робить рахунок 4-5 і цей рахунок став остаточний.

Серія переїджає до Києва. Сокіл вийшов у цій серії вперед 2-0. Нуступні два матчі пройдуть у 5 та 7 квітня, без глядачів.

ХК Сокол

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Почалась войнушка. Гризуться падли
ФХУ наполягає на змінах у чемпіонаті України серед чоловіків

Головним пріоритетом Федерації хокею України є покращення виступів нашої національної команди на міжнародній арені, а також захист інтересів і прав українського гравця.

ФХУ занепокоєна ситуацією, що склалась у чемпіонаті України з хокею з шайбою серед чоловіків, оскільки національна першість не сприяє поліпшенню підготовки головної команди країни. Наразі у ФХУ ведеться аудит цих змагань у трьох напрямках: нормативно-правові питання, маркетинговий складник і спортивні принципи. Уже знайдено чимало порушень, які гальмують розвиток українських гравців.

Так, ФХУ висунула вимоги керівництву ТОВ «УХЛ» щодо змін у регламенті проведення чемпіонату України, а саме:

А) прийняти ліміт на кількість легіонерів – до 10 хокеїстів;

Б) встановити чіткі міжнародні паузи в змагальному календарі для підготовки збірної України під час проведення національної першості;

В) встановити дату завершення чемпіонату України за 15 діб до старту світової першості.

Також Федерація готова сприяти якісному суддівству в чемпіонаті, займатися підготовкою арбітрів і підвищенням їхньої кваліфікації.

Деталізований перелік вимог було озвучено під час наради представників ФХУ та УХЛ і пізніше буде надіслано до клубів-учасників чемпіонату та керівництва ліги.

це було хлопці гарно-КИЇВ!
очень рад за киевских хоккеистов, отдельный респект парням из Киев Олд Легион, флаги видели, и суппорт супер, слышали Киев! Киев!
Сокол супер!!!
Толстушко деградировал полностью как игрок, выпивает похоже-форму потерял дерганый, бросается на всех и матерится, жаль потеряли игрока для сборной
Сокол по игре посильней Кремня
Кременчуг превращается в мерзкую команду. Бабло и коррупция к добру не приводят
Киев должен дожать сепаров мазура-перебейноса
сраный Кременчуг, все хотят купить... жлоботня
Сокол-дави!
Савицкий и твои кацы готовь сраку Мазур ужэ готов оть бать вас за свои бабки
Савицкий и твои кацы готовь сраку Мазур ужэ готов оть бать вас за свои бабки
Суки судьи давят Сокол Мазур ты поц бабло уй поможэт
Division_II_Fan, веселий хлопець
шайба Барзела шедевр!!!
Украинская лига привлекательна для хоккеистов
джино,

амерен реанимировать карьеру игрока и сыграть в УХЛ. Название команды пока держится в секрете до завершения переговоров.

это динамо харьков. в этом году формируется серьезный состав в харькове. просятся в динамо маккинон ,остон мэтьюс ,макдэвид ,маршан,пастернак,и многие другие.по кацапам строго — сразу заявили кацапов в составе харькчан НЕ БУДЕТ. овечкин пытался как всегда подделать документы ,пытался не законно стать счастливым обладателем украинского паспорта
Нападающий Джоэл Уорд, игравший за Вашингтон Кэпиталз, Миннесоту Уайлд, Нэшвил Предаторз и Сан-Хоче Шаркс намерен реанимировать карьеру игрока и сыграть в УХЛ. Название команды пока держится в секрете до завершения переговоров. Привлечение чернокожего игрока должно позитивно сказаться на имидже лиги в плане борьбы с рассизмом.